Pomorzanin Toruń wygrał z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz [ZDJĘCIA, WIDEO]

DL
od 16 lat
W sobotnie południe na Stadionie Miejskim w Toruniu odbył się treningowy mecz, w którym trzecioligowy Pomorzanin wygrał 2:1 z czwartoligowym Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz 2:1. Bramki dla toruńskiej drużyny zdobyli Sebastian Owczarczyk (25. minuta) i Masato Hayashi (47. minuta).

Dla Pomorzanina był to ostatni test przed zaplanowanym na środę zaległym meczem wyjazdowym 1/8 regionalnego Pucharu Polski, w którym przeciwnikiem beniaminka III ligi będzie Pogoń Mogilno.

Warto przeczytać

- W pierwszej połowie prowadziliśmy grę i najczęściej udawało nam się realizować swoje założenia. Jesteśmy jednak na etapie budowania zespołu i cały czas sprawdzamy nowych zawodników i nowe ustawienia - powiedział Damian Bławat, asystent trenera Łukasza Jankowskiego.

Pomorzanin Toruń wygrał z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz [Z...

Zwycięzca wspomnianego meczu Pogoń - Pomorzanin zagra w w 1/4 RPP z Polonią Bydgoszcz lub Unią Janikowo.