Popis Malinowskiego w sparingu

Marcin Szczepański
Piłkarze Podbeskidzia wygrali 5:3, a wszystkie bramki dla bielszczan zdobył Piotr Malinowski Dawid Bylok (Ekstraklasa.net)
Świetne zawody w drugim dzisiejszym sparingu Podbeskidzia Bielsko-Biała rozegrał Piotr Malinowski. Napastnik zdobył wszystkie pięć bramek w wygranym 5:3 meczów z Victorią Częstochowa.

W pierwszej połowie to czwartoligowa Victoria pierwsza zdobyła bramkę, trafiając już 5. minucie. Później jednak nastąpił popis Malinowskiego, który pochodzi właśnie z Częstochowy i tam stawiał pierwsze piłkarskie kroki, chociaż w samej Victorii nigdy nie grał.

"Malina" trafił w w pierwszej połowie dwukrotnie, w odstępie zaledwie dwuminutowym między 20 a 22 minutą. W drugiej połowie dołożył trzy kolejne gole, a Victoria była w stanie odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami.

Obecnie od 2009 roku piłkarz był wypożyczony do Bielska z Górnika Zabrze, na początku 2010 roku podpisał półtoraroczny kontrakt z Podbeskidziem. W rundzie jesiennej Malinowski regularnie występował w zespole, ale zdobył tylko jedną bramkę. Na pewno wpływał jednak na to fakt, że wchodził głównie na zmianę i grał końcówki spotkań. Czy dzisiejszy popis zapowiada lepszy dorobek na wiosnę?