Puszcza Niepołomice

0

GKS Jastrzębie

0

• Koniec meczu! Remis w Niepołomicach. Puszcza i GKS dopisują po punkcie do ligowej tabeli.

• Niemczycki zdecydowanie bohaterem tego meczu. Świetnie poradził sobie z próbą Wróbla!

• Jeszcze Embalo w miejsce Sitka. Komplet zmian wykorzystany.

• Szczęch za Aliego. Może on coś wskóra?

• Dopiero druga kartka w meczu. Ukarany Uwakwe.

• Żytek marnuje okazję na gola. Czyżby miało być 0:0 jak w Legnicy?

• Na końcówkę szansę dostaje Uwakwe. Zmienił Serafina.

• Norkowski za Mroza.

• Kamil Adamek wszedł za Jadacha.

• Wowczenkę zmienił Nowak.

• Strzały z obu stron, ale strzały albo niecelne, albo przewidywalne. Nadal mamy 0:0. Za chwilę nastąpią zmiany.

• W odpowiedzi Szczepaniak. Też ładnie i też bez powodzenia. Drazik wybił do boku.

• Niemczycki! Bardzo dobra interwencja po trudnym strzale Gojnego. To mogła być bramka dla GKS-u

• Puszcza nie ma problemu z dojściem do szesnastki. Problem ma z oddaniem celnych strzałów.

• Szczepaniak psuje to, co wypracował aktywny Sitek. Strzał zablokowany.

• Sędzia wznowił mecz. Druga połowa rozpoczęta.

• Kartkę przed przerwą dostał Rafał Adamek.

• Pierwsza połowa dobiegła końca. Okazji było wiele, ale goli ani jednego. 0:0

• Słaba próba Sitka. Powinien był lepiej uderzyć po podaniu od Szczepaniaka.

• Mamy koncert w obijaniu bramki. Była poprzeczka, był słupek, to teraz jest i drugi słupek. Niecelnie uderzył Stępień.

• ADAMEK! Piłkarz GKS-u marnuje jeszcze lepszą okazję. W sytuacji 1 na 1 trafił w... słupek.

• Strzał Adamka głową. Nad bramką.

• Jeden z zawodników gości ucierpiał w walce o piłkę. Przerwa na pomoc medyczną.

• Ależ blisko gola dla Puszczy. Żytek obił poprzeczkę!

• Niemczycki na razie broni bez zarzutu. Tym razem wyprzedził Mroza.

• Początek jest spokojny. Pierwsze minuty upłynęły na "badaniu" się. A strzał Bartkowa okazał się niecelny.

• Sezon w Niepołomicach oficjalnie rozpoczęty. Wybrzmiał pierwszy gwizdek.

• Ławka GKS: Pawełek, Bojdys, Liszka, Mazurkiewicz, Skórecki, Szczęch, Norkowski, Kamil Adamek.

• Ławka Puszczy: Górski, Bąk, Uwakwe, Żurek, Widejko, Embalo, Nowak, Furtak, Sajdak.

• Nowy sezon rozpoczyna się dzisiaj również w Niepołomicach! Na start Puszcza kontra silny w zeszłej edycji GKS 1962 Jastrzębie.

Przemysław Drewniak

Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie

Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie ONLINE. W sobotnim meczu 1. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Gdzie relacja LIVE? Początek spotkania o godz. 19:00.

Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie ONLINE

Pod względem budżetu czy stadionowej infrastruktury GKS Jastrzębie na razie odstaje od standardów Ekstraklasy, ale świetny sportowy wynik z poprzedniego sezonu, jakim było piąte miejsce w pierwszej lidze, a także brak osłabień kadry w letnim okienku transferowym, oznaczają jedno: drużyna Jarosława Skrobacza rozpoczyna nowy sezon jako czarny koń rozgrywek.

Jeszcze niedawno w Jastrzębiu-Zdroju obawiano się, że dobra gra drużyny w poprzednim sezonie poskuskutkuje latem kilkoma transferami z klubu. Na testach medycznych w Podbeskidziu był już najlepszy strzelec GKS-u, Kamil Adamek, ale ostatecznie nie dogadał się z klubem z Bielska-Białej i został w klubie. Podobnie jak Rafał Adamek czy Kamil Jadach, który przedłużył swoją umowę z GKS-em do 2021 roku. W tych okolicznościach GKS mógł skupić się jedynie na punktowym wzmacnianiu sprawdzonej w bojach drużyny.

- Od początku nie nastawialiśmy się na spektakularne transfery. Musimy sobie zawsze zawężać etap poszukiwań. W tym roku ukierunkowaliśmy się na pozycje środkowego pomocnika i środkowego obrońcy. To były dla nas priorytety, podobnie jak bramkarz, więc cele zostały zrealizowane - podkreśla trener Skrobacz. Najbardziej znanym zawodnikiem, który zasilił latem GKS, jest doświadczony Mariusz Pawełek, który ma już powoli przygotowywać się do roli trenera bramkarzy.

Pierwszym wyzwaniem jastrzębian jest pojedynek z Puszczą Niepołomice, która również ceni sobie stabilizację. Drużyna z Małopolski dokonała tylko sześciu transferów do klubu, a najważniejszym z nich ma być pozyskanie napastnika Jose Embalo, Portugalczyka znanego z występów w Rakowie Częstochowa. Zespół prowadzony Tomasza Tułacza ma cały czas bazować na tych samych atutach - zgraniu, dobrym przygotowaniu fizycznym i atucie własnego boiska, na którym punkty tracili w ostatnich sezonach ligowi faworyci.

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej ze spotkania Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godz. 19:00, nasza relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.