Pucharowe emocje już od rundy wstępnej Totolotek...

Pucharowe emocje już od rundy wstępnej Totolotek Regionalnego Pucharu Polski w Dębicy, Rzeszowie i Stalowej Woli

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowiny

Mrowla (niebieskie stroje) uległa Świlczy w pucharowych derbach gminy.
1/13
przejdź do galerii

Mrowla (niebieskie stroje) uległa Świlczy w pucharowych derbach gminy. ©fot. Wacław Nowacki

Były pogromy (jak 14:0 Czarnych Trześń z Florianem Ostrowy Tuszowskie), ale też zacięte mecze, kończone nawet seriami rzutów karnych. To cała kwintesencja emocji w Totolotek Regionalnym Pucharze Polski.
Mrowla przegrała derby gminy ze Świlcza dopiero w końcówce, gdy grała w „9” po dwóch kontuzjach i wyczerpaniu graczy na ławce rezerwowych. Od 3:1 do 3:4 w Dąbrowicy!

Rzeszów/Dębica - runda wstępna:

Mrowlanka Mrowla - Świlczanka Świlcza 2:4 (1:2) Kędzia 40-samobójcza, Jemioła 69 - Pyrcz 19, 45, Preneta 87, Parys 90+4;
Zobacz galerię
Rudzik Rudna Mała - LKS Biała Rzeszów 8:0 (4:0) Rybacki 4, 43, 52, 85, Gąsior 10, 58, Kościow 34, Bąk 75;

Jutrzenka Ławnica - Grunwald Padew Narodowa 1:1 (0:0) karne 3:4 Kasprzak 55 – Pierzchała 70;

Czarni Trześń - Florian Ostrowy Tuszowskie 14:0 (8:0) Kardyś 12, Maziarz 16, 25, 30, 59, 82, Szymański 20, 40, Dopart 42, 50, 75, 80, 86, Kapel 55

Czarni Kraczkowa - Grunwald Budziwój Rzeszów 0:4 (0:3) Członka 17, Fogt 18, 24, Indyk 85;

Werynianka Werynia - LKS Trzebownisko 1:2 (0:0) Kolano 66 - T. Pieczonka 48, Syrda 71;

Sprint Żarówka - Janovia Janowiec 4:0 (2:0) Bednarz 4, 23, 55, Marek Trela 86

KS Zgórsko - LKS Babicha 1:1 (1:0) karne 5:3 Kukowski 44 - K. Niemasek 90+4-głową;

KP Zabajka - Polonia Rzeszów 0:3 vo;

Paszczyniak Paszczyna - Kłos Kawęczyn 3:0 vo;

Grunwald II Budziwój Rzeszów - RKS Rzeszów 3:0 vo;

Mecze przełożone:

Heiro Rzeszów - Trzcianka Trzciana (na 7 sierpnia),
Sokół Krzywa - Płomień Zagorzyce (na 7 sierpnia),
Orzeł Wysoka - Pogórze Bachórz (na 10 sierpnia),
HALO Hyżne - LKS Hermanowa (na 15 sierpnia),
Start Lubenia - Wisłok Strzyżów (na 21 sierpnia).

I runda (z udziałem drużyn z klasy okręgowej) zostanie rozegrana 4 września.

Stalowa Wola - runda wstępna:

Strzelec Dąbrowica - LZS Żabno 3:4 (3:1) Surowiec 17-karny, J. Kopeć 28, Polek 37 - Kaczor 35, Brymora 61-karny, 72-karny, Oskroba 85;

LZS Podwolina - San Kłyżów 3:5 (2:1) Drelich 19, Łątka 30, Madej 52 - Bąk 36, 48, Kryń 62, Kata 72, Madej 77

Łęg Kopcie - LZS Krzątka 4:0 (1:0) Deptuch 33, 71, Dziuba 62, Rębisz 74;

Płomień Trześń - San Wrzawy 4:3;

Huragan Zdziechowice - KS Żupawa 3:1;

Retman Ulanów - Dolina-Tanew Wólka Tanewska 0:3 vo;

San Rozwadów Stalowa Wola - Unia Skowierzyn 7:2 (3:0)
Pawlik 17, Proc 27, 50, Rogowski 43, Rykowski 48, Kułacz 69, 87 - Przedpełski 60, Paterek 75

Advit Łętownia - Sparta Jeżowe 2:1 (1:0) Baran 30, Łyko 58 - Chudzik 65

Orzeł Rudnik - KS Jarocin 0:3

Czarni Lipa - LZS Wola Rzeczycka 3:2

Wólczanka Wólka Grodziska - KS Łukowa 0:7 (0:2)
Piech 8, Rajski 33, Kusiak 59, 65, Kuchyt 67, 84, Baj 78

LZS Furmany - Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 3:2

Sanna Zaklików - Jeziorak Chwałowice 0:2

Mecz odwołany:
Staromieszczanka Stare Miasto - Victoria Giedlarowa.

1/32 finału (z udziałem drużyn z klasy okręgowej) zostanie rozegrana 28 sierpnia.

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki i tabele!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Terminarz regionalny PP

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej