Dorota Kułaga
W pierwszej połowie meczu Spartakusa z Czarnymi doszło do przepychanek między zawodnikami obu zespołów. Dorota Prokop
W meczu czwartej rundy Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Spartakusa Daleszyce przegrali z Czarnymi Połaniec 0:3.

Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec 0:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Janeczko 30, Oskar Łąk 40, Oliwier Płużek 90.

Zespół z Połańca, który ma problemy kadrowe i ostatnio zawodzi w trzeciej lidze, tym razem odniósł pewne zwycięstwo. Czarni do przerwy prowadzili 2:0, w drugiej połowie kontrolowali to, co dzieje się na boisku, a w 90 minucie dołożyli trzecią bramkę, ustalając wyniki spotkania.

W pierwszej połowie doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn, w konsekwencji których dwóch zawodników otrzymało żółte kartki (jeden ze Spartakusa i jeden z Czarnych).