Porażki MKS-u Kluczbork i Stali Brzeg w meczach kontrolnych

Łukasz Baliński
Ekipy z Brzegu i Kluczborka przegrały swoje mecze.
Ekipy z Brzegu i Kluczborka przegrały swoje mecze. Mirosław Szozda
To nie była udana sobota jeśli chodzi o sparingi naszych zespołów rywalizujących w 3 lidze. Z trzech ekip na boiska wybiegły dwie i obie poniosły porażki.

Na swoim obiekcie zagrali przedstawiciele MKS-u Kluczbork, którzy ulegli liderowi 4 ligi Ruchowi Zdzieszowice 0-1. Jedyną bramkę zdobył Adam Łukowski praktycznie w pierwszej akcji spotkania.

Gospodarze zaczęli spotkanie w składzie: Jeziorowski -zawodnik testowany, Gierak, Wojnarowski, Szota, Jaszczyk, Jaszczak, Pudlik, J. Witek, Begar, Rychlik. Na drugą połowę wybiegli: D. Witek - zawodnik testowany, Paradowski, Przystalski, Witkowski, Nykiel, Karol Latusek, zawodnik testowany, Smolarek, Lewandowski, Włodarczyk.

Z kolei Stal Brzeg przegrała na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin 1-2. Honorowego gola dla pokonanych zanotował Kacper Kamiński 10 minut prze końcem starcia. Warto jednak zanotować, iż przyjezdni nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Zarówno Karol Danielik jak i Michał Sypek przegrywali pojedynek z bramkarzem lubinian.

Stal zaprezentowała się w następującym składzie: Szady (46. Stitou) - Jaros (46. Maj), Niewieściuk, Paszkowski (30. Banach), Kowalski (46. Leończyk), Danielik (46. Szymczyk), Niemczyk (46. Święty), Stańko (46. Kamiński), Mazurek (46. Podgórski), zawodnik testowany (46. Dychus), zawodnik testowany (46. Sypek).