Prezydent Łodzi: Nie wyobrażam sobie, żeby na nowym stadionie nie grał ŁKS

Express Ilustrowany
ŁKS nie ogłosił upadłości. Piłkarze dokończą rozgrywki
ŁKS nie ogłosił upadłości. Piłkarze dokończą rozgrywki Artur Kostkowski/Polskapresse
Po poniedziałkowym spotkaniu z szefami ŁKS prezydent Łodzi Hanna Zdanowska unikała odpowiedzi, na pytanie, czy budowa stadionu miejskiego uzależniona jest od istnienia piłkarskiej spółki klubu z al. Unii.

- Wierze, że ogłoszenie upadłości spółki nie będzie konieczne i nie wyobrażam sobie, żeby na nowym stadionie nie grała drużyna ŁKS - mówiła prezydent. - Jesteśmy w przededniu podpisania umowy na projekt i budowę. Czekamy na pisemne uzasadnienie Krajowej Izby Odwoławczej, która w ubiegłym tygodniu oddaliła odwołanie jednego z uczestników przetargu. Z chwilą kiedy będziemy je mieli, przystąpimy do podpisania umowy. Z wykonawcą spotykam się w środę i będziemy omawiać szczegóły projektu.

Zapisz się na piłkarski NEWSLETTER! - codziennie najważniejsze wydarzenia w Twojej skrzynce

Pokaż jak kibicujesz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gol24.pl Gol 24
Dodaj ogłoszenie