Porażka Stalówki w ostatnim sparingu przed ligą. W Nowinach minimalnie lepsza czwarta drużyna izraelskiej drugiej ligi [DUŻO ZDJĘĆ]

Paweł Kotwica
Aleksander Piekarski
W towarzyskim meczu piłkarskim, rozegranym w Nowinach koło Kielc, Stal Stalowa Wola przegrała z czwartym zespołem drugiej ligi izraelskiej, Hapoelem Katamon Jerozolima 0:1 (0:1). Dla Stalówki był to ostatni sprawdzian przez rozpoczęciem sezonu 2019/2020 w drugiej lidze. Nasz zespół 27 lipca zainauguruje rozgrywki, grając w Boguchwale w roli gospodarza przeciwko Resovii Rzeszów.

Stal Stalowa Wola - Hapoel Katamon Jerozolima 0:1 (0:1), bramka: Sharon Zissu 17 min z karnego.

Stal: Kalinowski (46. Konefał) - Waszkiewicz (65. Stępniowski), Śpiewak (65.Marut), Witasik (46. Jarosz), Sobotka (65. Szifer) - Wójcik, Stelmach (46. Mroziński), Płonka (46. Ciepiela), Pietras (46. Michalik), Dadok (46. Jopek) - Zjawiński (46. Fidziukiewicz).

Ostatni sprawdzian drużyny trenera Czesława Palika przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych wypadł gorzej, niż rozegrany w ubiegły wtorek, również w Nowinach, mecz ze znacznie lepszym rywalem, greckim AEK Ateny, który drużyna ze Stalowej Woli zremisowała 1:1. W pierwszej połowie lepiej spisywała się drużyna z Izraela, która w 17 minucie uzyskała prowadzenie po rzucie karnym.

W drugiej części mecz się wyrównał, ale sytuacje pod obiema bramkami były rzadkością. Stal dobrą okazję do wyrównania miała w 56 minucie, gdy po wrzutce z rzutu rożnego główkował Szymon Jarosz, ale strzał był niecelny.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA