Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

• Sędzia kończy dzisiejszy mecz!

• Maciej Mac podchodzi do jedenastki i nie trafia!

• Furtak ukarany kartką! Bełchatów będzie miał rzut karny!

• Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

• Viktor Putin zmienia Emile Thiakane.

• GOOOOOL! Goście znów pokonują bramkarza Puszczy!

• Bartłomiej Bartosiak pojawia się na murawie za Mateusza Marca.

• Marcin Grolik ogląda żółtą kartkę.

• Adrian Małachowski uderzył na bramkę Puszczy! Piłka odbiła się od słupka, od interweniującego bramkarza i opuściła plac gry!

• Maciej Mas zastępuje Dawida Kocyłę.

• GOOOOL! Mateusz Marzec ponownie wpisuje się na listę strzelców!

• Rzut karny dla gości! Marzec spróbuje pokonać Niemczyckiego.

• Adrian Machałowski ukarany kartką.

• GOOOOL! Puszcza łapie kontakt!

• Jakub Bąk zastępuje na boisku Marcina Orłowskiego.

• Bartosz Żurek opuszcza plac gry. W jego miejsce Jose Embalo.

• Kocyła przejął piłkę w okolicach środka pola, pognał z nią na bramkę rywala i trafił do siatki.

• GOOOOOL! Kocyła podwyższa prowadzenie GKS'u!

• Grupa około 50-ciu kibiców gości dopinguje swoją drużynę na początku drugiej części spotkania.

• Łukasz Szczepaniak rozpoczął drugą część meczu za Marcina Stefanika.

• Czas na drugą połowę spotkania!

• Arbiter zaprosił zawodników na przerwę.

• Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części meczu.

• Żurek pędził lewym skrzydłem, ale pod polem karnym Bełchatowa sędzi dopatrzył się faulu. Rzut wolny dla gości.

• Arbiter jest zmuszony pokazać kartkę szkoleniowcowi GKS'u Bełchatów. Powodem tej decyzji jest zbyt żywiołowa dyskusja trenera z arbitrem.

• Dobre podanie wewnątrz pola karnego, ale sędzia przerwa atak Puszczy - spalony.

• Gospodarze przed szansą! Wznowią z rzutu wolnego w niebezpiecznej odległości od bramki GKS'u!

• Kolejny rzut rożny dla gości.

• Piłka wyszła na aut bramkowy. Grę wznowi Niemczycki.

• Nic z tego. Szybka kontra bełchatowian i rzut rożny dla gości.

• Krótkie rozegranie, zablokowana próba i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Gospodarze przed szansą na dośrodkowanie z rzutu wolnego w niebezpiecznej odległości od bramki.

• Jeszcze jedna próba Puszczy, ale strzał tuż przy lewym słupku broni Lenarcik.

• Puszcza oddaje strzał na bramkę, ale próba zablokowana przez defensorów z Bełchatowa.

• Gospodarze starają się przeprowadzić atak pozycyjny.

• Marzec zdecydował się na strzał z około 20 metrów od bramki rywala i jak widać opłaciło się to.

• GOOOOL! Mateusz Marzec szybko otwiera wynik spotkania!

• Tomasz Wajda rozpoczął dzisiejszy mecz!

• Zarówno Puszcza, jak i goście z Bełchatowa będą chcieli przełamać gorszą passę. Obie drużyny nie wygrały swoich dwóch ostatnich spotkań.

• Obaj dzisiejsi rywale potrzebują punktów jak tlenu. Trzynasty Bełchatów i czternasta Puszcza mają na swoim koncie po 18 punktów, czyli o dwa więcej, niż znajdująca się w strefie spadkowej Chojniczanka.

• Witamy! Zapraszamy na relację z meczu Puszczy Niepołomice z GKS’em Bełchatów!

psz

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Puszcza Niepołomice podejmie GKS Bełchatów w niedzielnym meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Relacja na żywo z meczu Puszcza - GKS Bełchatów w GOL24.pl!

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE

Niedzielny mecz będzie bardzo istotny zarówno dla Puszczy Niepołomice, jak i GKS-u Bełchatów. Obie drużyny mają w dorobku tyle samo punktów (18) i niewielką przewagę nad strefą spadkową. Tydzień temu Żubry zremisowały bezbramkowo na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, a wcześniej przegrały u siebie z Wartą Poznań (0:2).

Beniaminek z województwa łódzkiego, to ewidentnie zespół własnego boiska.
Piłkarze trenera Artura Derbina nadal nie wygrali ani jednego meczu na obcym terenie! To jedyny taki przypadek w 1. lidze. Jeśli chodzi o formę, to w poprzedniej kolejce GKS był o krok o pokonania Miedzi Legnica, ale skończyło się na remisie 1:1.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów live w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.