Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Puszcza Niepołomice

2

Chrobry Głogów

0

• Koniec! Puszcza Niepołomice pewnie pokonała na własnym terenie Chrobrego Głogów (2:0) w ostatnim meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Bartosz miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył obok słupka! To była wyborna okazja na 3:0.

• Jeszcze Michał Rakoczy za Huberta Tomalskiego.

• Longinus Uwakwe za Żurka.

• Chrobry nie ma dzisiaj pomysłu, jak zagrozić gospodarzom. Którzy swoją drogą prezentują się bardzo solidnie.

• Damian Kowalczyk zastępuje Mikołaja Lebedyńskiego.

• Michał Michalec za Marcela Ziemanna.

• Jakub Bartosz zastępuje Michala Kleca.

• Po rzucie rożnym główkował jeden z zawodników Chrobrego i pomylił się nieznacznie.

• Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła, Radionow wyszedł wysoko w powietrze i mocno uderzył głową w dolny róg bramki. Golkiper Chrobrego bez szans.

• GOOOOOOL!! 2:0!! WEJŚCIE SMOKA RADIONOWA!!

• Jewhen Radionow w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Beznadziejne dośrodkowanie Chrobrego z rzutu wolnego z lewej strony.

• Maksymilian Banaszewski otrzymuje żółtą kartkę.

• Zwija się z bólu bramkarz Puszczy Gabriel Kobylak. Konieczna jest interwencja służb medycznych.

• A Damian Piotrowski zastępuje Patryka Bryłę.

• Jaka Kolenc wchodzi za Roberta Mandrysza.

• Żółtym kartonikiem ukarany Mikołajczyk.

• Niecelny strzał z dalszej odległości w wykonaniu jednego z piłkarza Puszczy.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Gracz Chrobrego doszedl do strzału głową, ale nie przymierzył w światło bramki.

• Mocny strzał Żurka z lewej nogi sprzed pola karnego znalazł drogę do siatki!

• GOOOOOL!! 1:0 DLA PUSZCZY!! BARTOSZ ŻUREK!!

• Michał Ilków-Gołąb obejrzał kartkę.

• Znowu Puszcza! Po dalekim wyrzucie z autu piłka spadła pod nogi Konrada Stępnia, który uderzył nad poprzeczką.

• Tym razem Mikołajczyk kropnął z pierwszej piłki sprzed pola karnego, ale piłka przeszła wysoko nad bramką.

• Dośrodkowanie Michała Mikołajczyka z lewej strony po niezłym rozciągnięciu akcji, ale wybijają obrońcy Chrobrego.

• Kapitan Puszczy bardzo ładnie zastawił piłkę i nie dał szans rywalowi na jej przejęcie.

• Faul w ataku napastnika Chrobrego, który chwilę wcześniej ładnie przyjął piłkę w polu karnym przeciwnika.

• Strzał gracza gospodarzy przelatuje nad poprzeczką.

• Jarosław Ratajczak ukarany żółtą kartką.

• Dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla głogowian. Po jednym z nich udało się oddać strzał głową, lecz niecelny.

• Napastnik Puszczy złapany na pozycji spalonej.

• Ogromny błąd bramkarza Puszczy Gabriela Kobylaka, który nastrzelił napastnika gości i prawie padła z tego bramka!

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• Z kolei Chrobry w tej chwili znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli, z siedmioma punktami na koncie. Głogowiwanie grają w kratkę - mają problem z ustabilizowaniem formy. Na inaugurację sezonu zremisowali z Koroną Kielce 1:1, wygrali z Widzewem i Jastrzębiem, ale w międzyczasie ulegli Radomiakowi.

• Puszcza zdołała wywalczyć tylko jeden punkt i to dzięki remisowi ze spadkowiczem z Kielc. Niepołomiczanie podłamali się głównie przez kiepski start sezonu i porażkę 0:3 z Resovią. Później ich gra nie wyglądała źle, choć zdarzyło im się przegrać z bardzo mocną Arką Gdynia 2:3. Trudno oceniać ich formę biorąc pod uwagę grę z byłymi reprezentantami Ekstraklasy i jednym meczem mniej.

• Puszcza jeszcze w tym sezonie nie wygrała i na pewno zrobi wszystko, by się przełamać.

• W drugim niedzielnym meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza podejmie Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjevicia chce pokazać swój potencjał i udowodnić aspiracje do grania w czubie tabeli. Apetyty kibiców urosły głównie po znakomitej końcówce poprzedniego sezonu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów!

DW

puszcza chrobry online

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Puszcza - Chrobry ONLINE. W drugim niedzielnym meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza podejmie Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjevicia chce pokazać swój potencjał i udowodnić aspiracje do grania w czubie tabeli. Apetyty kibiców urosły głównie po znakomitej końcówce poprzedniego sezonu. Puszcza jeszcze w tym sezonie nie wygrała i na pewno zrobi wszystko, by się przełamać.

Puszcza - Chrobry ONLINE

Zespół prowadznony przez Tomasz Tułacza jest w nienajlepszej dyspozycji. W trzech pierwszych meczach Puszcza zdołała wywalczyć tylko jeden punkt i to dzięki remisowi ze spadkowiczem z Kielc. Niepołomiczanie podłamali się głównie przez kiepski start sezonu i porażkę 0:3 z Resovią.
Później ich gra nie wyglądała źle, choć zdarzyło im się przegrać z bardzo mocną Arką Gdynia 2:3. Trudno ocenać ich formę biorąc pod uwagę grę z byłymi reprezentantami Ekstraklasy i jednym meczem mniej.

Z kolei Chrobry w tej chwili znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli, z siedmioma punktami na koncie. Głogowiwanie grają w kratkę - mają problem z ustabilizowaniem formy. Na inaugurację sezonu zremisowali z Koroną Kielce 1:1, wygrali z Widzewem i Jastrzębiem, ale w międzyczasie ulegli Radomiakowi. Na Dolnym Śląsku doskonale zdają sobie sprawę z potencjału zespołu. Zwłaszcza po minionym sezonie, kiedy fatalny start ekipy Djurdjevicia został błyskawicznie odrobiony wiosną, a sam Chrobry otarł się o baraże. Zaufanie do szkoleniowca opłaciło się.

Początkowo planowano, że mecz odbędzie się w piątek, jednak zamieszanie spowodowały pozytywne wyniki testów na SARS-CoV-2 u dwóch piłkarzy Puszczy. Z tego powodu odwołano mecz 4 kolejki Radomiak - Puszcza i opóźniono rozegranie spotkania 5 kolejki.

Niedzielne spotkanie będzie siódmą potyczką Puszczy z Chrobrym. Do tej pory rywalizacja jest bardzo wyrównana. Trzy razy wygrywała Puszcza i trzy razy ekipa z Głogowa. Bilans bramkowy wynosi 8:10 dla głogowian.

Puszcza - Chrobry TRANSMISJA

Spotkanie Puszcza - Chrobry rozpocznie się w niedzielę 27 września o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Bezpłatny STREAM z meczu Puszcza - Chrobry dostępny jest na Ipla.tv. Zobacz tutaj -> Fortuna 1 Liga. Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.