Polonia Bytom 0 - 3 Okocimski KS Brzesko

• Dwie zmiany w Okocimskim na koniec meczu. Na boisku pojawiają się Pyciak i Cegliński, którzy zmieniają

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Trwa kopanina na boisku, a kibice Polonii szyderczo śpiewają "Que sera sera, Polonia trzy punkty ma".

• Po kolejnym rzucie rożnym Polonii w polu karnym zablokowany został Setlak.

• Po rzucie rożnym źle piłkę piąstkował Kozioł, ta spadła pod nogi Walesy, który w idealnej okazji uderzył obok słupka.

• Walesa miał doskonałą okazję na bramkę honorową, ale świetną interwencja popisał się Kozioł.

• Polonia zdołała wymienić kilka podań i do okazji strzeleckiej doszedł Białkowski, ale huknął nad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Polonii z lewej strony, ale bardzo źle wrzucał piłkę Setlak.

• Dwa rzuty rożne dla Polonii, oczywiście bez efektu.

• Po rzucie rożnym z metra od ziemi głową uderzył Jarka, tak że piłka przeleciała nad poprzeczką/

• 983 osoby oglądają dzisiejszy mecz. To mniej niż impreza masowa! Jeśli tak dalej pójdzie, Polonia nie będzie występować z wnioskiem o organizację imprezy masowej - zaoszczędzi na ochronie!

• Zmiana w Okocimskim. Flis melduje się na boisku w miejsce Ogara.

• Kolejne uderzenie na bramkę Polonii. Tym razem po strzale sprzed pola karnego Niechciała piłkę musiał złapać Mika.

• Po dalekiej wrzutce z rzutu wolnego zupełnie (!) niekryty w polu karnym Smółka uderzył głową piłkę, która trafiła prosto w poprzeczkę. Obrona się przyglądała, a Mika stał jak wryty. Polonia nie gra dziś zupełnie nic.

• Po wrzutce z kornera piłka uderzona ponad bramką gości.

• Wojsyk próbował dojść do dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale w porę powstrzymał go Byrtek. Rzut rożny.

• Rzut rożny dla Polonii. Dośrodkowanie na krótki słupek, ale piłka szybko wybita.

• Okocimski wywalczył rzut rożny z prawego narożnika. Wrzucał piłkę Litwiniuk, wypiąstkował ją Mika, a nad bramką odbitą piłkę uderzył Kucharski.

• Polonia Bytom - Okocimski BrzeskoPolonia Bytom - Okocimski Brzesko

• Wojcieszyński musi uważać. Ma już na koncie żółtą kartkę. a teraz znowu faulował. Po wrzutce z rzutu wolnego Białkowski starł się w walce o piłkę z Koziołem, ale górą bramkarz Okocimskiego.

• Po wrzutce Litwiniuka z rzutu wolnego piąstkował Mika. Polonia gra beznadziejnie, Okocimski w ataku.

• Już jest po meczu. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym obrońcy Polonii wybili piłkę na rzut rożny, a po wrzutce z kornera strzałem przy słupku Kucharski pokonał Mikę.

• Okocimski

• Ostatnia zmiana w Polonii. Sachę zmienił Wojsyk.

• Początkowy animusz gospodarzy w drugiej połowie już chyba opadł. Gra toczy się w środku pola, a ataki próbują wyprowadzać "Piwosze".

• Kowalski z prawej strony dośrodkował dobrze w pole karne, ale piłkę wyłapał Mika.

• Polonia rozpoczęła mecz od ataków. Nadzieja bytomian w tym, że Okocimski nie raz już w tym sezonie prowadził, a kompletu punktów nie wywalczył.

• W przerwie Nowaka zmienił Walesa.

• Drugą połowę od środka rozpoczęli goście.

• Koniec pierwszej połowy.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głowa tuż nad bramką główkował Kucharski.

• I ponownie interweniował Mika. Tym razem piąstkował po dośrodkowaniu z kornera.

• Po dalekiej wrzutce Kowalskiego głową uderzył Kucharski, ale na rzut rożny sparował Mika.

• Żółta kartka dla Jaronia, który faulem zatrzymał akcję aktywnego dzisiaj Kowalskiego.

• Bartosz Nowak dwukrotnie uderzał na bramkę z linii pola karnego, ale w obu przypadkach został zablokowany.

• Ogar powalczył o piłkę z Miką, ale bramkarz Polonii zdołał ją zaasekurować aż za linię końcową.

• Białkowski wywalczył kolejny rzut rożny dla Polonii w lewym narożniku.

• Po podaniu Kowalskiego w pole karne z lewej strony wrzucił piłkę Niechciał, ale wybili ją obrońcy.

• Kolejne rzuty rożne Polonii nie przynoszą efektu. Trzeba przyznać jednak, że wykonują ich sporo.

• Michalik schodzi z boiska. W jego miejsce Pietrycha.

• Po beznadziejnie rozegranym rzucie wolnym Polonii goście wyszli z kontrą. Kowalski znalazł sobie miejsce do strzału i mocno uderzył w środek bramki, gdzie piłkę zatrzymał Mika.

• Po raz pierwszy odezwali się kibice gości, którzy dali znać o swojej obecności z sektora przyjezdnych.

• Rzut rożny dla Okocimskiego, Dorzucał Nowak, ale piłka szybko wybita.

• Żółta kartka dla Odrzywolskiego. Rzut wolny dla Okocimskiego, ale po wrzutce w pole karne wybija piłkę Setlak.

• Kolejny korner dla Polonii, ale ponownie nic z niego nie wynika. Przy piłce Okocimski.

• Niechciał wrzucił piłkę z autu w pole karne, Smółka przedłużył jej lot, minął się z nią Mika, ale nie znalazł się nikt, kto zamknął by akcję.

• Rzut rożny dla Polonii. Głową piłkę wybili obrońcy, a szarżę z kontrą Nowaka wybiciem piłki na aut przerwał Banaś.

• Rzut wolny dla Okocimskiego na połowie Polonii. W pol karne dorzucał Kowalski, a na rzut rożny piłkę wybił Odrzywolski. Po wrzutce z kornera faulowany we własnym polu karnym zawodnik Polonii, a za dyskusje Komon otrzymuje żółtą kartką

• Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę z rąk wypuścił Mika, ale nie skorzystał z prezentu Okocimski.

• Sprzed pola karnego groźnie uderzył Wojcieszyńki i Mika sparował piłkę na rzut rożny.

• Niewiele dzieje się na boisku. Mecz bardzo szybko potoczył się po myśli Okocimskiego i goście nie muszą teraz forsować tempa. Polonia próbuje odpowiedzieć, ale brak jej umiejętności i motywacji.

• Ostre wejście Wojcieszyńskiego i żółta kartka dla zawodnika Okocimskiego.

• Rzut rożny dla Polonii. Wyszła kontra Okocimskiego, ale zagranie Kowalskiego w pole karne przechwycił Mika.

• Kolejna akcja Okocimskiego, ale tym razem Smółka za mocno zagrywał do Ogara i od bramki Mika.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony obrońcy Polonii mieli problem z wybiciem piłki. Najlepiej w zamieszaniu odnalazł się Tomasz Ogar, który z bliska pokonał Mikę.

• Błąd defensywy Polonii i bramkę na 2:0 w zamieszaniu zdobył Ogar!

• Przed okazją stanął teraz Sacha. ale za długo przyjmował piłkę w polu karnym i nie zdołał oddać strzału.

• Znowu było blisko! Tym razem Kowalski uderzył z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała wprost w rękach Miki.

• Fatalny początek Polonii, która straciła bramkę w pierwszej akcji pod swoim polem karnym. A teraz kolejny rzut wolny pod polem karnym gospodarzy! Tym razem z jeszcze lepszej pozycji.

• Ależ bramka Okocimskiego! Z rzutu wolnego przepięknie przymierzył Litwiniuk i trafił w samo okienko!

• Pierwsza okazja dla Polonii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony w pole karne, ale wybite przez obrońców.

• Od środka rozpoczęła Polonia.

• Polonia - Okocimski

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Polonia w niebiesko-czerwone pasy, Okocimski w białych koszulkach i zielonych spodenkach, Krótko mówiąc - tradycyjnie.

• Na trybunach na razie niezbyt wielu kibiców. Pora dnia nie sprzyja jak też i stawka spotkania. Z meczu na mecz, mimo poprawy pogody, raczej kibiców przybywać nie będzie.

• I koniec rozgrzewki, oba zespoły schodzą już do szatni, na płycie zostało tylko po kilku rezerwowych.

• Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, w końcu w Bytomiu mamy prawdziwą wiosnę. Miejmy nadzieję, że piłkarze dostosują się do warunków. Na razie trwa rozgrzewka obu ekip. Piłkarze Okocimskiego ćwiczą uderzenia, wychodzi im to całkiem nieźle.

• Ławka rezerwowych Okocimskiego: Mieczkowski, Cegliński, Jacek, Wieczorek, Flis, Darmochwał i Pyciak.

• Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Grzybek, Wojsyk, Walesa, Radkiewicz, Pietrych i Krzemień.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Bytomiu, gdzie Polonia podejmie Okocimskiego Brzesko. Oba zespoły walczą o utrzymanie, chociaż realne szanse na to mają jeszcze raczej tylko goście. Niemniej liczymy na emocjonujące spotkanie.