Polonia Bytom pokonała rezerwy Chrobrego i nadal prowadzi w tabeli. ZDJĘCIA

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Polonia Bytom pokonała Chrobrego II Głogów i pozostała liderem trzeciej grupy III ligi. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.

Polonia Bytom pokonała drugi zespół Chrobrego Głogów 2:0 i utrzymała prowadzenie w tabeli. Gole dla zespołu Adama Burka strzelali Konrad Andrzejczak i Dawid Krzemień. W obu przypadkach były to trafienia w doliczonych minutach I i II połowy.

Pierwszy gol padł po akcji lewą stroną boiska i strzale z rykoszetem, a drugi przy asyście Tomasza Gajdy, który wystawił piłkę Dawidowi Krzemieniowi.

Poloniści wygrali siódmy z ośmiu ostatnich meczów. Przerywnikiem w tej serii był środowy remis z wiceliderem Rekordem Bielsko-Biała w zaległym spotkaniu.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Polonia Bytom - Chrobry II Głogów.

Polonia Bytom - Chrobry II Głogów 2:0 (1:0)