Polska 1 : 1 Rosja. Zobacz bramki! [Skrót meczu]

Rafał Babraj
Polska po bardzo dobrym meczu zremisowała z Rosją 1 : 1. Pięknym strzałem popisał się kapitan reprezentacji Jakub Błaszczykowski. Zobaczcie bramkę "Kuby"!

Mecz Polska - Rosja nie zawiódł oczekiwań kibiców. Biało-czerwoni pokazali się z o niebo lepszej strony niż w meczu z Grekami. Nie ustępowali pola "Sbornej", grali twardo i konsekwentnie. Zawodnicy prowadzeni przez Dicka Advocata nie zdołali wypracować sobie w pierwszej połowie ani jednej stu procentowej sytuacji. A jednak na przerwę schodzili prowadząc 1:0... Bramkę przyniósł im dobrze rozegrany rzut wolny.

Bramka Alana Dzagoewa:

Polska 1 : 1 Grecja. Zobacz bramki! [Skrót meczu]

Polacy jednak nie załamali się i w drugiej połowie zagrali jeszcze lepiej. Rosjanie mieli problemy, aby stworzyć sobie jakąś klarowną sytuację. Tymczasem Polacy wyrównali po pięknym strzale z dystansu Jakuba Błaszczykowskiego!

Gol Kuby Błaszczykowskiego:

Piękne kibicki reprezentacji Polski przed meczem z Rosją! [Zdjęcia]

Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się już zdobyć bramki. Choć wydawać się mogło, że to Polska lepiej wytrzymała trudy spotkania i szukała swojej szansy. Mecz z całą pewnością mógł się podobać. Polacy zagrali ambitnie, walecznie i w efekcie zatrzymali rozpędzoną po wysokim zwycięstwie nad Czechami reprezentację Rosji!