Puszcza - Chojniczanka. Gorzki początek rundy w Niepołomicach [ZDJĘCIA]

boch
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Andrzej Banas / Polska Press
Puszcza Niepołomice uległa Chojniczance 0:2 (0:1) w meczu 22. kolejki I ligi, która otwiera tegoroczną część sezonu. Goście prezentowali się żwawiej, lepiej w środku pola, ale pod względem liczby stworzonych sytuacji bramkowych też nie poszaleli. Popisali się jednak dwoma kapitalnymi strzałami - z około 20 metrów, w górny róg bramki. Pierwszy wykonał w 40 min Damian Piotrowski, wieńcząc tym samym kontrę Chojniczanki, a jej komfort podniósł w 49 min Krzysztof Danielewicz, świetnie uderzając z rzutu wolnego. W ekipie gospodarzy zadebiutowali dziś Konrad Nowak (pozyskany z Górnika Zabrze, zagrał 90 minut) oraz Jakub Bąk (poprzednio Podbeskidzie, grał od 55 minuty). Porażka spowodowała, że "Żubry" z szóstego miejsca w tabeli obsunęły się na ósme.

Materiał oryginalny: Puszcza - Chojniczanka. Gorzki początek rundy w Niepołomicach [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski