Porażka Bytovii Bytów z Beitarem, dziś mecz z Radunią Stężyca

Krzysztof Niekrasz
Bytovia Bytów uległa Beitarowi i dziś zagra z Radunią Stężyca. W czwartej kontrolce tego lata Bytovia Bytów zmierzyła się z Beitarem Jerozolima (siódma lokata w izraelskiej ekstraklasie).

Mecz odbył się w Gniewinie. Bytowianie przegrali z wyżej notowanym rywalem 1:4 (1:2). Dla Bytowa honorową bramkę zdobył Adrian Kwiatkowski w 43. minucie, gdy goście z Izraela prowadzili 2:0. Beitar od 47. minuty grał w dziesiątkę (czerwona kartka). Bytowski szkoleniowiec Adrian Stawski wystawił dwie drużyny.

Oto składy:

Bytovia - I połowa: Bartosz Ryngwelski, Deleu, Krzysztof Bąk, Kacper Kawula, Adrian Liberacki, Łukasz Wasiak, Maciej Błaszkowski, Daniel Feruga, Mateusz Szela, Adrian Kwiatkowski, Piotr Giel; II połowa: Konrad S

Dziś (17.07) o godz. 17 w Bytowie Bytovia spotka się z trzecioligową Radunią Stężyca, w której grają niedawni pierwszoligowcy z bytowskiego klubu: Wojciech Wilczyński i Filip Burkhardt. W składzie Raduni są też dwaj piłkarze, którzy w przeszłości byli w Bytovii -Artur Formela i Kacper Łazaj.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani