Polskie trio zagrało w Tereku: gol Polczaka, kontuzja Komorowskiego (WIDEO)

Piotr Szymański
Piotr Polczak przypomniał o sobie w Rosji
Piotr Polczak przypomniał o sobie w Rosji Wojciech Matusik/Polskapresse
Aż trzech Polaków wystąpiło w barwach Tereka Grozny w dzisiejszym meczu ligowym przeciwko Spartakowi Nalczyk. W wyjściowej jedenastce znaleźli się: Marcin Komorowski, Maciej Rybus i Piotr Polczak. Ostatni z nich zdobył nawet bramkę na 2:0.

Terek przed własną publicznością pokonał najsłabszą drużynę rosyjskiej Premier League i awansował na 11. miejsce w tabeli (na 16 zespołów). Pełne 90. minut rozegrali Polczak i Rybus. Wychowanek MMKS-u Dąbrowa Górnicza strzelił gola pieczętującego zwycięstwo w 83. minucie, natomiast były pomocnik warszawskiej Legii obejrzał żółtą kartkę w 77. minucie.

Mniej pomyślnie zakończyło się spotkanie dla Komorowskiego, który musiał opuścić murawę z powodu kontuzji już 38. minucie.