• Koniec pierwszej odsłony. Chrobry prowadzi w Niepołomicach 1:0!

• GOOOOOOOOOL! 1:2! PIOTR STAWARCZYK Z RZUTU KARNEGO!

• Żółtą kartkę obejrzał także bramkarz Michał Szromnik.

• Rzut karny! Tym razem dla Puszczy Niepołomice!

• GOOOOOOOOL! ADRIAN BENEDYCZAK! JUŻ 2:0 DLA CHROBREGO!

• Będzie rzut karny dla Chrobrego Głogów!

• Pierwsza żółta kartka. Arbiter ukarał Longina Uwakwe.

• Sebastian Jarzębak rozpoczął spotkanie w Niepołomicach!

• Rezerwowi Chrobry: Abramowicz, Antochów, Ratajczak, Banaszewski, Diduszko, Piła, Kubica, Piotrowski, Kowalczyk.

• Rezerwowi Puszcza: Szczepaniak, Górski, Stefanik, Żurek, Orłowski, K. Nowak, Eizenchart, Furtak, Sitek, M. Górski.

• Piłkarze Chrobrego Głogów z pewnością będą chcieli zrewanżować się za mecz z jesieni, kiedy to Puszcza oddała w 88. minucie jedyny celny strzał i... zdobyła gola na wagę trzech punktów.

• Puszcza w tym sezonie traci przede wszystkim bardzo wiele na własnym stadionie, gdzie wygrała tylko raz. Niepołomice to zawsze była twierdza Puszczy, ale nie jest tak w obecnych rozgrywkach. Drużyna z Małopolski punktuje przede wszystkim na wyjazdach. Aż 19 z 24 oczek zdobyła poza własnym obiektem.

• Puszcza i Chrobry po nieudanej rundzie skazane są na walkę o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Zespół z Niepołomic punktował niemal wyłącznie na wyjeździe. Chrobry praktycznie całą jesień znajdował się w strefie spadkowej, ale wydostał się z niej rzutem na taśmę. Początek meczu o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!

©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów ONLINE. Ekipy Puszczy i Chrobrego przezimowały tuż nad strefą spadkową, dlatego zrobią wszystko, by rundę wiosenną rozpocząć od wygranej. Początek meczu w niedzielę 1 marca o godz. 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów ONLINE

Obie drużyny w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie. Chrobry praktycznie całą jesień znajdował się w strefie spadkowej, ale wydostał się z niej rzutem na taśmę. Puszcza w tym sezonie traci przede wszystkim bardzo wiele na własnym stadionie, gdzie wygrała tylko raz. Niepołomice to zawsze była twierdza Puszczy, ale nie jest tak w obecnych rozgrywkach. Drużyna z Małopolski punktuje przede wszystkim na wyjazdach. Aż 19 z 24 oczek zdobyła poza własnym obiektem.

Puszcza zimą straciła swojego najlepszego strzelca - Jose Embalo. Lukę po Portugalczyku spróbuje wypełnić Jewhen Radionow, z którego w ŁKS-ie zrezygnował Kazimierz Moskal.

Piłkarze Chrobrego z pewnością będą chcieli zrewanżować się za mecz z jesieni, kiedy to Puszcza oddała w 88. minucie jedyny celny strzał i... zdobyła gola na wagę trzech punktów. Zimą w zespole z Dolnego Śląska pojawiły się dwie nowe twarze. Mowa o Maksymilianie Banaszewskim i Kamilu Juraszku. Z pierwszego zawodnika zrezygnowała Arka, z drugiego ŁKS.

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Spotkanie Puszczy Niepołomice z Chrobrym Głogów w niedzielę 1 marca o godzinie 15:00. Żadna stacja nie pokaże tego meczu. Relacja LIVE w GOL24.pl!