Polska - Macedonia Północna ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM. Przypieczętować awans

Polska

2

Macedonia Północna

0

• Koniec meczu! Reprezentacja Polski jedzie na Euro 2020! Brawo! Świetny wynik naszych rodaków!

• Jeszcze mieliśmy świetną okazję! Robert Lewandowski wyłożył piłkę Piątkowi, który z 5 metra nie trafia w światło bramki!

• Jeszcze Krzysztof Piątek pojawia się na murawie, a zmienia Piotra Zielińskiego.

• 3 minuty doliczone!

• Boban Nikolov schodzi, a wchodzi Gjorgji Stoilov.

• Marjan Radeski zmienia Stefana Ristovskiego.

• 17 metr + lewa noga = idealna sytuacja do zdobycia gola przez Arkadiusza Milika! Napastnik Napoli świetnie przymierzył i bramkarz Macedonii nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowne trafienie Arkadiusza Milika!

• Znakomite podanie Grzegorza Krychowiaka do Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan wyłożył piłkę Frankowskiemu, który z najbliższej odległości pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za wejście smoka! Przemysław Frankowski kilkadziesiąt sekund po wejściu na boisko zdobywa bramkę!

• W naszej drużynie murawę opuszcza Kamil Grosicki, a pojawia się na niej Przemysław Frankowski.

• Zmiany w obu drużynach. Aleksandar Trajkovski zmienia Ilija Nestorovskiego.

• Arkadiusz Milik uderza minimalnie niecelnie! Zabrakło bardzo niewiele!

• Sebastiana Szymańskiego zmienia Arkadiusz Milik.

• Ezgan Alioski za dyskusję z arbitrem zostaje ukarany żółtą kartką.

• Arkadisuz Reca trafia do notesu sędziego za przerwanie kontrataku Macedonii.

• Wojciech Szczęsny ratuje nas przed stratą bramki, wygrywając pojedynek sam na sam z rywalem!

• Stefan Spirovski kolejnym graczem gości, który ogląda żółtą kartkę.

• Kamil Grosicki dogrywa prosto w rękawice bramkarza gości.

• Grzegorz Krychowiak huknął z 25 metra, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Kamil Glik walczył o piłkę w polu karnym rywala, ale został bardzo dobrze zablokowany.

• Grzegorz Krychowiak zamknął akcję naszej drużyny nieudanym strzałem.

• Robert Lewandowski trafił prosto w mur. Sebastian Szymański próbował jeszcze dobijać, ale trafił w słupek! Było bardzo blisko!

• Robert Lewandowski został sfaulowany na 18 metrze od bramki rywala! Czy tym razem uda się zdobyć gola!?

• Ezgan Alioski uderza prosto w ręce Wojciecha Szczęsnego.

• Obie drużyny bez zmian. Możemy zacząć drugą połowę tego meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Reprezentacja Polski kontroluje przebieg tego meczu, ale niestety nie może przełożyć tego na konkrety. Czekamy na drugie 45 minut!

• Sędzia doliczył aż 4 minuty!

• Boban Nikolov potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Grzegorzem Krychowiakiem. Mamy szczęście, że nasz pomocnik nie obejrzał żółtej kartki.

• Grzegorz Krychowiak przewraca się w polu karnym Macedonii, ale gwizdek sędziego milczy.

• Sebastian Szymański fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ezgan Alioski huknął z rzutu wolnego, ale znakomicie broni Wojciech Szczęsny!

• Jan Bednarek jako pierwszy gracz reprezentacji Polski ogląda żółtą kartkę.

• Kamil Grosicki uderzył celnie, ale zbyt słabo. Bramkarz gości broni bardzo spokojnie.

• Ilija Nestorovski bardzo brzydko fauluje Roberta Lewandowskiego. Ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Dobre dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego, po którym zakotłowało się w polu karnym Macedonii. Niestety żaden z naszych zawodników nie zdołał oddać strzału.

• Wojciech Szczęsny ofiarnie wyłapuje piłkę zagraną przez rywala.

• Sebastian Szymański uderza zbyt mocno. Piłka leci nad bramką.

• Faul na 17 metrze od bramki Maceodnii! Będzie bardzo dobra okazja dla naszej drużyny!

• Boban Nikolov ukarany żółtą kartką.

• Co tu się wydarzyło! Piotr Zieliński uderzył z 12 metra prosto w poprzeczkę! Szkoda!

• Słabe dośrodkowanie Kamila Grosickiego. Piłka wpada prosto w ręce bramkarza Macedonii.

• Goran Pandev fauluje Sebastiana Szymańskiego pod swoim polem karnym! Kapitan naszych rywali obejrzał żółtą kartkę, a my mamy bardzo dobrą okazję!

• Aj! Było bardzo blisko! Grzegorz Krychowiak uderzył z 16 metra i zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Stole Dimitrievski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Jacka Góralskiego.

• Prostopadłe podanie Lewandowskiego, do Grosickiego, tylko że zawodnik Hull był na spalonym.

• Boban Nikolov huknął w stronę bramki, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Jacek Góralski faulowany na połowie rywala. Będziemy mieć okazję do dośrodkowania w pole karne.

• Rozpoczęliśmy mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Czas na hymny!

• Jerzy Brzęczek w porównaniu do meczu z Łotwą zdecydował się na kilka zmian. W pierwszym składzie wyjdą m.in. Arkadiusz Reca, Bartosz Bereszyński i Jacek Góralski, którzy czwartkowy mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych.

• W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 0:1 dla Biało-Czerwonych. Po bardzo trudnym meczu i bramce Krzysztofa Piątka to Polacy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Czy tak będzie dzisiaj? Mamy taką nadzieję!

• Największym zagrożeniem dla naszego zespołu na pewno będzie Elif Elmas. Zawodnik Napoli w czwartkowym meczu ze Słowenią zdobył 2 bramki i to dzięki reprezentacja Macedonii nadal jest w grze o awans.

• Reprezentacja Polski może dzisiaj zapewnić sobie awans na Euro 2020. Muszę tylko (albo aż) pokonać Macedonię Północną. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartosz Głąb

Polska - Macedonia Północna ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Polska - Macedonia Północna ONLINE. Do końca eliminacji mistrzostw Europy pozostały jeszcze trzy spotkania, ale reprezentacja Polski już w niedzielę może przypieczętować awans do turnieju. Wystarczy wygrać na Stadionie Narodowym w Warszawie z Macedonią Północną. Początek meczu o godzinie 20:45. Relacja LIVE w GOL24!

Polska - Macedonia Północna ONLINE

Polska - Macedonia Północna. Trzy punkty od awansu

Dzisiaj na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zmierzą się z Macedonią Północną. Jeśli Polacy wygrają, zagwarantują sobie co najmniej drugie miejsce w grupie i co za tym idzie awans na mistrzostwa Europy 2020.
W przypadku remisu lub porażki, nasz zespół wciąż będzie miał wszystko w swoich rękach, ale będzie musiał wygrać co najmniej jedno z dwóch kolejnych spotkań. W listopadzie czeka nas konfrontacja z Izraelem na wyjeździe, a potem u siebie ze Słowenią.

W czwartek Polska gładko poradziła sobie w Rydze z najsłabszą w grupie Łotwą wygrywając 3:0. O zwycięstwie przesądził Robert Lewandowski, który swój rekordowy 109. występ w reprezentacji okrasił hat-trickiem. Na PGE Narodowym poprzeczka zostanie zawieszona wyżej. Próbkę tego co może nas czekać, obserwowaliśmy w czerwcu w Skopje. Wówczas Polska po trudnym meczu i szczęśliwym golu Krzysztofa Piątka wygrała 1:0.

- Zwycięstwo w Skopje było przez nas wywalczone i bardzo ważne. Od tego czasu Macedonia poszła tylko do przodu, ale jesteśmy świadomi swojej klasy i siły - zapewnił selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek. - Nie widzę w swoim zespole żadnego zdenerwowania. Spotkanie z Macedonią może dać nam awans, bo sobie na to wcześniej zapracowaliśmy - dodał selekcjoner.

Polska - Macedonia Północna. Sytuacja kadrowa

W starciu z Macedonią Północną na pewno nie wystąpi kontuzjowany Krystian Bielik. Wątpliwy jest też udział Macieja Rybusa. Lewy obrońca Lokomotiwu Moskwa zszedł z kontuzją w Rydze, a w jego miejscu pojawił się Arkadiusz Reca. Rybusa na lewej flance powinien zastąpić jednak Bartosz Bereszyński. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji selekcjonera.

Najgroźniejszym zawodnikiem rywali jest 20-letni Eljif Elmas z włoskiego SSC Napoli. Macedoński pomocnik zdobył w czwartek dwie bramki przeciwko Słowenii, dając swojej reprezentacji zwycięstwo 2:1. Dzięki tej wygranej Macedonia Północna ma na swoim koncie jedenaście punktów i wciąż teoretyczne szanse na awans do mistrzostw Europy.

POLSKA - MACEDONIA PÓŁNOCNA. PRZEWIDYWANE SKŁADY

Polska: Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Szymański, Krychowiak, Klich, Zieliński, Grosicki - Lewandowski;

Macedonia Północna: Dimitrievski - Ristevski, Musliu, Ristovski - Alioski, Spirovski, Elmas, Ademi, Nikolov - Pandev, Nestorovski.

NIE ZAGRAJĄ

Polska: Bielik (kontuzja);

Macedonia Północna: brak.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

POLSKA
Łotwa - Polska 0:3 (el. mistrzostw Europy)
Polska - Austria 0:0 (el. mistrzostw Europy)
Słowenia - Polska 0:2 (el. mistrzostw Europy)
Polska - Izrael 4:0 (el. mistrzostw Europy)
Macedonia Północna - Polska 0:1 (el. mistrzostw Europy)

MACEDONIA PÓŁNOCNA
Macedonia Północna - Słowenia 2:1 (el. mistrzostw Europy)
Łotwa - Macedonia Północna 0:2 (el. mistrzostw Europy)
Izrael - Macedonia Północna 1:1 (el. mistrzostw Europy)
Macedonia Północna - Austria 1:4 (el. mistrzostw Europy)

SĘDZIA - Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania)

Polska - Macedonia Północna TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 8. kolejki eliminacji mistrzostw Europy Polska - Macedonia Północna od 20:35 przeprowadzą TVP2 HD i Polsat Sport HD. Dla TVP mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński, natomiast dla Polsatu Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Studio przedmeczowe w TVP Sport HD rozpocznie się o 18:20, natomiast w Polsacie Sport o 18:00. W internecie darmowy stream na sport.tvp.pl, a płatny na platformie ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.