Polska pokonała Walię w Kołobrzegu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jacek Wójcik
W rozegranym dziś w Kołobrzegu towarzyskim meczu reprezentacji do lat 15, Polska wygrała z Walią 4:0 (3:0).

Szczególnie pierwsze 40. minut w wykonaniu podopiecznych trenera Roberta Wójcika mogło przypaść kibicom do gustu. Polacy od początku ruszyli na Walijczyków i już w 8. min wynik otworzył Jakub Kamiński. Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać. W 12. rezultat podwyższył Jan Biegański, a w 24. min trzeciego gola zdobył Filip Marchwiński.

Oprócz bramek polski zespół stworzył jeszcze kilka dogodnych sytuacji. M.in. po jednej z akcji rywale wybili piłkę sprzed linii bramkowej.

Druga połowa nie dostarczyła takich emocji, jak pierwsza. Padła w niej jedna bramka. Wynik ustalił w 68. min J. Kamiński. Już w piątek rewanżowe spotkanie w Szczecinku (godz. 13.00).