Polska - Izrael ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Chcemy punktów i choć odrobiny stylu

Polska

4

Izrael

0

• Kolejne zwycięstwo naszej reprezentacji! Aktualnie tabela wygląda znakomicie. Nasza drużyna ma 12 punktów po czterech zwycięstwach do zera! Teraz mamy 5 punktów przewagi nad resztą stawki, więc można śmiało mówić, że jesteśmy jedną nogą na Euro 2020!

• Koniec meczu! Polska bardzo pewnie pokonuje Izrael!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Robert Lewandowski sam pogubił się w swoim dryblingu przed polem karnym i stracił posiadanie.

• Biało-czerwoni skrzętnie wykorzystują błąd Ariela Harusha. Golkiper gości podał pod nogi Arkadiusza Milika, który idealnie obsłużył Damiana Kądziora! Zawodnik Dinama Zagrzeb bardzo pewnie wykorzystuje sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Debiutancka bramka w narodowych barwach Damiana Kądziora! To już jest pogrom!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Herem Abd Elhamed zmienia Nira Bitona.

• Mocne dośrodkowanie Damiana Kądziora, jednak piłka trafia w rękawice bramkarza z Izraela.

• W ciągu kilku minuty Jerzy Brzęczek wykorzystuje wszystkie zmiany. Damian Kądzior wchodzi w miejsce Kamila Grosickiego.

• Loai Taha oddał groźny strzał z dystansu. Zabrakło mu tylko trochę dokładności.

• Kolejna zmiana w naszej drużynie. Mateusz Klich schodzi, a na murawie melduje się Jacek Góralski.

• Zmiana także w naszej drużynie. Żegnany gromkimi brawami Krzysztof Piątek zostaje zmieniony przez Arkadiusza Milika.

• Dia Saba wchodzi, a schodzi Manor Solomon.

• Piotr Zieliński wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie bardzo mocno się zakotłowało. Krzysztof Piątek minął się jednak z piłką i stracił szansę na gola.

• Bardzo pewna interwencja Łukasza Fabiańskiego, który wyłapuje strzał z dystansu rywala.

• Nieudany strzał głową Kamila Glika. Piłka wylądowała daleko od bramki.

• Dośrodkowanie Kędziory ląduje w rękawicach izraelskiego bramkarza.

• Świetny gol Kamila Grosickiego! Piotr Zieliński dograł do skrzydłowego Hull, który mocnym strzałem z wolej sprzed pola karnego pokonuje bramkarza gości! Na taki mecz czekaliśmy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybki kolejny cios! Kamil Grosicki!

• Beram Kayal opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Yonatan Cohen.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewne trafienie Roberta Lewandowskiego!

• Kamil Grosicki mocno wstrzelił piłkę z lewej strony i trafił nią w zawodnika rywali! Sędzia zauważył zagranie ręką i wskazał na wapno!

• Rzut karny dla naszej drużyny! Zawodnik Izraela zagrał piłkę ręką!

• Kąśliwe dośrodkowanie Krzysztofa Piątka w pole karne, ale tam Robert Lewandowski w ostatniej chwili został uprzedzony przez rywala.

• Wracamy po przerwie na PGE Narodowy! Czas na drugie 45 minut.

• W końcu! W końcu nasza kadra gra z charakterem. Owszem, brakuje sytuacji, ale wszystko ma ręce i nogi. Wygrywamy w 100% zasłużenie, a goście mogą się cieszyć, że przegrywają tylko 1:0.

• Robert Lewandowski przerzuca piłkę nad bramką i sędzia kończy pierwszą połowę!

• Bebras Natcho fauluje rozpędzonego Roberta Lewandowskiego pod swoim polem karnym! Kapitan Izraela ogląda żółtą kartkę, a nasza drużyna ma świetną okazję!

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Zaskoczył teraz naszą defensywę strzałem z przewrotki. Dobrze, że na posterunku był Łukasz Fabiański, który spokojnie broni ten strzał.

• Eran Zahavi ukarany żółtą kartką.

• Bebras Natcho posłał piłkę w nasze pole karne, ale tam króluje Kamil Glik, który spokojnie wyjaśnia sytuację.

• Znakomite prostopadłe podanie Roberta Lewandowskiego do Tomasza Kędziory. Obrońca Dynama Kijów wyłożył piłkę Krzysztofowi Piątkowi i nasz snajper w takich sytuacjach się nie myli! PIO PIO PIO!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek! Maszyna ruszyła!

• Kamil Grosicki został powstrzymany przez obrońcę rywala. Nasz skrzydłowy nie ma pomysłu jak przedrzeć się przez izraelską defensywę.

• Dobre uderzenie głową Krzysztofa Piątka! Zabrakło bardzo niewiele!

• Grzegorz Krychowiak jako pierwszy zawodnik w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Ufff.... ależ teraz było groźnie pod naszą bramką. Eran Zahavi miał piłkę na 14 metrze, minął naszego obrońcę, ale na szczęście został powstrzymany przez Jana Bednarka.

• Zamknęliśmy teraz Izraelczyków w ich polu karnym. Kilka bardzo groźnych dośrodkowań sprawiło dużo problemów bramkarzowi rywala. Ariel Harush jednak zdołał uspokoić sytuację wyłapując futbolówkę.

• Bardzo dobre uderzenie Piotra Zielińskiego, ale piłka ląduje na bocznej siatce.

• Kamil Grosicki rozpędził dobrze zapowiadającą się kontrę. Skrzydłowy Hull podał do Lewandowski, ale nasz kapitan stracił równowagę. Gdyby nie jego pośliźnięcie to mielibyśmy 100% okazję.

• Zakotłowało się pod bramką Izraelczyków. Nie udało nam się jednak oddać strzału na bramkę.

• Łukasz Fabiański rozgrywa dzisiaj swój 50 mecz z Orzełkiem na piersi. Gratulujemy naszemu doświadczonemu golkiperowi i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

• Łukasz Fabiański z małymi problemami, ale broni strzał Kayala.

• Potężne uderzenie Grzegorza Krychowiaka! Naszemu pomocnikowi zabrakło dokładności, ale brawa za decyzję!

• Kamil Grosicki świetnie przedarł się przez obroną rywala, wpadł w pole karne, tylko że tam został zneutralizowany przez Nira Bitona.

• Robert Lewandowski ofiarnie walczył o pozycję w polu karnym. Nasz kapitan został przewrócony przez rywala, ale sędzia pokazuje, że nie ma mowy o karnym.

• Pierwsze groźne dośrodkowanie gości. Manor Solomon przeciągnął jednak podanie i Kędziora wyjaśnia sytuację.

• Tobias Stieler dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmią hymny obu Państw!

• Reprezentacja Polski ma aktualnie maksymalną liczbę punktów. Wygląda to wszystko bardzo dobrze, jednak czekamy na poprawę stylu gry naszych zawodników. Czy dzisiaj uda się zdobyć kolejne punkty i zagrać piłkę ładną dla oka?

• Polacy zagrają dzisiaj w specjalnych koszulkach, które mają upamiętnić 100 lecie powstania PZPN!

• Jednocześnie swoje mecze rozgrywać będą wszystkie drużyny z "polskiej grupy". Na innych stadionach Łotwa podejmować będzie Słowenią, a Macedonia Północna, Austrię. Aby biało-czerwoni mogli utrzymać pozycję lidera to dzisiaj nie mogą dać pokonać się Izraelczykom.

• Jerzy Brzęczek wysłuchał próśb kibiców i zawodników polskiej reprezentacji. W końcu w pierwszym składzie zobaczymy ustawienie z dwoma napastnikami, gdyż Krzysztof Piątek zmienia Przemysława Frankowskiego. Czy polski "El Pistolero" dzisiaj również ustrzeli gola?

• Ławka rezerwowych: R. Gikiewicz, Ł. Skorupski, T. Cionek, A. Jędrzejczyk, M. Pazdan, M. Rybus, D. Szymański, J. Góralski, P. Frankowski, D. Kądzior, K. Linetty, A. Milik,

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny pojedynek reprezentacji Polski w Eliminacjach do Euro 2020! Podopieczni Jerzego Brzęczka podejmować będą Izrael. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Polska - Izrael LIVE! Chcemy punktów i stylu

Polska - Izrael LIVE! Chcemy punktów i stylu ©Wojciech Wojtkielewicz

Polska - Izrael ONLINE. Reprezentacja Polski niczym burza przechodzi przez eliminacje do Euro 2020. Styl jej gry pozostawia wiele do życzenia, jednak tabela mówi sama za siebie. Podopieczni Jerzego Brzęczka zdobyli bowiem maksymalną liczbę punktów po trzech meczach. Czy teraz dołożą do tego odrobinę stylu? Tę potrzebę zasygnalizował w końcu naród po spotkaniu z Macedonią Północną. Początek meczu z Izraelem w poniedziałek o godzinie 20:45. Relacja LIVE w GOL24.

Eliminacje Euro 2020: Polska - Izrael ONLINE

W ostatnich dniach wiele słów krytyki spadło na selekcjonera Jerzego Brzęczka. Pojedynek z Macedonią Północną obnażył wiele mankamentów naszej drużyny. Jeden celny strzał przez cały mecz, grając przeciwko dużo niżej notowanej reprezentacji to jest statystyka wręcz tragiczna. Najgorsze jest to, że głosy niezadowolenia wychodzą również z szatni, a sam Robert Lewandowski sugeruje trenerowi zmianę taktyki i dołączenie do niej kolejnego napastnika.

Akurat taka rada nie może nikogo dziwić. W tym momencie nasza reprezentacja ma jedną z najlepszych ofensyw na świecie co jasno pokazują suche liczby. Patrząc tylko na ligowe zmagania trio Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik zdobyli łącznie 61 bramek. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się czemu w pierwszym składzie nie gra przynajmniej dwóch napastników, szczególnie w meczu przeciwko Macedonii Północnej, która na pewno nie była faworytem tego spotkania.

- Decyzję czy zagramy dwoma napastnikami podejmę dopiero w dniu spotkania. Zdaję sobie sprawę, że w meczu z Macedonią nie wszystko funkcjonowało tak, jak chcieliśmy. Przeprowadziliśmy jednak analizę tego spotkania, zawodnicy otrzymali wskazówki i wiedzą, co mają zmienić - skomentował sytuację Jerzy Brzęczek.

Polska - Izrael transmisja tv, stream live. Gdzie obejrzeć na żywo? 10.06.2019

Naszego selekcjonera bronią jednak wyniki. Mimo że Polska gra brzydko, topornie i bez polotu, to liczba punktów może robić wrażenie. Trzy mecze, trzy wygrane i zero straconych bramek. Na ten moment tylko Turcja i Włochy mogą pochwalić się takim dorobkiem. W mediach słychać głosy, że te rezultaty są wynikiem słabej grupy. Zgadza się, nasza grupa nie należy do tych najmocniejszych, ale o to właśnie chodzi, aby spełniać swój obowiązek i wygrywać kolejne mecze.

Kolejną przeszkodą naszej kadry będzie Izrael, który w tabeli znajduje się tuż za podopiecznymi Jerzego Brzęczka. Oni również nie przegrali jeszcze meczu, lecz w pierwszej kolejce grając ze Słowenią udało im się tylko podzielić punktami z rywalami. Dopiero w drugiej kolejce udowodnili jak mocną są drużyną, gdy bardzo pewnie pokonali faworyzowaną Austrię wynikiem 4:2. Na szczęście dla naszej drużyny nie zagra największa gwiazda izraelskiego zespołu Munas Dabbur. Napastnik Red Bull Salzburg będzie brał ślub i nie mógł pojawić się na zgrupowaniu. W meczu z reprezentacją Polski o sile ofensywnej Izraela będzie decydował Eran Zahavi. Doświadczony snajper w tych eliminacjach ma już 7 bramek na swoim koncie, a w tym hattricki w meczach z Austrią i Łotwą. Trener naszej drużyny musi poważnie zastanowić się jak zneutralizować zawodnik chińskiego Guangzhou R&F.

Sonda

Kto wygra mecz el. Euro 2020: Polska - Izrael?

Przewidywany skład Polski na mecz z Izraelem:

Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich (Karol Linetty), Piotr Zieliński - Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski.

Kadra Polski na mecz z Izraelem:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Rafał Gikiewicz, Łukasz Skorupski.
Obrońcy: Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Maciej Rybus, Marcin Kamiński, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan.
Pomocnicy: Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Damian Kądzior, Karol Linetty, Damian Szymański.
Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

POLSKA - IZRAEL na żywo w TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Izrael? STREAM, LIVE, TRANSMISJA [10.06.2019]

Polska - Izrael transmisja tv

Spotkanie Polska - Izrael odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Mecz będzie można obejrzeć na żywo TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się w TVP Sport o godz. 18.30, a w TVP 1 o 20:30. Komentują prosto z Narodowego Jacek Laskowski i Robert Podoliński W Polsacie Sport studio zacznie się o 18:00, a mecz relacjonować będą Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan. Darmowy stream online na stronie sport.tv.pl oraz w aplikacji mobilnej. Płatna transmisja na platformie IPLA TV.

20:45 Polska - Izrael TRANSMISJA: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport