PSG rozbiło Stade Reims na Parc des Princes

mgs
To nie był dzień Grzegorza Krychowiaka i jego Stade de Reims. PSG grające rezerwowym składem ograło rywali 3:0, robiąc kolejny krok w kierunku obrony krajowego mistrzostwa.

Faktycznym strzelcem gola dla paryżan okazał się jedynie Edinson Cavani, bowiem dwa pozostałe na swoje konto zapisał piłkarz Stade Reims Mandi, któremu dwukrotnie udało się pokonać własnego bramkarza.

Przez pełne dziewięćdziesiąt minut na placu gry w barwach drużyny przyjezdnej przebywał Grzegorz Krychowiak. W 68. minucie został ukarany żółtą kartką, która jest ósmą jaka oglądał w tym sezonie.

W tabeli francuskiej ekstraklasy PSG ma już na swoim koncie 79. punktów i pewnie zmierza po obronę mistrzostwa Francji. Z kolei Stade Reims z 44 "oczkami" na ósmej pozycji.