PSG - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM LIVE. Mission impossible "Czerwonych Diabłów?

Manchester United

3

• Koniec! Manchester United przechodzi dalej! Coś niebywałego wydarzyło się dzisiaj w Paryżu! PSG znowu odpada na wczesnym etapie Champions League! Piękny wieczór!

• Luke Shaw fauluje rywala, ogląda żółtą kartkę, a PSG ma ostatnią szansę.

• Marquinhos przewraca się w polu karnym i domaga się rzutu karnego, ale to on sfaulował rywala w ofensywie!

• Angel Di Maria wpada w pole karne, uderza, ale świetnie broni De Gea! PSG walczy do końca!

• Jeszcze Edinson Cavani wchodzi w miejsce Daniego Alvesa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewne uderzenie Marcusa Rashforda! Manchester United jak na razie jest w 1/4 finału Ligi Mistrzów! PSG ma teraz dosłownie sekundy, aby jeszcze odwrócić losy dwumeczu!

• Rzut karny dla Manchesteru! Od tego strzału zależy teraz awans do 1/4 finału!

• Piłka po strzale Diogo Dalota trafiła w rękę piłkarza PSG i sędzia Damir Skomina sprawdza czy nie powinien odgwizdać rzutu karnego!

• Ashley Young schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się zaledwie 17-letni Mason Greenwood.

• Kolejny raz Mbappe udowadnia, że dzisiaj to nie jest jego dzień! Młody Francuz wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale..... potknął się o piłkę. Juan Bernat jeszcze próbował wykończyć akcje, ale trafił w słupek!

• Thomas Meunier wpadł w pole karne, oddał dobry strzał, ale świetnie broni David De Gea!

• Tahith Chong melduje się na murawie. Schodzi z niej natomiast Joel Pereira.

• Bardzo słaby wytęp notuje dzisiaj Kylian Mbappe. Młody Francuz co chwilę gubi piłkę i robi irracjonalne błędy.

• Leonardo Paredes ukarany żółtym kartonikiem.

• No i schodzi również kontuzjowany Julian Draxler. W jego miejsce pojawia się Thomas Meunier.

• Podwójna zmiana w ekipie PSG. Thlio Kehrer zmieniony przez Leonardo Paredesa.

• Julian Draxler położył się na murawie i pokazuje, że musi zostać zmieniony. Wygląda to dosyć poważnie.

• Chris Smalling bardzo dobrze interweniuje i ratuje swój zespół przed stratą bramki.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Draxlera. Pierwsze 20 minut drugiej połowy wyglądało bardzo słabo...

• Dobre uderzenie Marco Verattiego, jednak piłka trafia prosto w bramkarza gości.

• Angel Di Maria pakuje piłkę do bramki po świetnym podaniu Mbappe! Sędzia liniowy pokazuje jednak, że był spalony!

• Diogo Dalot dograł w stronę Romelu Lukaku, który nie zdołał dopaść do piłki.

• Dobre dośrodkowanie Daniego Alvesa, ale Young zdołał wybić piłkę.

• PSG rozpoczyna drugą połowę od środka boiska!

• Koniec pierwszej części! Manchester United jest bliski odrobienia strat! Dużo emocji mamy na Parc des Princes!

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części.

• Diogo Dalot spokojnie minął rywali, dograł w pole karne, ale tym razem pewnie broni Buffon.

• To nie jest dzień Marcusa Rashford. Napastnik gości marnuje kolejną 100% okazję...

• Eric Bailly doznaje kontuzji i musi zostać zmieniony. W jego miejsce w chodzi Diogo Dalot.

• Angel Di Maria ogląda żółtą kartkę jako pierwszy w tym meczu.

• Bardzo mocne uderzenie Rashforda. Piłka leciała prosto w Buffona, ale doświadczony golkiper odbił piłkę prosto pod nogi Lukaku, który spokojnie dobił ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ tragiczny w skutkach błąd Buffona! Lukaku po raz drugi!

• Marcus Rashford fatalnie zmarnował akcję swojej drużyny.

• Zamieszanie pod bramką Davida De Gei. Thiago Silva uderzył, ale piłka poszybowała w trybuny.

• Dobre uderzenie Angela Di Marii! Piłka minimalnie minęła bramkę Manchesteru!

• Juan Bernat miał szansę na drugą bramkę w tym meczu! Uderzył jednak prosto w bramkarza rywali.

• Dobre podanie do Mbappe, który uderza prosto w boczną siatkę.

• Ależ kiks Daniego Alvesa.... Piłka po jego strzale szybuje w trybuny.

• Znakomita akcja gospodarzy. Mbappe idealnie wyłożył piłkę do Bernata, który tylko dobił ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juan Bernat szybko doprowadza do remisu!

• Fatalne dośrodkowanie Juana Bernata. Zbyt łatwo stracona piłka przez PSG.

• Było bardzo blisko remisu! Mbappe dostał prawie świetnie podanie, ale minimalnie minął się z piłką!

• Świetną asystę zalicza.....Thilo Kehrer. Młody zawodnik PSG chciał wycofać piłkę do swoich kolegów, ale Lukaku ją przejął, minął bramkarza i dał prowadzenie gościom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Romelu Lukaku otwiera wynik meczu!

• Damir Skomina gwizdnął po raz pierwszy!

• Zawodnicy opuszczają tunel! Zaraz usłyszymy hymn Ligi Mistrzów!

• Czeka nas świetne widowisko. Oba zespoły są w świetnej formie. PSG wygrało 8 spotkań z rzędu, a Manchester na 16 spotkań przegrał tylko raz z..... PSG. Jak będzie dzisiaj?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny wieczór z Champions League! Manchester United będzie walczył o odrobienie strat z pierwszego meczu przeciwko PSG. Czy im się uda? Zobaczymy za około dwie godziny!

red

PSG - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ONLINE ©East News

PSG - Manchester United ONLINE. W środowym rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG postara się obronić zaliczkę z pierwszego spotkania. Zadanie nie wydaje się trudne. Na Old Trafford paryżanie wygrali 2:0, a w dodatku ich rywal jest zdziesiątkowany kontuzjami. Początek meczu o godz. 21. Relacja LIVE w GOL24! 6.03.2019

Liga Mistrzów: PSG - Manchester United ONLINE

Wynik pierwszego meczu mimo wszystko był niespodzianką. Od kiedy angielski zespół przejął Ole Gunnar Solskjaer gra "Czerwonych Diabłów" odmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Z 11 rozegranych wcześniej ligowych spotkań United wygrali 10 i tylko jedno zremisowali.
Tymczasem starcie z PSG zakończyło się gładką porażką 0:2. Przegrana bolała United tym bardziej, że w drużynie z Paryża nie wystąpili Neymar i Edinson Cavani. Co gorsza w rewanżu nie zagra Paul Pogba, który będzie pauzował z powodu czerwonej kartki.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Jakby tego było mało, ekipa Solskjaera zmaga się ostatnio z plagą kontuzji. Do Paryża nie polecieli również Alexis Sanchez, Ander Herrera, Anthony Martial, Phil Jones, Juan Mata, Nemanja Matić, Jesse Lingard, Matteo Darmian i Antonio Valencia. By skompletować kadrę meczową, norweski szkoleniowiec musiał sięgnąć po młodzieżowców. W samolocie znaleźli się Tahith Chong, James Garner, Angel Gomes, Mason Greenwood i Brandon Williams.

W ekipie z Paryża w środę nie zagrają Cavani, Neymar i Thomas Meunier. Mimo dwubramkowej zaliczki trener Thomas Tuchel tonuje nastroje. - Jesteśmy ostrożni, ale nie boimy się. Ufamy naszym umiejętnościom i sile naszego zespołu. Musimy przygotować nowe warianty, ponieważ myślę, że ustawienie Manchesteru United nieco się zmieni. Musimy zapomnieć o wyniku pierwszego meczu. Niezależnie od przewagi, zasady naszej gry muszą zostać niezmienione. Potrzebujemy tak samo dużo jakości w zagraniach i chęci poprawienia się - przyznaje Niemiec.

PSG - Manchester United. Kto awansuje do 1/4 finału Ligi Mistrzów?

Nie zagrają:

Paris Saint-Germain: Cavani, Neymar, Thomas Meunier.

Manchester United: Paul Pogba, Alexis Sanchez, Ander Herrera, Anthony Martial, Phil Jones, Juan Mata, Nemanja Matić, Jesse Lingard, Matteo Darmian, Antonio Valencia.

PSG - Manchester United. Przewidywane składy:

Paris Saint-Germain: Buffon – Bernat, Kimpembe, Silva, Kehrer – Marquinhos, Verratti – Di Maria, Draxler, Nkunku - Mbappe

Manchester United: de Gea – Shaw, Lindelof, Smalling, Young – Fred, McTominay – Rashford, Pereira, Dalot - Lukaku

PSG - Manchester United. TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Spotkanie PSG z Manchesterem United pokaże TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Prosto z Paryża mecz w telewizyjnej Jedynce skomentują Maciej Iwański i Robert Podoliński, a w Polsacie Sport Premium usłyszymy komentarz Tomasza Smokowskiego i Tomasza Hajty.

Gdzie obejrzeć spotkanie PSG - United w internecie. Darmowy stream będzie dostępny na sport.tvp.pl, a płatna w ipla.tv, player.pl i ncplusgo.pl. Relacja LIVE w GOL24!

21:00 PSG - Manchester United TRANSMISJA: TVP1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1