1

Rosja

1

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel

• Koniec drugiej części spotkania. Po tym meczu jesteśmy nie pokonaną drużyną.Po dobrej drugiej części spotkania remisujemy z Rosją 1-1. Wszystko rozstrzygać się będzie w spotkaniu Polska- Czechy.Na pochwałę w dzisiejszym meczu zasługuję Tytoń, Błaszczykowski, Wasilewski i Perquis. Rosja dziś nie była taka straszna za jaką ją się uważało po meczu z Czechami.

• Rzut wolny dla Polski. Murawski zagrywa do Brożka, niestety piłkę wybijają Rosjanie. Gdyby były zawodnik Wisły Kraków strzelił gola było by to wejście smoka.

• Zmiana w drużynie gospodarzy.Z boiska schodzi Ludovic Obraniak a w jego miejsce Paweł Brożek.

• Groźna akcja drużyny Rosyjskiej jednak piłkę dobrze wybija Wasilewski. Po chwili w pojedynku biegowym do piłkie biegnie Lewandowski, niestety traci piłkę

• O trzy minuty zostaje przedłużona druga część spotkania.

• Żyrkow zagrywa w pole karne na szczęście dla nas nie ma tam nikogo. Piłkę odzyskuje Polska jednak po chwili ją tracimy po faulu Lewandowskiego. Polsce brakuje ewidentnie spokoju w rozgrywaniu piłki.

• Rosjanie spokojnie rozgrywają piłkę. Obysmy dotrzymali ten wynik. Podopieczni Dicka Advocaata opadli z sił. Piłka ciągle w grze. Może uda nam się skontrować i po tym strzelić gola.

• Obie ekipy zmęczone. Polacy jak i Rosjanie włożyli mnóstwo sił w to spotkanie. Polski kibice odśpiewują Mazurka Dąbrowskiego. Miejmy nadzieję, że kibice pomogą w zdobyciu gola i będą naszym dwunastym zawodnikiem.

• Rosja przejeła w tym fragmencie gry inicjatywe. Nasi piłkarze nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Franciszek Smuda powinien wpuścić na lewe skrzydło jakiegoś ofensywnego zawodnika, ponieważ Żyrkow jest bardzo zmęczony.

• Z boiska schodzi Eugen Polanski a w jego miejsce Adam Matuszczyk.

• W ataku pozycyjnym Rosja.Murawski wybija jednak znowu tracimy piłkę. Polacy nie potrafią się dłużej utrzymać przy piłcę. Dobre dośrodkowanie jednego z zawodników Rosyjskich i świetna interwencja Przemysława Tytonia, który świetnie odczytal grę.

• Dobra gra naszej drużyny w tej części spotkania. Rosjanie nie są już tak groźni jak w pierwszej połowie. Polacy grają dużo lepiej w ofensywie. Miejmy nadzieję, że zobaczymy jeszcze gola dla reprezentacji Polski.

• Żółta kartka dla Eugena Polanskiego

• Polanski wraca na murawe,ponieważ był opatrywany. Kontra reprezentacji Polski. Lewandowski podaje do Obraniaka, który uderza na bramkę Małafiejewa. Szkoda, że piłkę spokojnie łapie bramkarz Rosji.

• Zmiana w drużynie Rosji.Z boiska schodzi Dzagojew a w jego miejsce Izmajłow.

• Ładny drybling Boenischa po którym uderza na bramkę Małafiejewa. Takie akcje budują naszą grę. Rosjanie najwyraźniej opadli z sił. Polska w natarciu!

• Żółtą kartką zostaje ukarany Alan Dzagojew.

• Obraniak z rzutu wolnego, niestety nic z tego nie wynika. Po chwili Rosja próbuje zaatakować nas kontratakiem na szczęście dla nas nic z tego nie wynika. Dobry okres gry naszej kadry.

• Ładny strzał Mierzejewskiego z daleka i piłka mija bezpiecznie bramkę Małafiejewa. Zawodnik Trabzonsporu już w pierwszej akcji popisał się niezłym zagraniem. Dobry okres gry reprezentacji Polski.

• Z boiska schodzi dobrze się spisujący Dariusz Dudka a w jego miejsce Adrian Mierzejewski.

• Mecz Polska - Rosja w Warszawie

• Ładny drybling Lewandowskiego, który podaje do Boenischa a ten zbyt mocno dośrodkowuje.

• Na pewno ten mecz jest bardziej wyrównany niż pierwsza połowa. Strzał z lewej strony i pewną interwencją popisuje się dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Przemysław Tytoń.

• Z boiska schodzi Aleksandr Kierżakow a w jego miejsce Roman Pawluczenko.

• Groźna akcja Polski. Polanski uderza piłkę w słupek po zamieszaniu w polu karnym. Po chwili Błaszczykowski popisuje się indywidualną akcją po której uderza jednak piłka mija bramke Rosyjską w znaczącej odległości.

• Groźne uderzenie jednego z zawodników Rosyjskich i wspaniałą interwencją popisuje się wychowanek Hetmana Zamość. Jak na razie nasz bramkarz jest bezbłędny i oby tak zostało do końca

• Dzagojew w dryblingu i po raz kolejny świetną interwencją popisuje się Perquis, który gra dzisiaj bardzo dobrze. Z rzutu rożnego Rosja. Sędzie odgwizduje faul na jednym z Polaków i zaczynamy grę z rzutu wolnego.

• Polska zamknięta w hokejowym zamku. Polacy zbyt mocno się cofneli. Rosjanie rozgrywają atak pozycyjny na naszej połowie. Błaszczykowski odbiera piłkę i ruszamy z akcją po której Murawski uderza z daleka, ale taki strzał nie może zaskoczyć Rosyjskiego bramkarza.

• Dobrze Perquis i ruszamy z kontratakiem, niestety nie mamy ludzi. Zawodnicy muszą się bardziej podłaczać w akcje ofensywne. Do gry na połowie Rosyjskiej jest sam zmęczony Robert Lewandowski.

• Arszawin nabija Wasilewskiego i będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do corneru podchodzi były zawodnik Arsenalu i piłkę piąstkuje zasłonięty Przemysław Tytoń.

• Groźnie w polu karnym Polski jednak piłkę dobrze wybija Wasilewski. Dobrze do akcji ofensywnych w drużynie reprezentacji Rosji włącza się Żyrkow, który na szczęście jest słabszy w grze obronnej.

• a

• Żółta kartka dla Igora Denisowa.

• Żółta kartka dla Lewandowskiego.

• Oby Polacy dostali wiatr w żagle. Nasi zawodnicy powinni mieć po tym golu mnóstwo pozytywnej energii. Miejmy nadzieję, że przypieczętujemy wynik kolejnymi bramkami.

• Arszawin urwał się lewym skrzydłem. Świetnie Boenisch przeczytał grę. Jest szansa na kontratak, niestety stoją nasi. Goooool!! Wspaniała bramka Kuby Błaszczykowskiego. Świetne uderzenie z lewego skrzydła po wejściu w środek pola.

• Arszawin z daleka, ale bardzo dobrze odczytał to Wasilewski. Wybijamy piłkę, ale piłka wciąż jest w posiadaniu Rosjan. Wchodzimy za głęboko. Rosyjscy zawodnicy grają zbyt blisko piłką naszego pola karnego.

• Kontra Polaków. Błaszczykowski zagrywa w pole karnego jednak, niestety nic z tego nie wynika. Ciągle szukamy okazji do zdobycia gola. Polacy muszą się wznieść na wyżyny swoich umiejętności.

• Świetny wślizg Perquisa tak jak w pierwszej połowie a naciskał go Kierżakow. Rosjanie grają świetnie pressingiem na połowie przeciwnika.

• Dobry okres gry reprezentacji Polski. Nasi zawodnicy grają bardziej ofensywnie. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie do końca spotkania i upieczętujemy tą przewagę golem.

• Świetny odbiór Dudki. Brakuje podłączenia się pomocników środkowych. Z kontrą reprezentacja Polski. Ależ okazja Lewandowskiego. Kapitalna wrzutka z prawego skrzydła jednak Małafiejew odbija piłkę. Była to jedna z naszych najlepszych sytuacji;.

• OBraniak do Lewandowskiego zagrywa prostopadłą piłkę,ale wyczuł to BIerezucki. Gdyby nie obrońca Rosjan mogło być bardzo groźnie. Polacy zaczeli tą połowę bardziej ofensywnie.

• Dobry początek reprezentacji Polski. Miejmy nadzieję, że zaczniemy grać bardziej ofensywnie. Naszej reprezentacji potrzebne są zmiany. Jak na razie w tej połowie to Polska prowadzi grę.

• Polanski do Lewandowskiego, któremu piłka odskakuje i po chwili uderza w Małafajewa. Mamy rzut rożny po którym nic nie wynika. Kolejny corner dla nas. Obraniak dośrodkowuje na głowę Perquisa, który uderza ponad bramką.

• Od środka Rosjanie i zaczynamy drugą część spotkania. Miejmy nadzieję, że Polacy lepiej spiczą się w tej połowie.

• Koniec pierwszej części spotkania. Niestety przegrywamy 0-1. Polacy mieli swoje okazje, niestety ich nie wykorzystali. Musimy mieć więcej zaufania do własnych umiejętności. Piłkarze zbyt bardzo panikują. Momentami byliśmy blisko zdobycia bramki, niestety dla nas straciliśmy ją po rzucie wolny. Miejmy nadzieję, że po przerwie Polacy wyjdą z motywowani i pewni siebie i zdobędą bramkę. Do zobaczenia za piętnaście minut.

• Pierwsza część spotkania zostaje przedłużona o dwie minuty.

• Bronimy się panicznie. Zdecydowanie boimy się Rosjan. W drugiej lini nikt nie chce wziąśc odpowiedzialności. Tracimy zbyt szybko piłkę. Polacy zbyt łatwo panikują.Miejmy nadzieję, że po przerwie to się zmieni.

• Z rzutu wolnego Ludovic Obraniak, niestety dla nas zagrywa zbyt krótko. Po chwili piłkę odzyskuje reprezentacja Polski i próbuje rozgrywać atak pozycyjny. Szkoda, że za moment tracimy piłkę na szczęście dla nas Rosjanie nas faulują.

• Z rzutu rożnego Arszawin zagrywa do Żyrkowa, który uderza piłkę w powietrzu na szczęście dla nas nie trafia w piłkę. Lewandowski jest kryty indywidualnie. Rosjanie wiedzą jaką siłę stanowi w naszej kadrze zawodnik Borussi Dortmund.

• Ależ wolny jest ten Aniukow szkoda, że nie mamy tam nominalnego lewego pomocnika. być może Franciszek Smuda wkońcu wprowadzi ofensywnego zawodnika. Polacy mają bardzo wiele strat.

• Rosjanie spokojnie rozgrywają atak pozycyjny na naszej połowie. Polacy muszą wyjść trochę wyżej. Nasza kadra zbyt wolno wychodzi z piłką. W tym momencie gry nie istniejemy.

• Wspaniałe uderzenie jednego z reprezentantów polski i piłkę z problemami wybija Wiaczesław Małafiejew. Warto odnotować, że Lewandowski jest osamotniony z przodu. Taką grą nie wiele ugramy.

• Od 37 minuty przegrywamy z Rosją 0-1. Szkoda bo nie wiele brakuje do końca pierwszej połowy. Rosjanie będą teraz mogli grać tak jak najlepiej lubią czyli z kontry. Podopieczni Dicka Advocaata zaskoczyli nas tym rzutem rożnym.

• Z rzutu wolnego Arszawin. Groźna sytuacja dla naszych rywali. Ze stałego fragmentu gry był zawodnik Arsenalu i mamy gola. Za głęboko weszliśmy w pole karne i bramkę zdobywa głową Dzagjoew. Mina Franciszka Smudy mówi wszystko.

• Atak pozycyjny Rosjan na naszej połowie. Polacy muszą grać lepiej pressingiem i być bardziej agresywnymi. Strata Polaków i piłkę dobrze odczytuje Wasilewski i odbiera piłkę.Odbieramy piłkę i zbyt szybko ją tracimy. To jest ogromny problem naszej reprezentacji.

• Jest to inny mecz jak z Grecją.Nie ma takiego szaleństwa. Polacy nie chcą prowadzić gry. Nie narażamy się na groźne kontry reprezentacji Rosji, ponieważ jesteśmy ustawieni ultra defensywnie.

• Zagojew zostaje zablokowany przez Wasilewskiego jednak po chwili Rosjanie odzyskują piłkę. Polakom przydała by się chwila na złapanie oddechu, ponieważ podopieczni Dicka Advocaata są w natarciu.

• Atak pozycyjny Rosjan na własnej połowie. Polacy nie atakują swoich rywali. Pressing zaczynają na własnej połowie Polacy. Podopieczni Dicka Advocaata mają znaczną przewagę w posiadaniu piłki.

• Długa piłka do Żyrkowa, który się włączył do akcji ofensywnej na szczęście dla nas nic z tego nie wynikło, ponieważ do piłki nie doszedł Arszawin. Polacy nie mogą pozwolić na tak łatwe rozgrywanie akcji Rosjan.

• Od bramki Przemysław Tytoń. Po trzydziestu minutach mamy remis 0-0. Rosjanie nie są jak na razie tacy groźni na jakich wyglądali po meczu z Czechami. Polska gra bardzo mądrze.

• Arszawin do Kierżakowa i przerywa akcję Piszczek. Z autu reprezentacja Rosji. Rosjanie spokojnie rozgrywają atak pozycyjny i na chwilę odzyskuje piłkę reprezentacja Polski po czym ją traci.

• Kontra Rosjan. Kierżakow drybluje prawym skrzydłem i dość egoistycznie uderza na bramkę piłka mija bramkę w bezpiecznej odległości. To nie jest tak grająca reprezentacja Rosji jak z Czechami.

• Kierżakow z prawego skrzydła zagrywa w pole karne i tym razem mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ nikogo nie było w polu karnym. Perquis nie trafił w piłkę a Wasilewski zajął się Arszawinem, któremu nie pozwolił na oddanie strzału.

• Faul Łukasza Piszczka na Arszawinie. Z rzutu wolnego kapitan reprezentacji Rosji.Były zawodnik Arsenalu dośrodkowuje w pole karne a tam spokojnie piłkę łapie Przemysław Tytoń.

• Kolejny faul na Robercie Lewandowskim tym razem przez Denisowa. Nasz napastnik cofa się często w dzisiejszym spotkaniu po piłkę. Rzut wolny dla reprezentacji Polski. Obraniak w pole karne i znowu Marcin Wasilewski uderza piłkę głową, którą spokojnie łapie Małafiejew.

• Świetne przeczytanie Perquisa gry po podaniu Arszawina. Piłkę niestety dla nas odzyskują Rosjanie i budują atak pozycyjny. Arszawin zagrywa w pole karne do Kierżakowa, który uderza piłkę głową a futbolówka mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Wspaniała akcja reprezentacji Polski po którym mogła paść bramka. Kuba Błaszczykowski zagrywa w pole karne a tam z piłką mijają się nasi zawodnicy. Jak na razie Polacy mają więcej klarownych sytuacji do zdobycia gola.

• Z autu Boniesch. Podanie do Lewandowskiego i piłkę wybija Ignaszewicz zdecydowanie najlepszy obronca reprezentacji Rosji.

• Faul Bierezuckiego na Lewandowskim. Rosjanie w ataku pozycjnym nie czują się dziś zbyt pewnie. Drużyna Rosyjska woli grę z kontrataku. Podopieczni Dicka Advocaata jak na razie nie stworzyli sobie sytuacji do zdobycia gola. Oby tak zostało do końca.

• Rzut rożny z którego Ludovic Obraniak dosrodkowuje na głowę Wasilewskiego i piłka mija bramke Małafiejewa w bezpiecznej odległości. Warte odnotowania jest to, że Polacy stwarzają sobie sytuację po stałych fragmentach gry.

• Denisow na prawą stronę. Dzagojew zagrywa w pole karne i od bramki grę wznowi Przemysław Tytoń. Jak na razie Polska liczy głównie na kontrę. Rosyjscy piłkarze mają znaczną przewagę w posiadaniu piłki.

• I goool a jednak nie. Wspaniała akcja reprezentacji Polski i piłkę w siatce po podaniu Lewandowskiego umieszcza Polanski. Szkoda bo nasz zawodnik był na minimalnym spalonym.

• Po dobrym początku Polacy mają gorszy okres gry. Musimy wrócić do dyspozycji z pierwszych minut spotkania.

• Rosjanie wymieniają dużo piłek, ale nie zdobywają terenu. Póki co są nie groźni. Nasi pomocnicy za łątwo tracą piłkę.

• Jesteśmy już w komplecie. Perquis wraca na murawę miejmy nadzieję,że ten uraz nie będzie miał wpływu na gre naszego obrońcy. Polacy nie utrzymują się wogle przy piłce. Zgubiliśmy gdzieś rytm po zejściu Perquisa.

• Strata Boenischa i piłkę odzyskują Rosjanie. Podopieczni Dicka Advocaata spokojnie rozgrywają akcje. Ciągle na boisku nie ma Damiena Perquisa. Polacy muszą być aktywniejsi ponieważ gramy w dziesiątke. Rosjanie chcą to napewno wykorzystać

• Rozcięta noga Perquisa. Służby medyczne opatrują naszego zawodnika. Miejmy nadzieję, że powróci za chwilę na boisko. Perquis został nadepnięty przez Kierżakowa.

• Dzagojew zagrywa na wolne pole a tam świetnym wślizgiem popisuje się Perquis. NIe możemy dopuszczać do takich prostopadłym piłek. Perquis bardzo dużo ryzykował takim odbiorem piłki.

• Tytoń od bramki po spalonym na Kierżakowie. Żyrkow wybija piłkę na aut. Piszczek podaje do Dudki, który spokojnie rozgrywa akcję. Uderzenie Lewandowskiego mija bramkę nieznacznie. Świetna próba po której mogła paść bramka.

• Dobre przejęcie reprezentacji Polski. Lewandowski do Polanskiego szkoda,że piłka nie doszła na prawą stronę do dobrze ustawionego Kuby Błaszczykowskiego. Nie wiem czy w tej sytuacji nie było faulu na naszym napastniku

• Z rzutu rożnego Arszawin. I pewnie piłkę łapie Przemysław Tytoń. Pierwsza dobra interwencja zawodnika min. Hetmana Zamość. Polska spokojnie rozgrywa piłkę. Polacy coraz pewniej poczynają sobie na boisku.

• Rzut rożny dla reprezentacji Polski. Z corneru Obraniak dośrodkowuje wprost na głowę jednego z zawodników naszej kadry i wspaniałą robinsonadą popisuje się Malafiejew. Mogło być naprawde groźnie.

• Z rzutu wolnego Ludovic Obraniak. I nie wiele brakowało byśmy prowadzili w tym spotkaniu. Bramkarz Rosjan miał bardzo wiele szczęscia. Boenisch był tym który próbował umieścić piłkę w siatce.

• Piszczek podaje do Polanskiego i mamy rzut wolny dla naszej reprezentacji. Jednym ze słabszych ogniw reprezentacji Rosji powinien być wolny Żyrkow, który nie wraca tak szybko na swoją pozycję.

• Dobry wślizg Boenischa przerwający akcje i mamy rzut rożny. Krótko rozegrany corner i Arszawin zagrywa w pole karne jednak z tego dośrodkowania nic nie wynika. Piłkę z autu wznowi reprezentacja Polski.

• Atak pozycyjny Rosjan. Widać w ich grze wysoką kulturę piłki nożnej. Rosyjscy piłkarze w tym początku są spokojniejsi przy posiadaniu piłki. Polacy są troszeczkę zdenerwowani i łatwo tracą piłkę.

• Faulowany Błaszczykowski przez Denisowa. Na szczęście Kubie się nic nie stało i wraca na murawę. Polska w ataku pozycyjnym jednak za chwilę tracimy piłkę.

• Uważny początek biało-czerwonych. Rosja napewno nas nie zlekceważy. Rosyjscy piłkarze żyją tym meczem, ponieważ mogą dzisiejszą wygraną zapewnić sobie awans do następnej rundy.

• Rosja w dzisiejszym spotkaniu zagra na czerwono z niebieskimi elementami. Polska zagra w białych jednolitych strojach.

• Następuje rozpoczęcie spotkania. Miejmy nadzieję, że Polska wejdzie na wyżyny swoich umiejętności i wygra ten mecz. Polacy wygrajcie dla nas! Polacy jesteśmy z wami!

• 10 tysiecy kibiców z Rosji na Stadionie Naradowym. A teraz hymn reprezentacji Polski. Fani Polscy wspaniale odśpiewują hymn na stadionie. Na stadionie jest tak głośno, że aż ciarki przechodzą po ciele.

• Obie dryżyny wychodzą właśnie na murawę. Za chwile hymny obu państw na Stadionie Narodowym. Fani Rosyjscy przygtowali wspaniałą oprawę na ten mecz. Nie obyło się oczywiście bez gwizdów przy hymnie Rosyjskim.

• Obie drużyny już w tunelu. Na stadionie jest bardzo głośny doping. Miejmy nadzieję, że fani reprezentacji Polski będą dwunastym zawodnikiem.

• polska-rosjaKibice na meczu Polska - Rosja polska-rosja

• Na murawie pojawili się już piłkarze Rosyjscy.Podczas odczytywania przez spikera nazwisk fani reprezentacji Polski głośno gwiźdzą. Na stadionie jest duża liczba fanów drużyny Rosyjskiej.

• Na stadionie właśnie leci hymn naszej drużyny zespołu Jarzębina "Koko koko euro spoko". Na stadionie jest coraz więcej kibiców. Właśnie zostały odczytane składy przez spikera przy głośnym aplauzie kibiców reprezentacji Polski.

• Polska drużyna już na murawie się rozgrzewa. Rosjanów jak na razie na boisku nie ma. Miejmy nadzieję, że piłkarze na tej rozgrzewce się za bardzo nie zmęczą i wytrzymają cały mecz kondycyjnie.

• Piłkarze Polski właśnie opuszczają hotel w którym mieszkali przed spotkaniem z Rosją. Polacy wyglądali na spokojnych i zrelaksowanych. Warto zauważyć, że pierwszy do autobusu wszedł Dariusz Dudka.

• Kto wygra mecz? Weź udział w sondzie!

• grafikagrafikagrafika

• Pełną zapowiedź spotkania przeczytasz TUTAJ.

• Selekcjoner reprezentacji Polski podkreślił, że nie interesuje go otoczka i podteksty towarzyszące meczowi. - Nie myślimy o sprawach pozasportowych. O tym, co będzie na ulicach i trybunach. W przeciwnym razie nie moglibyśmy skupić się na meczu. Jesteśmy odcięci od mediów. Piłkarze oglądają w telewizji programy muzyczne, żeby mieć trochę spokoju. Sprawy polityczne nas mniej interesują, koncentrujemy się na bardzo groźnych piłkarzach rosyjskich - zakończył Smuda.

• Kibice przed meczem Polska - RosjaKibice przed meczem Polska - RosjaKibice przed meczem Polska - Rosja

• Selekcjonerzy odkryli karty dosłownie przed chwilą i zgodnie z przewidywaniami, w wyjściowej jedenastce Polaków pojawi się Dariusz Dudka, który będzie trzecim defensywnym pomocnikiem (na ławce rozpocznie Maciej Rybus). Wojciecha Szczęsnego pauzującego za czerwoną kartkę zastąpi w bramce Przemysław Tytoń. Z kolei Rosjanie rozpoczną mecz w identycznym zestawieniu, jakim grali z Czechami.

• - Nic się nie zmienia, przecież będziemy grali w tym samym sprzęcie co w piątek - zażartował Franciszek Smuda na wczorajszej konferencji, po czym dodał poważniej - Jeśli chodzi o skład, to ja o tym decyduję, nigdy nie dam się podpuścić kibicom ani dziennikarzom. Przypomnę, że Niemcy w sobotnim meczu z Portugalią (1:0) bardzo długo nie dokonywali zmian. Jeśli chodzi o taktykę, to na pewno będziemy grać swój futbol, ale musimy być inaczej zorganizowani po stracie piłki. Wymagam żelaznej dyscypliny taktycznej. Gwarantuję, że na pewno wytrzymamy przez 90 minut. Z naszej strony to będzie spotkanie w bardzo dobrym tempie - podkreślił.

• Rosjanie zdają sobie sprawę z tego, że wsparcie kibiców może pomóc Polakom. - Zwycięstwo nad Czechami oczywiście dało nam więcej pewności siebie. Zobaczymy jednak, jak się sprawy rozwiną 12 czerwca... Na pewno czynnikiem, który będzie działał przeciwko nam, jest szalone wsparcie polskich fanów - twierdzi Arszawin.

• Według rosyjskich piłkarzy spotkanie z Polakami nie będzie spacerkiem, ale Dick Advocaat starannie ich do niego przygotował. Gracze Sbornej znają słabe i mocne strony reprezentacji Franciszka Smudy. - Wiemy, że to bardzo silny fizycznie zespół, z którym trudno jest grać. Mieliśmy okazję obejrzeć ich mecz z Grekami. Szczerze mówiąc, spodziewałem się po nich więcej. Chodzi mi zarówno o grę, jak i o wynik. Jednak wszyscy wiemy, jaką różnicę robią tam chłopaki grający w Bundeslidze - wypowiada się o Polakach Izmajłow, pomocnik Sportingu Lizbona.

• Kibice przed meczem Polska - RosjaStrefa Kibica w Warszawie przed meczem Polska - Rosja

• "Mecz o wszystko", "Piekielnie trudny test" - tak dziennik "Polska The Times" zapowiada mecz reprezentacji Polski z Rosjanami. Media w kraju naszych wschodnich sąsiadów zachowują olimpijski spokój. Witamy w relacji NA ŻYWO ze spotkania!