Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. Zrobić ważny...

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. Zrobić ważny krok w stronę awansu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 28. kolejka
2021-05-02 19:00

Puszcza Niepołomice

0

GKS Tychy

1

• Koniec! GKS Tychy nowym wiceliderem Fortuna 1 Ligi! W niedzielnym wieczór dość szczęśliwie wygrał z Puszczą w Niepołomicach 1:0. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Wiktora Żytka.

• Kacper Stokłosa za Uwakwe.

• Daniel Wolak w miejsce Erika Cikosa.

• Żółtym kartonikiem ukarany Hladik.

• Żółta kartka dla Lewickiego.

• U gospodarzy Kacper Cichoń za Jakuba Serafina.

• A Łukasz Moneta za Biela.

• Sebastian Steblecki za Grzeszczyka.

• Kamil Kargulewicz w miejsce Kacpra Piątka.

• Schodzi Jakub Piątek. W jego miejsce Oskar Paprzycki.

• Konrad Stępień o włos od wyrównania, ale piłka po rykoszecie wyszła tylko na róg.

• Widząc nieporadność swoich kolegów w rozegraniu Uwakwe dobiegł to niczyjej piłki i kropnął bardzo wysoko nad poprzeczką.

• Niepołomiczanie zdecydowanie przycisnęli, ale nie są w stanie sfinalizować swoich akcji.

• Szymon Kobusiński zastępuje Tomalskiego.

• Konrad Stępień za Sebastiana Górskiego.

• Po rzucie rożnym bliski strzelenia gola był Bartosz Biel, ale na jego drodze stanął Kobylak!

• Longinus Uwakwe powalił rozpędzonego Jakuba Piątka i zarobił żółtą kartkę.

• Mamy przerwę w grze. Z pomocy służb medycznych musi skorzystać Szymon Lewicki.

• Błyskawiczny celny strzał, ale na posterunku Gabriel Kobylak.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nic nie zapowiadało tego gola. Piłka była podbijana to przez piłkarza GKS-u, to przez Puszczy. Wreszcie została wstrzelona świecą w pole karne, a obrońca Puszczy, który próbował ją wybić, nastrzelił Mańkę. Kuriozalna sytuacja.

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA GKS-U TYCHY!! BRAMKĘ W TOTALNYM CHAOSIE ZDOBYWA MACIEJ MAŃKA!!

• W ostatniej chwili stoper GKS-u przecina podanie w pole bramkowe prosto do napastnika Puszczy.

• To powinno być 1:0 dla Puszczy! Konrad Jałocha jakimś cudem odbił uderzenie Ivana Hladika!

• Piłka przechodzi tuż obok bramki po uderzeniu Michała Czarnego po rzucie rożnym!

• O włos od samobója Nemanji Nedicia, który bardzo ryzykowanie interweniował wślizgiem.

• Dłużej w posiadaniu piłki potrafią utrzymywać się gracze Puszczy. Gorzej z kreowaniem sytuacji podbramkowych.

• Niezbyt czysto uderzał sprzed pola karnego Hubert Tomalski, ale był jeszcze rykoszet i będzie korner dla gospodarzy.

• Poprzeczka ratuje Puszczę po uderzeniu głową jednego z graczy tyszan po rzucie rożnym!

• Szymon Lewicki ładnie wrócił się na własną połowę i zainicjował szybki atak.

• Sporo chaosu na murawie. Piłkarze obu zespołów próbują dalekich wrzutek za linię obrony.

• Zdecydowanie zbyt niskie dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka ze stałego fragmentu. Nie pomógł na pewno mocno wiejący wiatr.

• Początek spotkania.

• To trzynasty mecz tych zespołów w historii. Bilans jest zrównoważony - 4 wygrane GKS, 5 remisów i 3 zwycięstwa Puszczy. Tyszanie nie pokonali jednak Puszczy w żadnym z trzech ostatnich spotkań.

• Witamy! Puszcza Niepołomice nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów, a na gola czeka od miesiąca. W meczu z GKS Tychy faworytami będą walczący o awans do PKO Ekstraklasy goście. Zapraszamy na relację na żywo.

Puszcza - GKS Tychy LIVE! Zrobić ważny krok w stronę awansu

Puszcza - GKS Tychy LIVE! Zrobić ważny krok w stronę awansu ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE. Zespół Artura Derbina może umocnić się w czubie tabeli. Warunek jest jeden: na wyjeździe musi zapunktować. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy ONLINE

To będzie szczególny mecz dla Wiktora Żytka, który do Tychów przeniósł się właśnie z Puszczy.- Czeka nas starcie na trudnym terenie. Musimy przede wszystkim uważać na stałe fragmenty gry - przestrzega zawodnik.

Zwycięstwo tyszan da im awans w tabeli i przybliży ich do spełnienia marzeń o awansie do PKO Ekstraklasy. Sędzią meczu Puszcza Niepołomice - GKS Tychy będzie Marek Opaliński (Legnica).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Tychy - Puszcza 1:3 (sparing, 13.02.2021)
GKS Tychy - Puszcza 1:1 (1 liga, 08.11.2020)

Mecz Puszcza Niepołomice - GKS Tychy TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na stronie i w aplikacji IPLA TV - bezpłatnie. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:00 - zapraszamy!