• Dobry fragment Puszczy, która zdominowała gości z Katowic.

• Michał Mikołajczyk z żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Adrian Błąd fantastycznie przymierzył z 35 metrów! 2:1 dla GKS-u!

• GOOOOOL! Łukasz Szczepaniak doprowadził do wyrównania uderzeniem z dystansu!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Puszcza - GKS Katowice!

red

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice ONLINE. W meczu 28. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Katowice gra w niedzielę w Niepołomicach z Puszczą. GieKSa musi zdobywać punkty, aby uciec ze strefy spadkowej. Podopiecznym trenera Dariusza Dudka gra się jednak o wiele łatwiej na wyjazdach, dlatego katowiczanie będą faworytem tego spotkania. Początek o godz. 18:00 - relacja LIVE tylko w GOL24.PL!

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice ONLINE

GieKSa ciągle jest na spadkowym miejscu, co oznacza, że katowiczanie potrzebują punktów jak powietrza. Podopieczni trenera Dariusza Dudka zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach i w tym kibice GKS-u powinni upatrywać nadziei w meczu z Puszczą. GKS ostatnio tylko zremisował u siebie z Chrobrym Głogów i Chojniczanką Chojnice po 2:2, ale wcześniej wygrał w Opolu z Odrą 4:0 i w Jastrzębiu-Zdroju z tamtejszym GKS-em 2:1.

- Tracimy tak łatwo bramki, że jeżeli będziemy w taki sposób tracić bramki, to może będzie ciężko się utrzymać – stwierdził Dudek, dziękując jednocześnie kibicom z „Blaszoka”. - Szkoda, że ich nie będzie w Niepołomicach, bo dostaliśmy karę. Kibice nas wspierają, pomagają nam, widzą, że jest tu ciężko, mamy problemy żeby wygrać u siebie, na wyjazdach jest nam dużo łatwiej. Zrobimy wszystko, by wygrać z Puszczą, bo mimo wszystko, podskoczyliśmy w tabeli i złapaliśmy już ten kontakt. Bardzo chcielibyśmy wyjść z tego miejsca, w którym teraz jesteśmy. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie. Mamy jeszcze siedem finałów. Mówię moim zawodnikom, że każdy mecz jest na wagę utrzymania.

Fortuna 1 Liga. Puszcza Niepołomice - GKS Katowice

Puszcza zajmuje bezpieczne miejsce w środku stawki. Nie „grozi” jej awans oraz spadek (ma 38 punktów, a GieKSa 26). Drużyna trenera Tomasza Tułacza w poprzedniej kolejce wygrała w Łodzi z ŁKS-em 1:0. - Wiadomo jak gramy. Zostawiamy serce na boisku. Chcemy zdobywać kolejne punkty i zakończyć ten sezon jak najwyżej – stwierdził strzelec gola dla Puszczy Bartosz Widejko.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - GKS Katowice?

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Spotkanie Puszcza – GKS Katowice nie znalazło się w planie transmisji Polsatu Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy o godz. 17:45.