Poznaliśmy bramkę kolejki w Lidze Mistrzów. Zwycięzca mógł być tylko jeden! (WIDEO)

Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/EPA/PETER POWELL
Bramka Erlinga Brauta Haalanda została wybrana najładniejszą bramką 2. kolejki Ligi Mistrzów. Gol norweskiego napastnika nie był tylko piękny, ale także bardzo ważny. To dzięki niemu Manchester City wygrał z Borussią Dortmund.

Mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Borussią Dortmund od początku nie układał się po myśli gospodarzy. Najlepiej może o tym świadczyć fakt, że w pierwszej połowie "Obywatele" nie oddali żadnego celnego strzału. Druga część spotkania zaczęła się dla City fatalnie. W 56. minucie ekipa Guardioli straciła bramkę na 1:0 i wiele wskazywało na to, że na Etihad Stadium możemy mieć niespodziankę.

W 80. minucie gracze z Manchesteru wzięli się do odrabiania strat. Gola na 1:1 strzelił John Stones. Prawdziwym bohaterem okazał się jednak były gracz Borussii - Erling Braut Haaland. To on strzelił zwycięską bramkę, która później została wybrana golem kolejki.

Norweg ma na swoim koncie 21 występów w Lidze Mistrzów, w których zgromadził już 26 bramek.