Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie...

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2021-06-13 12:40

Puszcza Niepołomice

2

GKS Bełchatów

0

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice bardzo pewnie uporała się z GKS-em Bełchatów (2:0) w ostatniej kolejce sezonu Fortuna 1 Ligi.

• Kamil Gałka za Michała Mikołajczyka.

• Tomasz Mucha w miejsce Czarnego.

• Rzut wolny dla GKS-u z linii pola karnego. Szymon Łapiński uderzył jednak wyraźnie nad poprzeczką.

• Schodzi Longinus Uwakwe. Za niego Michał Rakoczy.

• Ivan Hladik wchodzi w miejsce Stefanika.

• Jakub Staszak za Jakuba Batora.

• Valerijs Sabala zastępuje Masa.

• Maciej Koziara za Marcina Ryszkę.

• U gości Dawid Flaszka w miejsce Bartosza Żurka.

• Daniel Wolak za Karola Knapa.

• Dogranie z lewego skrzydła i w ostatniej chwili obrońca GKS-u uprzedza nabiegającego napastnika Puszczy.

• GOOOOL!! MICHAŁ CZARNY PODWYŻSZA PROWADZENIE PUSZCZY!!

• Po zmianie stron pełna dominacja Puszczy.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Katastrofalny błąd środkowego obrońcy GKS-u, który dał się osaczyć dwójce niepołomiczan na linii własnego pola karnego i stracił piłkę. Przejął ją Kobusiński, który nie dał szans bramkarzowi.

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA PUSZCZY!! KOBUSIŃSKI!!

• Szybka akcja Puszczy zakończona strzałem bez namysłu Szymona Kobusińskiego. Piłka przeszła obok bramki.

• Celne uderzenie z główki Macieja Masa po wrzutce z głębi pola z rzutu wolnego. Pewna interwencja Mateusza Górskiego.

• Po rzucie wolnym dla gości wybite dośrodkowanie i strzał na wiwat jednego z zawodników GKS-u.

• Do niczyjej piłki przed polem karnym dopadł Mateusz Szymorek, uderzył mocno, po ziemi i pomylił się nieznacznie!

• No i proszę! Dośrodkowanie z lewego skrzydła i strzał głową piłkarza GKS-u, po którym piłka przeleciała tuż obok słupka.

• Totalna dominacja gospodarzy. Gracze GKS-u nie są w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

• Kapitalna interwencja Leonida Otczenaszenki, który uratował gości po rzucie rożnym! Bramkarz wyciągnął się jak długi i odbił strzał głową.

• Wejście nakładką Marcina Stefanika, który sam ucierpiał w tej sytuacji.

• Rzut wolny dla Puszczy i dośrodkowanie niemal ze środka boiska. Obrońca GKS-u wybija piłkę... piętą.

• Sporo niedokładności oglądamy na razie z obu stron. Gra toczy się w środku boiska.

• Początek spotkania.

• Będzie to ósme w historii starcie tych ekip w oficjalnym meczu. Bilans spotkań w I i II lidze korzystny jest dla bełchatowian, którzy triumfowali trzykrotnie. Dwa razy góra była Puszcza, a dwa mecze kończyły się podziałem punktów. Bilans bramkowy to 7-5.

• Drużyna z Bełchatowa uda się na to spotkanie w nieco okrojonym składzie. Za kartki pauzuje Filip Laskowski, natomiast Damian Hilbrycht zakończył przygodę z klubem. Drobniejsze urazy mogą wyeliminować jeszcze dwóch zawodników. W kadrze Puszczy znajdziemy jednego byłego giekaesiaka, a jest nim Jakub Serafin. Jeszcze w rundzie jesiennej grali tam z kolei obecni zawodnicy GKS-u - Mateusz Bartków i Bartosz Żurek.

• Witamy. . To ostatni pierwszoligowy mecz GKS-u Bełchatów. Zespół trenera Marcina Węglewskiego spadł już do eWinner 2 ligi, a zaplecze elity pożegna niedzielnym starciem w Niepołomicach z Puszczą. Relacja na żywo z meczu Puszcza - GKS Bełchatów w GOL24.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Fortuna 1 Liga. To ostatni pierwszoligowy mecz GKS-u Bełchatów. Zespół trenera Marcina Węglewskiego spadł już do eWinner 2 ligi, a zaplecze elity pożegna niedzielnym starciem w Niepołomicach z Puszczą. Relacja na żywo z meczu Puszcza - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów ONLINE

Dodajmy, że w klasyfikacji Pro Junior System GKS jest na premiowanym szóstym miejscu, mając na koncie 6032 punkty. Natomiast niedzielny rywal zajmuje pierwszą pozycję z 9666 punktami. Brunatni w Niepołomicach zakończą swój 44. ligowy sezon w historii. Siedemnaście z nich było pierwszoligowych. Niedzielny pojedynek będzie 1372. pierwszej drużyny we wszystkich rozgrywkach o ligowe punkty od 1978 roku. 610 wygrał GKS, 392 przegrał i 369 zremisował.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Puszcza - GKS Bełchatów na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji z meczu Puszcza - GKS Bełchatów na żywo w telewizji Polsat Sport. Mecz Puszcza - GKS Bełchatów online będzie dostępny na platformie IPLA od godz. 12:35. Dostęp bezpłatny, ale spotkanie zostanie pokazane z jednej kamery i bez komentarza. Tekstowa relacja na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów live w GOL24.pl.