• Eder za Andre Gomesa

• Fantastyczny powrót Sabitzera. Zahamował kontratak Naniego.

• Arnautović przebił się lewa stroną. Podbiegł pod pole karne i dośrodkował. Prosto pod nogi stoperów Portugalii

• Austria coraz odważniej. Sabitzer popędził prawym skrzydłem, ale musiał uznac wyższość Rocardo Carvalho

• Co to się stało?! Cristiano Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego! Trafił w słupek!

• Martin Hinteregger sfaulował Cristiano Ronaldo w polu karnym. Żółta kartka i rzut karny

• Austria coraz odważniej pokazuje się przy piłce. Dobrą zmianę dał Schoepf, który dzielnie konstruuje ataki swojej drużyny. Fajniej niż przed przerwą wyglada także Sabitzer

• Martin Hinteregger żółta kartka

• Sabitzer z rzutu wolnego. Nie było to najlepsze wykonanie stałego fragmentu gry.

• Po faulu na Baumgartlingerze, rzut wolny dla Austrii.

• Joao Mario od razu wziął się do ataków. Nie dał jednak rady Fuchsowi.

• Po podaniu Ronaldo na prawą stronę, skrzydłem przebił się Quaresma. Dośrodkował w pole karne, ale tam był tylko Nani. Nic z tego nie wyszło

• Ronaldo ma okazję wykonać rzut wolny. Prosto w mur.

• Martin Harnik zobaczył żółta kartkę za faul na Moutinho.

• Austriacy już mieli szanse na bramkę. Świetne uderzenie z dystansu Ilsankera zakończyło grę na jeden kontakt całe drużyny. Rui Patricio uratował swój zespoł

• Austria rozpoczeła drugą część gry. Obie drużyny bez zmian

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek

• Andre Gomes dośrodkował w pole karne z prawej strony, lecz piłke łatwo wybili Austriacy

• W środku boiska zderzyli się Alaba oraz Ricardo Carvalho. Obaj jednak podniesli się z murawy a arbiter zdecydował się na rzut sędziowski.

• Fantastyczna interwencja Kleina. Zahamował kontratak Ronaldo

• Bardzo fajna pozycja do wykonywania rzutu wolnego. Wykonawcą Alana. Strzał na bramkę, lecz nie zamienił tego na bramkę.

• Dobre zagranie Arnautovicia do Alaby. Ten wyrwał do przodu i wpadł pod pole karne. Dosłownie na linii faulowany przez Pepe. Żółta kartka i rzut wolny.

• Sabitzer mocno walczył na prawym skrzydle. Wygrał starcie z Guerreiro po czym podał do Arnautovicia. Ten już nie dał sobie rady z Portugalczykiem

• Krótko z rzutu rożnego. Piłka doszła do Moutinho a ten podaniem obsłużył Ronaldo. Błąd Hintereggera sprawił, że napastnik Portugalii oddał strzał. Almer na posterunku.

• Vieirinha dostrzegl z prawej strony niekrytego Quaresmę. Ten wywalczył korner. Już siódmy dla Portugalii w tym meczu

• Quaresma popędził środkiem. Podał do Andre Gomesa, a ten skierował piłkę do Ronaldo. Spalony

• Do futbolówki podszedł Guerreiro. Zagrał jednak fatalnie za plecy do Alaby. Piłkę przejął Arnautović.

• Nani faulowany przez Fucha. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Portugalii

• Niepotrzebne zagranie do Ronaldo zgubiło Portugalczyków. Mutinho miał dobrze ustawionego Naniego, lecz postanowił obdarzyć podaniem bardziej znanego kolegę. Zła decyzja

• Kolejna strata Harnika zahamowała akcję Austrii nim ta się jeszcze zaczęła. Dobra praca w defensywie Ricardo Carvalho

• Quaresma próbował popędzić do przodu, ale nidał rady Prodlowi. Spowodowało to frustracje i dyskusje z sędzią. Żółta kartka

• Słupek! Ależ blisko wyjścia na prowadzenie była Portugalia. Nani uderzał głową po dośrodkowaniu z rogu. Almer miał sporo szczęścia

• Austria lewą stroną boiska wdarła się w pole karne. Alaba próbował podawać, lecz zamiast do kolegi skierował piłkę do jednego z rywali. Szybki kontratak Portugalii zaowocował rajdem Quaresmy i kornerem

• PortuPortu

• Kolejna interwencja Kleina przyniosła korner Portugalli. Quaresma podszedł do piłki i skierował ją nieco za mocno w pole karne. Od bramki rozpocznie Almer

• Guerreiro i Andre Gomes próbowali przebić się lewą stroną boiską, ale nie pokonali linii dfensywy Austrii

• Fajna akcja Portugalii zakończona niecelnym strzałem Ronaldo. Dynamicznie, na jeden kontakt wykorzystali małe luki w defensywie Austrii i od lewej strony przebili się pod bramkę

• Austriacy konsekwentnie blokują dośrodkowania Portugalczyków w pole karne. Bardzo fajnie wygląda ich gra w defensywie, dzięki czemu ich rywale mimo chęci nie dochodzą do wielu sytuacji bramkowych

• Stały fragment gry w wykonaniu przyniósł niecelny strzał na bramkę Austrii. Jeden z kłębiących się w polu karnym zawodników uderzył głowa nad poprzeczką

• Kokrutny błąd Almera. Rozpoczynając grę trafił prosto w Hintereggera, a piłka wyleciała za linię końcową. Będzie korner.

• Odważniej do przodu wyrwał Arnautović. Jako jedyny próbuje coś wykreować w ataku. Teraz pomógł mu jednak Fuchs. Dwójka została zahamowana jednak przez Pepe

• Portugalia atakuje praktycznie nieprzerwanie. Tym razem Austriacy uratowani przez sędziego liniowego, który odgwizdał pozycję spaloną Ronaldo

• Dwie fajne interwencje Almera uratowały Austrię. Najpierw stawił czoła Naniemu, a chwilę później próbował także Vieirinha

• Przewaga Portugalii przypieczętowywana jest kolejnymi strzałami na bramkę Almera. Austriacki golkiper nadal pozostaje jednak niepokonanym.

• Długi podanie Carvalho w kierunku pola karnego Austrii przejęte przez jednego z rywali. Portugalczycy jednak szybko odzyskali piłkę i nadal nacieraja. Mają dużą przewagę w rych pierwszych minutach.

• Ronaldo rozgrywał piłkę z Moutinho. Tak dostali się na połowe rywali. Za mocne zagranie do Andre Gomesa spaliło akcję na panewcw

• Austriacy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Długie podanie w kierunku Alaby, ale ten popełnił prosty techniczny błąd i oddał ją rywalom

• Zagranie na Naniego. Ten ponownie nie dał jednak rady Kleinowi. Austriak dobrze wygląda w defensywie

• Ponownie pod piłką pokazał się Quaresma. Ten zawodnik dobrze wszedł w mecz. Tym razem skonstruował akcję Naniemu. Niecelny strzał

• Quaresma rozpędził się prawą stroną boiska. Fajnie wyminął rywali, wyszedł na pozycję po czym zagrał w pole karne, gdzie jednak... nie było żadnego z jego kolegów

• Ale to Austria mogła pierwsza wyjść na prowadzenie. Akcję rozpoczął Klein i podał do Sabitzera, który wrzucił piłkę pod bramkę rywala. Tam czekał na nią Harnik, lecz minimalnie niecelnie uderzył głową.

• Początek należał do Portugalii. Od początku podaniami szukali Ronaldo. Dobrze zaprezentował się także Quaresma dośrodkowując w pole karne. Skuteczna gra defensorów Austrii nie pozwala jednak na wiele

• Mecz już rozpoczęty

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Portugalia - Austria LIVE! Trzy punkty na wagę złota

• Rezerwowi reprezentacji Austrii: Lindner, Ozcan, Garics, Okotie, Suttner, Wimmer, Schöpf, Hinterseer, Janko, Jantscher.

• Rezerwowi reprezentacji Portugalii: Eduardo, A. Lopes, Alves, Fonte, Soares, Eliseu, Mário, D. Pereira, Sanches, A. Silva, Silva, Éder.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Portugalia - Austria!