Mecz Polska - Czechy ONLINE. Wraca Lewandowski. Awans na...

Mecz Polska - Czechy ONLINE. Wraca Lewandowski. Awans na Euro 2024 wciąż możliwy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Eliminacje Euro 2024, Grupa E
2023-11-17 20:45

Polska

1

Czechy

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i mimo wszystko życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

• Wyrównany mecz i remis wydaje się zasłużony. Oba zespoły zagrały słabo i nie zasłużyły na wygraną. Czesi co już co najmniej w barażach, a Polska musi czekać na poniedziałkowy mecz Czechów z Mołdawią żeby mieć szansę udziału w barażach.

• Koniec meczu na PGE Narodowym! Remis i piłkarzy żegnają gwizdy.

• Świetna wrzutka na głowę Adama Buksy, ale ten minimalnie spudłował!

• Kamil Grosicki ruszył lewą stroną i wywalczył rzut rożny.

• Fantastyczna interwencja Wojciecha Szczęsnego po strzale jednego z rywali!

• Faul dla Czechów w środku pola. Coraz mniej czasu dla Polaków na zdobycie zwycięskiego gola.

• Teraz Tomas Cvancara doszedł do pozycji strzeleckiej, ale minimalnie spudłował!

• Alex Kral wpadł z piłką w nasze pole karne, ale jego strzał został zablokowany przez Jakuba Kiwiora.

• Ostatnia roszada w reprezentacji Czech. Alex Kral zastąpił Michala Sadilka.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Niezła wrzutka w pole karne Czechów, ale żaden z Polaków nie doszedł do piłki.

• Sebastian Szymański pokusił się o indywidualną akcję, ale oddał strzał wprost w rywala, a chwilę później to samo zrobił Kamil Grosicki.

• Kombinacyjna akcja Polaków, Jakub Piotrowski dostał piłkę w polu karnym rywali, ale uderzył fatalnie.

• Kolejna zaskakująca zmiana w reprezentacji Polski. Sebastian Szymański zastąpił Patryka Pedę, który niedawno pojawił się na murawie.

• Jakub Piotrowski dośrodkował na głowę Roberta Lewandowskiego, ale tego w ostatniej chwili uprzedził rywal.

• Wrzutka w nasze pole karne zupełnie bez zagrożenia.

• Tomas Soucek znowu potrzebuje pomocy medycznej.

• Nicola Zalewski dośrodkował ze skrzydła wprost w ręce bramkarza.

• Robert Lewandowski oddał strzał w światło bramki, ale skutecznie interweniował bramkarz.

• Adam Buksa faulowany tuż przed polem karnym rywali. Będzie szansa na uderzenie z dobrej pozycji.

• Roszada także w reprezentacji Czech. Ondrej Lingr zastąpił Lukasa Provoda.

• Zmiana w reprezentacji Polski. Kamil Grosicki zastąpił Damiana Szymańskiego.

• Zagranie w pole karne rywali do Adama Buksy, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

• Znowu fragment szarpanej gry i dużej niedokładności.

• Znakomite zagranie w nasze pole karne, ale tam Michal Sadilek uderzył fatalnie.

• bednarek

• Dłuższa przerwa w grze. Tomas Soucek jest opatrywany po kopnięciu w głowę przez Jana Bednarka.

• Tomas Soucek mocno ucierpiał po starciu pod naszym polem karnym.

• Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, ale polski snajper na spalonym.

• Jakub Brabec ukarany żółtą kartką.

• Ogromne zagrożenie po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale jakimś cudem żaden z Czechów nie oddał celnego strzału, a mieli na to trzy szanse!

• Po oskrzydlającej akcji Czechy wywalczyły rzut rożny.

• Kolejna wymuszona zmiana w reprezentacji Polski. Patryk Peda zastąpił kontuzjowanego Pawła Bochniewicza.

• Paweł Bochniewicz potrzebuje pomocy medycznej.

• Robert Lewandowski przejął piłkę w polu karnym rywali, ale uderzył minimalnie niecenie!

• Dośrodkowanie zostało wybite przez Czechów, ale do piłki dopadł Adam Buksa, który uderzył bardzo niecelnie.

• Teraz faulowany Nicola Zalewski. Będzie szansa na dośrodkowanie.

• Karol Świderski już opuścił PGE Narodowy!

• Wrzutka Damiana Szymańskiego w pole karne Czechów bez zagrożenia.

• Bartosz Slisz faulowany w środku pola.

• Dobra wrzutka w nasze pole karne. Tam piłka trafiła to Tomasa Soucka, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Tomas Soucek doprowadza do wyrównania.

• Nicola Zalewski wpadł w pole karne Czechów, uderzył na bramkę, ale pewnie interweniował Jindrich Stanek.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Tomas Cvancara pojawił się w miejsce Mojmira Chytila.

• Dwie roszady w reprezentacji Czech. Adam Hlożek zmienił Jana Kuchtę

• W przerwie zaskakująca zmiana w reprezentacji Polski. Adam Buksa pojawia się w miejsce Karola Świderskiego.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę PGE Narodowego. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Bardzo ciężko oglądało się pierwszą połowę meczu. Na murawie dominował chaos. Trzy identyczne akcje Nicoli Zalewskiego spowodowały zagrożenie pod bramką rywali i po jednej z nich padł gol. Przy takim wynik Polska jest na drugim miejscu w grupie z przewagą dwóch punktów nad Czechami i trzech nad Mołdawią. Jednak oba te zespoły zagrają bezpośredni mecz w poniedziałek.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Polska prowadzi z Czechami 1:0!

• Karol Świderski wpadł z piłką w pole karne rywali, zagrał do Roberta Lewandowskiego, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Przemysław Frankowski wrzucił z prawej strony, ale tam żaden z Polaków nie zdołał oddać strzału.

• Dośrodkowanie w nasze pole karne, ale Wojciech Szczęsny pewnie interweniował.

• Nicola Zalewski popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, tam jeden z obrońców próbował wybić futbolówkę, ale zagrał wprost pod nogi Jakuba Piotrowskiego, który umieścił piłkę w pustej bramce!

• piotrowski

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jakub Piotrowski zdobywa bramkę na PGE Narodowym!!!

• Michal Sadilek z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

• Czesi wywalczyli rzut wolny tuż pod naszym polem karnym po faulu Pawła Bochniewicza, który został ukarany żółtą kartką.

• Czesi próbują skonstruować jakąś akcję, ale nie są w stanie wymienić kilku podań na połowie Polaków.

• Wrzutka w pole karne Polaków bardzo niedokładne, ale chwilę później Nicola Zalewski posłał piłkę pod nogi rywala.

• Nie jest to dobre widowisko na PGE Narodowym. Oba zespoły grają bardzo niedokładnie. Polacy nie potrafią utrzymać się przy piłce. Ma dużo do myślenia Michał Probierz. probierz

• David Doudera ruszył na polską bramkę, oddał strzał, który spokojnie wyłapał Wojciech Szczęsny.

• Robert Lewandowski łatwo stracił piłkę na połowie rywala.

• Wrzutka w polskie pola karne, ale tam skutecznie interweniował Wojciech Szczęsny.

• Dużo walki w środku pola. Piłkarze obu drużyn nie chcą odpuścić żadnej "stykowej piłki".

• Dużo chaosu w środku pola, teraz żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy piłce.

• Robert Lewandowski ucierpiał po starciu z rywalem. lewandowski

• Po wrzutce z narożnika boiska zakotłowało się w polu karnym gości, ale żaden z Polaków nie zdołał oddać celnego strzału.

• Znowu Nicola Zalewski dośrodkował do Karola Świderskiego, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował jeden z czeskich obrońców!

• Nicola Zalewski wrzucił do Karola Świderskiego, jednak ten nie był w stanie oddać strzału.

• Szybsze rozegranie Polaków na połowie rywala, ale Karol Świderski nie dopadł do podania w pole karne Czechów.

• Robert Lewandowski przyjął piłkę przed polem karnym Czechów, ale polski snajper był na spalonym.

• Przemysław Frankowski ruszył do prostopadłego podania, jednak nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią boiska.

• Vladimir Coufal ruszył prawą stroną boiska, ale podał poza linię końcową boiska.

• Damian Szymański sfaulował rywala przy linii bocznej.

• Teraz Polacy nieco dłużej utrzymują się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Wrzutka w pole karne Czechów, ale bez zagrożenia.

• Polacy starają się uspokoić grę. Rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• Świetne zagranie w pole karne Polaków do Davida Doudery, a ten minimalnie spudłował!

• Świetna zagranie w pole bramkowe Polaków, ale żaden z rywali nie zdołał oddać strzału.

• Robert Lewandowski dostał piłkę na skrzydle, ale rywale łatwo ją odebrali.

• Pierwsza akcja Czechów, ale niedokładne podanie i Polacy przejęli piłkę.

• Zaczynamy starcie na PGE Narodowym!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie PGE Narodowego. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• narodowy

• Końcówka rozgrzewki, za kwadrans rozpoczniemy spotkanie na PGE Narodowym!

• Reprezentanci Polski wychodzą na przedmeczową rozgrzewkę!

• Oto zestawienie reprezentacji Czech:

• Przed chwilą zakończył się mecz w Kiszyniowie, gdzie Albania tylko zremisowała z Mołdawią 1:1. Taki wynik oznacza że Albania zapewniła sobie awans do finałów mistrzostw Europy, a w tym momencie Mołdawia spycha Polskę na czwarte miejsce w tabeli. Na samym finiszu eliminacji o bezpośredni awans walczą Mołdawia, Polska i Czechy.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Daniele Orsato z Włoch. Ten sędzia po raz ostatni prowadził mecz z udziałem Polski w marcu zeszłego roku kiedy to "Biało-czerwoni" w finale baraży do Mundialu pokonali na Stadionie Śląskim reprezentację Szwecji 2:0. Wtedy Daniele Orsato podyktował rzut karny dla Polski po faulu na Grzegorzu Krychowiaku.

• Nieco bardziej pozytywne dla Polski spotkanie odbyło się osiem lat temu na stadionie we Wrocławiu, kiedy to "Biało-czerwoni" pokonali Czechów 3:1.

• Po raz ostatni te drużyny na polskiej ziemi mierzyły się w meczu towarzyskim w listopadzie 2018 roku. Wtedy w Gdańsku reprezentacja Czech wygrała 1:0 po bramce Jakuba Jankto.

• Czeski związek piłkarski również nie jest zadowolony z poczynań i gry swoich reprezentantów w tych eliminacjach i mówi się o zmianie szkoleniowca przed mistrzostwami Europy. Jednym z kandydatów, który jest jednak bardzo mało prawdopodobny to Marek Papszun, były szkoleniowiec Rakowa Częstochowa.

• W pamiętnym pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w Pradze reprezentacja Czech rozbiła Polskę 3:1 prowadząc 2:0 już po trzech minutach. Dzisiaj goście również są faworytem, ale zobaczymy, czy rozbita reprezentacja Polski da promyk nadziei na lepszą przyszłość.

• polska

• Przed dzisiejszymi spotkaniami Polska zajmuje trzecie miejsce w grupie ze stratą jednego "oczka" do reprezentacji Czech. Jednak Czesi mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie w przyszłym tygodniu u siebie z Mołdawią, a więc to oni są w zdecydowanie lepszej sytuacji od Polski.

• Tak prezentuje się zaskakujący skład reprezentacji Polski! Z powodu choroby zabraknie Piotra Zielińskiego, a tylko na ławce rezerwowych znalazł się Sebastian Szymański. W ataku wystąpi dual Robert Lewandowski i Karol Świderski!

• Witamy serdecznie! Czas na ostatni mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w Niemczech 2024 dla reprezentacji Polski. Dzisiaj przeciwnikiem na PGE Narodowym będzie reprezentacja Czech. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Polska - Czechy LIVE! Zostały ostatnie minuty. Grosicki wezwany na pomoc!
1/9
przejdź do galerii

Polska - Czechy LIVE! Zostały ostatnie minuty. Grosicki wezwany na pomoc! ©PAP/Leszek Szymański

Mecz Polska - Czechy ONLINE. Dla naszej reprezentacji to ostatni mecz w eliminacjach Euro 2024, ale też w kończącym się roku. Trzeba go bezwzględnie wygrać i jeszcze liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach. Selekcjoner Michał Probierz oraz kapitan Robert Lewandowski zapowiadają walkę do samego końca. Widowisko na PGE Narodowym w Warszawie obejrzy ponad 50 tys. kibiców. Relacja LIVE w piątek od godziny 20:45 w GOL24.

Eliminacje Euro 2024. Mecz Polska - Czechy ONLINE

Polska spektakularnie zawaliła te z pozoru łatwe eliminacje. W grupie zapowiadanej jako łatwo poległa w dwumeczu z Mołdawią (2:3, 1:1), przegrała z Czechami na wyjeździe (1:3) oraz Albanią (0:2).
W efekcie tylko cud sprawi, że wywalczy bezpośredni awans - tak jak Albańczycy, kosztem Czechów. Zdecydowanie realniejszy wydaje się udział w barażach, w których mogą na nas czekać boje z Włochami albo Chorwacją...

Niestety, Polska przepuściła nawet znakomitą okazję w październiku, by po porażce Czechów z Albanią wskoczyć na drugie miejsce i przed rewanżem mieć wszystko w rękach. Niewykorzystany prezent sprawia, że nie tylko trzeba wygrać w piątek, ale jeszcze liczyć, że Mołdawia o godz. 18:00 nie wygra z Albanią, a potem urwie punkty Czechom.

Skoro jednak piłka ciągle w grze to trzeba walczyć. Może spotkanie z naszymi sąsiadami okaże się przełomowe pod względem gry? Zwycięstwo odniesione w dobrym stylu mogłoby napędzić drużynę przed spodziewanymi barażami w marcu.

Selekcjoner Michał Probierz dokona co najmniej kilku zmian w składzie w porównaniu do października. Wraca kapitan Robert Lewandowski i stoper Jan Bednarek. Nie ma natomiast Arkadiusza Milika.

Transmisja Polska - Czechy - gdzie oglądać mecz?

Michał Probierz, selekcjoner reprezentacji Polski: - Wiemy, że czeski zespół jest bardzo bezpośredni, gra agresywnie. Już w marcowym meczu widzieliśmy, jak od początku narzucił bardzo agresywny styl. Musimy przeciwdziałać. Musimy też płynnie przechodzić do akcji po odzyskaniu piłki. Nie możemy pozwolić na swojej połowie na zbyt dużo. Nie wolno dopuścić, żeby rywale odbierali nam tam piłkę, a tak było w pierwszym spotkaniu. Na pewno chcemy zagrać dobry mecz. Mieliśmy wreszcie okazję trochę więcej trenować. Mogliśmy np. jeden trening poświęcić w całości organizacji gry, temu, co chcemy grać. A chcemy utrzymywać się przy piłce.

Jaroslav Silhavy, selekcjoner reprezentacji Czech: - W Pradze to był tajfun od pierwszej minuty. W trzeciej minucie prowadziliśmy 2:0 i przeciwnik był tym wyraźnie załamany. Myślę, że w piątek przeciwnik na to nie pozwoli i musimy być od początku bardzo uważni. Szczególnie na tym stadionie, w obecności 50 tys. kibiców. Ale my też chcemy być aktywni i wierzę, że nasz zespół jest w stanie zaprezentować się tutaj bardzo dobrze i zdobyć punkty.

Przewidywany skład Polski na Czechy: Wojciech Szczęsny - Jan Bednarek, Paweł Bochniewicz, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Bartosz Slisz, Damian Szymański (Sebastian Szymański?), Nicola Zalewski (Kamil Grosicki?) - Piotr Zieliński, Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Nie zagrają z Czechami: Tymoteusz Puchacz, Karol Struski (wysłani na trybuny), Matty Cash, Patryk Dziczek, Adrian Benedyczak (kontuzje), Arkadiusz Milik (brak powołania).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Czechy - Polska 3:1 (el. Euro 2024, 24.03.2023)
Polska - Czechy 0:1 (towarzyski, 15.11.2018)

Mecz Polska - Czechy TRANSMISJA TV, STREAM

Transmisja na żywo meczu za darmo w TVP 1, TVP Sport oraz płatnie na kanale Polsat Sport Premium 1. W Telewizji Publicznej widowisko skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Stream w internecie w aplikacji oraz na stronie TVP Sport (bezpłatnie), a także w Polsat Box Go (koszt: 40 zł za miesięczny abonament). Na relację LIVE zapraszamy od godziny 20:45 do GOL24.