Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna ONLINE. Mają swoją...

Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna ONLINE. Mają swoją twierdzę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2020-11-18 14:00

Puszcza Niepołomice

1

Górnik Łęczna

0

• Koniec spotkania. Puszcza jak to Puszcza - u siebie zapunktowała. Górnik przegrywa dopiero po raz drugi w sezonie. Dziś na poziomie zagrał u niego wyłącznie Gostomski.

• Serafin mądrze wywalczył rzut wolny na połowie Górnika. To koniec nadziei przyjezdnych na remis.

• Gostomski w polu karnym Puszczy! Wszystkie ręce na pokład.

• Trwa pierwsza z trzech doliczonych minut.

• Puszcza w komplecie na własnej połowie. Górnik wrzuca i wrzuca. Coś z tego w końcu wyniknie?

• Uwakwe na boisku. Zmienił Spławskiego.

• Kartka dla Kleca. Tymczasem Górnik po wolnym uderza (głową). Pilka po koźle dociera do rąk Kobylaka.

• Nieeeeee... Piłka zatrzymana przez pierwszego obrońcę.

• Mikołajczyk dostał kartkę.

• Rzut wolny dla Górnika. Może teraz?

• Puszcza wybija w aut. Akcja Górnika zapowiadała się całkiem nieźle.

• Pojawia się mgła nad murawą boiska.

• Bez kornera dla Puszczy. Bartosz nabity przed linią końcową.

• GOSTOMSKI! Kolejna świetna interwencja jedną ręką na linii! Obronił strzał głową. Gdyby nie on to Górnik przegrywałby wyżej.

• A w drużynie Puszczy Bartosz za Rakoczego.

• I jeszcze Rozmus za Leandro.

• Stasiak w miejsce Banaszaka.

• Bartków za Cikosa.

• Na spalonym złapany jeden z atakujących w Puszczy.

• Górnik znów ma furę szczęścia! Celna główka, ale w idealnym miejscu ustawił się Gostomski.

• Uwaga! Bardzo ładny strzał. Gostomski jedną ręką przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Kartka dla Spławskiego.

• Zablokowany strzał, a po dobitce (?) głową piłę wyłapuje Gostomski.

• Puszcza mądrze oddala zagrożenie. Wychodzi ligowe doświadczenie.

• Klec w miejsce Tomalskiego.

• Zablokowany strzał Skrzypczaka. Dobitka niecelna.

• Cierpi jeden z graczy Puszczy. Wymaga pomocy medycznej.

• Pada kilku graczy Górnika w szesnastce, lecz sędzia ani myśli dyktować jedenastkę.

• Górnikowi zaczyna się spieszyć. Rzut rożny.

• Ważne wybicie Leandro, ostatniego obrońcy Górnika, a potem niecelny strzał Puszczy.

• Sędzie nie daje się nabierać na krzyki piłkarzy. Pozwala grać.

• Wojciechowski w miejsce Tymosiaka.

• Kompletnie nieudana wrzutka Leandro. Piłka zeszła mu z nogi.

• Rzut wolny dla Puszczy. Okazja wyłącznie na dośrodkowanie w pole karne. Nad Niepołomicami zachodzi słońce.

• Faul w polu bramkowym na korzyść Puszczy.

• Piłkarze Puszczy co chwilę doskakują do sędziego, nie zgadzając się z jego decyzjami. Tymczasem ponownie korner dla Górnika.

• Leandro centruje na bliższy słupek - róg dla Górnika. Okres lepszej gry beniaminka.

• Kalinkowski zablokowany na 25. metrze.

• Rzut rożny dla Górnika. Gospodarze wkurzeni na decyzję arbitra.

• Opatrywany jeden z zawodników Puszczy.

• Bez faulu zarówno przed szesnastką, jak i w polu karnym Górnika. Od bramki wznowi Gostomski, mimo sprzeciwu gospodarzy.

• Uwaga! Groźny strzał Górnika. Kobylak wybija przed siebie, ale bez dalszych konsekwencji.

• Puszcza wywalczyła rzut rożny.

• Krykun za Cierpkę.

• Gramy dalej w Niepołomicach. Od środka Górnik.

• Koniec pierwszej, całkiem wyrównanej połowy. Górnik nie wykorzystał sytuacji, Puszcza zrobiła użytek z jednej i dzięki temu prowadzi.

• Tomalski krzyczy, zwija się z bólu, jednak sędzia z Bytomia nie sięga po gwizdek. Nie ma wolnego na 20. metrze.

• No i proszę, jest bramka dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z lewej strony, ktoś zgrał na szósty-siódmy metr, a stamtąd efektownie uderzył Stępień (blisko był też Tomalski).

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stępień na 1:0 dla Puszczy!

• Ciasno na połowie Górnika. W szybkiej akcji zatrzymany Tomalski.

• Blisko gola dla Górnika! Struski najpierw zablokowany, potem druga próba i z najwyższym trudem do boku zbija Kobylak!

• Czarny z ważną interwencją w polu karnym. Wybił w aut i tym samym uprzedził rywala.

• Cikos z żółtą kartką.

• Górnik podchodzi wyżej. Nie daje miejsca na rozegranie z autu.

• Okres lepszej gry Puszczy. Kolejny strzał i znów niecelny.

• Tomalski sam w środku, wreszcie strzela - obok. Futbolówka po koźle o dobrych parę metrów minęła prawy słupek.

• Tomalski ruszył z piłką, ale sędzia zatrzymał akcję. Dopatrzył się zagrania ręką.

• Orłowski dość przypadkowo trafił Rakoczego w twarz.

• Puszcza spokojnie wytrzymała ostatnie próby Górnika.

• Niepewnie Kobylak razem ze stoperem. Róg dla Górnika.

• Struski znowu źle! Uderzył zbyt technicznie, za słabo, no i w efekcie został zablokowany już przez pierwszego obrońcę, który stanął na linii strzału.

• Miejscowe psy są zirytowane okrzykami dobiegającymi ze stadionu. Odpowiadają na nie równie głośno.

• Banaszak uderza głową po wrzutce z prawej strony - strzał niecelny.

• Celny, ale zbyt czytelny strzał Puszczy. Spokojnie broni Gostomski.

• W odpowiedzi Górnik! Piłka mija prawy słupek o trzy metry. Ucierpiał m.in. Czarny, który do końca poszedł za przeciwnikiem.

• Blisko gola dla Puszczy! Dobre dośrodkowanie, ale nabiegający zawodnik chyba liczył, że piłka bezpośrednio wpadnie do siatki i na nią nie nabiegł.

• Baranowski oddala zagrożenie.

• Toczy się ostra walka o środek pola. Dużo podpowiedzi płynie z obu ławek rezerwowych, a w zasadzie z trybun, bo tam ulokowano piłkarzy.

• Górnik dość szybko doskakuje do rywali. Mikołajczyk nie przedarł się w polu karnym.

• Tymosiak rozpędził się, wjechał pod szesnastkę, ale tam według sędziego nie został sfaulowany. Faul za to po tej akcji na korzyść Puszczy.

• Beznadziejnie Struski! Dostał świetne podanie, miał czas i miejsce, ale nieczysto trafił w piłkę.

• Przerwa w grze spowodowana kontuzją jednego z gości.

• Górnik próbuje akcji na obieg w polu karnym, ale rywale się połapali - strata.

• Kobylak źle wznawia - piłka w aut. W Niepołomicach świeci jeszcze słońce.

• Spotkanie rozpoczęte. Od środka gospodarze.

Puzcza

• Puszcza w niebieskim komplecie, Górnik na szaro. Z głośników leci zespół Queen i kawałek We Will Rock You.

• W zeszłym meczu Puszcza wygrała z Odrą 1:0, a Górnik zremisował z GKS Tychy 1:1.

• Ławka Górnika: Kostrzewski, Pajnowski, Sasin, Stasiak, Kukułowicz, Krykun, Goliński, Wojciechowski, Rozmus.

• Ławka Puszczy: Bartków, Bartosz, Górski, Uwakwe, Żurek, Knap, Klec, Stefanik, Klisiewicz.

• Za około 20 minut początek zaległego meczu z 8. kolejki. Puszcza walczy o umocnienie się w środku stawki, natomiast Górnik o zbliżenie się do Termaliki i ŁKS.

Puszcza - Górnik LIVE! Z Niepołomic ciężko wrócić z punktami

Puszcza - Górnik LIVE! Z Niepołomic ciężko wrócić z punktami ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna ONLINE. W Fortuna 1 Lidze odrabiają dzisiaj zaległości. W ramach 8. kolejki wyłącznie mecz w Niepołomicach. Rozpędzona Puszcza zagra z beniaminkiem, który ugrał od niej znacznie więcej punktów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna ONLINE

Rewelacyjny Górnik wciąż znajduje się na podium. Ostatni zremisował u siebie 1:1 z GKS Tychy. Do zwycięstwa zabrakło trochę szczęścia w końcówce, kiedy dobrze bronił Konrad Jałocha, a kiedy mylił się np. Karol Struski. - Fragment gry od 80 minuty był najlepszy - nie ukrywa trener Kamil Kiereś.

Górnik ugrał dotąd 25 na 33 możliwe punkty. Przegrał tylko raz (!). I to nieznacznie, bo przegrał 1:2 z drugą w tabeli Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

W Niepołomicach zapowiada się dobry mecz. Puszcza u siebie potrafi regularnie punktować. Dotąd tylko raz przegrała na własnym boisku (na sześć meczów). Ostatnio wygrała z Odrą Opole 1:0.

Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Od godziny 14:00 za darmo w aplikacji i na stronie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy!