Portland Timbers nowym mistrzem MLS! Bramkarz Columbus zawalił gola już w 27. sekundzie! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piotr Szymański
Za nami emocjonujący finału Pucharu MLS. Faworyzowane Columbus Crew uległo na własnym terenie Portland Timbers 1:2. Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Spotkanie finałowe pokazało, jak zwariowaną ligą jest MLS. Bramkarz gospodarzy zabawił się już w 27. sekundzie i sprezentował bramkę ekipie Portland. Kilka minut później sędzia nie dostrzegł, że piłka wyszła poza linię boczną i puścił akcję. Po której Timbers po raz drugi wpisali się na listę strzelców.

Dla odmiany, w 18. minucie kontaktowe trafienie dla Crew załatwił w głównej mierze golkiper rywali, Adam Kwarasey. Niepewną interwencję Ghańczyka wykorzystał Kei Kamara, najskuteczniejszy piłkarz za oceanem.

Na murawie rządził chaos, z którego nie urodziły się już kolejne gole. A sytuacji nie brakowało. Zwłaszcza dla zespołu z Portland. Dość spokojnie Timbers dowieźli zwycięstwo do końca i po raz pierwszy wygrali Major League Soccer.

Columbus Crew - Portland Timbers 1:2 (1:2)