Saw
Bramkę dla Korony zdobył w Rzeszowie Piotr Pierzchała (z piłką)
Bramkę dla Korony zdobył w Rzeszowie Piotr Pierzchała (z piłką) Sławomir Stachrua
W meczu 22 kolejki Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce przegrała z Resovią w Rzeszowie 1:3.

Resovia Rzeszów – Korona Kielce 3:1 (0:1)
Bramki: Karol Twardowski 56 i 70, Piotr Delekta 84 – Piotr Pierzchała z karnego 30.
Korona: Osobiński – Wojsa, Bartosiak, Czerwiak, Mazurek - Dziubek (85. Szałas), Jopkiewicz (60. Kargulewicz), Piróg (75. Kunat), Długosz, Rogula (55. Gromulski) – Pierzchała.

Kielczanie mieli przez cały mecz przewagę, nawet gdy grali już w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach Czerwiaka w 61 minucie i Wojsy w 68. Wtedy na boisku był remis 1:1.
- Sędziowie tego meczu komplet nie się pogubili. Wyrzucili z boiska dwóch naszych zawodników, a wyrównującego gola Resovia zdobyła ze spalonego. Prowadziliśmy po pierwszej połowie gdy Pierzchała wykorzystał rzut karny po faulu na Wojsie. Mieliśmy potem mnóstwo kolejnych okazji, ale nie udało się ich wykorzystać. A goście po przerwie wykorzystali kontry i tak przegraliśmy mecz – ocenił Marek Mierzwa, trener Korony Kielce.

Materiał oryginalny: Porażka Korony Kielce z Resovią Rzeszów 1:3 w Centralnej Lidze Juniorów. Dwie czerwone kartki i błędy sędziów - Echo Dnia Świętokrzyskie