Puchar Francji: Kolejne "Classique" dla PSG, dwa gole Zlatana [ZDJĘCIA]

tom
Piłkarze Paris Saint-Germain w ciągu czterech dni dwukrotnie pokonali Olympique Marsylia 2:0. Po niedzielnym zwycięstwie w meczu 26. kolejki Ligue 1 dziś podopieczni Carlo Ancelottiego ograli Les Phoceens w Pucharze Francji.

Piłkarze Paris Saint Germain pokonali u siebie Olympique Marsylia 2:0 i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Francji. Po raz pierwszy w wyjściowym składzie paryżan pojawił się doświadczony angielski pomocnik David Beckham.

W miniony weekend obie drużyny spotkały się w lidze - wówczas padł identyczny wynik, a Beckham wszedł na boisko w 76. minucie.

Tym razem niespełna 38-letni zawodnik zagrał od początku, murawę opuścił dopiero cztery minuty przed końcem. Chwilę wcześniej zobaczył żółtą kartkę. Oba gole dla PSG zdobył Szwed Zlatan Ibrahimović.

Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia 2:0 (0:0)
1:0 Ibrahimović 34'
2:0 Ibrahimović (k.) 64'