Porażka juniorów Jagiellonii z Koroną Kielce

ma
Mecz Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0:1
Mecz Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0:1 Anatol Chomicz
W zaległym spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia Białystok w środę przegrała 0:1 u siebie z Koroną Kielce.

Decydująca bramka meczu padła w 87 minucie. Napastnik Korony Piotr Pierzchała wykorzystał pomyłkę defensywy i strzałem między nogami Błażeja Niezgody ustalił wynik. Wcześniej gospodarze nie wykorzystali kilku dobrych okazji bramkowych. Najlepszą w 65 minucie miał Jakub Tabor, który z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:

Gazeta Współczesna

– Z Legią nie wykorzystaliśmy stuprocentowej okazji i przegraliśmy. Sytuacja powtarza się z Koroną i znów ponosimy porażkę. Tak nie da się wygrać meczu – mówi Tomasz Kulhawik, trener Jagiellonii. – Rywale przewyższali nas siłą fizyczną, motoryką i skutecznością, której po raz kolejny zabrakło w moim zespole. Zawsze mówiłem, że Korona, obok Legii Warszawa to najlepszy zespół w tej lidze.

Po tym meczu Korona zepchnęła Jagiellonię na trzecie miejsce. Białostoczanie wciąż mają szansę na drugą pozycję i udział w półfinale mistrzostw Polski. Ale także muszą uważać, aby nie wypaść z pierwszej szóstki. W przyszłym sezonie prawo startu w zreformowanych rozgrywkach będzie miało sześć zespołów.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 0:1 (0:0)
Jagiellonia
: Niezgoda – Gołaszewski, Ozga, Zysik, Huczko (90. Guziejko), Asatiani, Tabor, Głowicki, Łapiński, Romanowicz (46. Bida), Twarowski.

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: Porażka juniorów Jagiellonii z Koroną Kielce - Gazeta Współczesna