Przyprowadź dziecko na bezpłatne zajęcia piłkarskie. We...

Przyprowadź dziecko na bezpłatne zajęcia piłkarskie. We wtorek, środę i czwartek

Beata Terczyńska

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Przyprowadź dziecko na bezpłatne zajęcia piłkarskie. We wtorek, środę i czwartek

©Archiwum Coerver Coaching Poland

Cykl bezpłatnych zajęć piłkarskich w dniach 8, 9, 10 maja organizuje Coerver Coaching Polska. Mogą wziąć w nich udział dzieci z roczników 2004 - 2013.
Przyprowadź dziecko na bezpłatne zajęcia piłkarskie. We wtorek, środę i czwartek

©Archiwum Coerver Coaching Poland

Zajęcia zaplanowane są na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Ośrodku Sportu i Rekreacji (obok pływalni „Fala”) w Nowej Wsi koło Rzeszowa.

- Otwarte treningi prowadzone zgodnie z programem uznawanym za najdoskonalszy system szkolenia dzieci i młodzieży uwzględniać będą rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich i wykształcenie umiejętności ruchowych - mówi Mateusz Nowak, koordynator do spraw szkolenia z Coerver Coaching Poland.
- Poprzednie takie treningi cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców z Rzeszowa i okolic, dlatego organizujemy je po raz kolejny. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach w wybranym terminie.

Zarówno te, które chcą rozpocząć przygodę z piłką nożną, jak i te, które trenują w klubach czy szkółkach piłkarskich w Rzeszowie i okolicach. I tak, dziś, w godz. 17.30 - 18.45, dzieci z roczników 2007 - 2013, w środę (9 maja) w godz. 17.30 - 18.45, dzieci z roczników 2004 - 2009, natomiast w czwartek (10 maja) w godz. 17.30 - 18.45, dzieci z roczników 2007 - 2013.

Wymagany jest tylko podstawowy strój sportowy: koszulka, spodenki, wygodne, płaskie buty. Nie trzeba się wcześniej nigdzie umawiać. Wystarczy przyjść.

Więcej informacji pod adresem mailowym: podkarpacie@coerver.pl lub numerem telefonu: 797 001 305.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!