Mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2018-08-22 19:00

Puszcza Niepołomice

1

Bytovia Bytów

3

• Koniec! Bytovia wygrywa 3:1 w Niepołomicach!

• Maciej Błaszkowski w końcówce zastępuje Filipa Burkhardta.

• Niecelnie z kilku metrów po rzucie rożnym uderza Michał Czarny.

• Jest gol honorowy! Z dystansu uderzył Krzysztof Drzazga, jest już 1:3!

• Faul Łukasza Szczepaniaka i żółta kartka dla rezerwowego Puszczy.

• W końcówce nieco przycisnęli rywala zawodnicy Puszczy, którzy dążą do zdobycia gola honorowego.

• Kolejna roszada w Bytovii. Wojciech Wilczyński zastępuje Arsenija Procyszyna.

• ...natomiast w ekipie Puszczy Marcina Orłowskiego zastępuje Łukasz Szczepaniak.

• Trener gości daje czas rezerwowym. Mateusza Kuzimskiego zmienia Gracjan Jaroch...

• Gol, Bytovia po raz trzeci, Juliusz Letniowski po raz drugi!

• Zawodnicy Puszczy biorą się do ataku. Czy wystarczy im sił na doprowadzenie do efektownego comebacku?

• Krzysztof Drzazga! Mocny strzał z kilkunastu metrów przelatuje tuż nad poprzeczką, pachniało golem!

• Uderzenie Huberta Tomalskiego po ziemi z dystansu ląduje metr obok bramki Andrzeja Witana.

• 801 widzów ogląda dzisiejszy mecz na stadionie.

• Trwa seria rzutów rożnych dla gości.

• Odpowiedź Bytovii – strzelał Michał Jakóbowski, udaną i efektowną interwencją popisał się Michał Mleczko.

• Bramkarz Bytovii pewnie łapie strzał głową Michała Czarnego.

• Andrzej Witan ukarany – póki co słownie – przez sędziego za przedłużanie wznowienia gry.

• Marek Kuzma z żółtą kartką za nieudaną próbę odbioru piłki.

• Niecelne dośrodkowanie Huberta Tomalskiego w szesnastkę gości.

• Mecz wznowiony!

• Przerwa. Po 45 minutach w Niepołomicach pewnie prowadzi Bytovia Bytów po golach Juliusza Letniowskiego i Łukasza Wróbla z rzutu karnego.

• Bytovia w pełni kontroluje mecz, jej przewaga nie podlega najmniejszej dyskusji. Gospodarze są zwyczajnie pogubieni i bez pomysłu na dalszą grę.

• Niecelne uderzenie Piotra Stawarczyka po rzucie wolnym dla Puszczy.

• Żółta kartka dla Michała Czarnego. Coraz gorzej to wygląda dla gospodarzy.

• Zdenerwowany Dawid Ryndak opuszcza boisko, zmienia go Krzysztof Drzazga.

• ...zanosi się także na drugą roszadę w zespole Puszczy. Niecodzienna sytuacja w Niepołomicach.

• Odważna zmiana w wykonaniu Tomasza Tułacza. Już w pierwszej połowie Wiktora Żytka zmienia Marcin Stefanik.

• Puszcza kompletnie straciła panowanie nad spotkaniem, a tymczasem Bytovia chce kolejnych goli!

• Łukasz Wróbel, pewnie wykonana jedenastka! 2:0 dla Bytovii w Niepołomicach!

• Rzut karny dla Bytovii, Michała Jakóbowskiego fauluje Piotr Stawarczyk!

• Piękne uderzenie zawodnika Bytovii, który umieścił piłkę w samym okienku bramki, czapki z głów!

• Juliusz Letniowski, gooool! 1:0 prowadzi Bytovia Bytów!

• Obiecująca akcja Jakuba Kuzdry, podanie do Mateusza Kuzimskiego przechwycił jednak Miłosz Mleczko.

• Początek spotkania należał do Puszczy Niepołomice, teraz jednak gra wyrównała się.

• Marcin Orłowski uderza niecelnie na wysokości linii pola karnego Bytovii.

• Patryk Fryc ostro fauluje Michała Jakóbowskiego, tym razem jednak bez kartki.

• Juliusz Letniowski starał się dośrodkować piłkę w pole karne Puszczy, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

• Dośrodkowanie Dawida Witkowskiego trafia na głowę Michała Jakóbowskiego, który trafia w poprzeczkę!

• Marek Kuzma złapany na spalonym w polu karnym Bytovii.

• Bardzo szybko żółtą kartką ukarany Łukasz Wróbel.

• Piłka przelatuje nad bramką Bytovii po pierwszym rzucie wolnym w wykonaniu gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy, od środka Puszcza Niepołomice!

• Piłkarze meldują się na murawie stadionu w Niepołomicach!

• Obie drużyny mają póki co dokładnie tyle samo (7) punktów. Co ciekawe, wszystkie swoje zwycięstwa Bytovia osiągnęła na wyjazdach.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Patryk Burzyński, Wojciech Wilczyński, Maciej Błaszkowski, Maksymilian Hebel, Bartosz Wolski i Gracjan Jaroch.

• Rezerwowi Puszczy: Łukasz Szczepaniak, Damian Smoleń, Konrad Stępień, Marcel Kotwica, Krzysztof Drzazga, Marcin Stefanik i Łukasz Furtak.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia.[/b]

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytów!

JCZ

Puszcza - Bytovia LIVE! Mieli odstawać, a dotrzymują kroku

Puszcza - Bytovia LIVE! Mieli odstawać, a dotrzymują kroku ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów ONLINE. Środę z Fortuna 1 liga kontyunować będziemy m.in. w Małopolsce. W 14-tysięcznych. Niepołomicach dziewiąta w tabeli Puszcza zmierzy się z siódmą Bytovią Bytów. Obie drużyny zgromadziły po siedem punktów. Relacja LIVE w GOL24 od 19:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów ONLINE

W szatni Puszczy panuje umiarkowany optymizm. W ubiegły weekend podopieczni Tomasza Tułacza ugrali punkt na trudnym terenie - w Chojnicach. Gola na 1:1 z Chojniczanką strzelili w doliczonym czasie. Jego autorem okazał się rezerwowy Marek Kuzma, który poprzedni sezon spędził w Bułgarii.

Słowak trafił po raz pierwszy i niewykluczone, że w nagrodę powróci do wyjściowego składu. Puszczy brakuje skutecznego egzekutora. W zeszłej edycji najwięcej bramek zdobył Maciej Domański. Jego dorobek (9 goli) nie zrobił jednak na nikim wrażenia. Dziś ten 27-latek gra dla Rakowa Częstochowa.

Rywalem Puszczy będzie Bytovia. Ten zespół pozytywnie zaskakuje. Mimo że wycofał się z niego najważniejszy sponsor, a z kadry ubyło kilku kluczowych zawodników, start sezonu nie jest znowu taki zły. Spośród czterech meczów udało się wygrać dwa (zaległy z Wartą Poznań odbędzie się we wrześniu).

Trener Adrian Stawski miał okazję na żywo obserwować wyjazdowy mecz Puszczy z Chojniczanką. W środę przekonamy się, czy wyciągnął właściwe wnioski. - Jedziemy na bardzo trudny teren do Niepołomic. Na pewno będzie to mecz walki - podkreśla jego zawodnik, Mateusz Oszmaniec, w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Puszcza - Bytovia 2:0 (1 liga, 15.04.2018)
Bytovia - Puszcza 1:0 (1 liga, 16.09.2017)

Mecz Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV
Nie ma co liczyć na tramisję na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.