Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

0

Korona Kielce

0

• Koniec meczu. Puszcza Niepołomice zremisowała bezbramkowo z Koroną Kielce.

• Ajajaj! Piłka meczowa niewykorzystana przez Koronę. Z wolnego Paweł Łysiak musnął tylko poprzeczkę.

• Żółtym kartonikiem ukarany Jakub Serafin.

• Wiktor Długosz zmienia Jacka Podgórskiego.

• Żółta kartka tym razem dla Rafała Grzelaka.

• Emile Thiakane dostał żółtą kartkę.

• Themistoklis Tzimopoulos nabawił się kontuzji i konieczna będzie zmiana. Wchodzi Przemysław Szarek.

• Będzie zmiana. Jakub Bartosz za Bartosz Żurka.

• Kartka dla Jacka Podgórskiego.

• Michal Klec wchodzi za Łukasza Spławskiego.

• Maciej Firlej wchodzi w miejsce Jacka Kiełba.

• Iwo Kaczmarski obejrzał żółtą kartkę.

• Mocne uderzenie Bartosz Żurka. Zabrakło mu jednak precyzji, strzał niecelny.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kartkę zarobił trener Korony, Maciej Bartoszek, który nie zgadzał się z decyzjami sędziego.

• Prostopadła piłka dotarła do Jacka Podgórskiego, który trafił prosto w bramkarza!

• Wiktor Żytek kropnął z daleka nad bramką Korony.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał głową Rafał Grzelak. Zabrakło jednak precyzji.

• Teraz kartonikiem ukarany Paweł Łysiak.

• Michał Czarny ukarany żółtą kartką.

• Strzelał Grzegorz Szymusik, ale obok bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy.

• Witamy. W piątkowym spotkaniu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice zagra u siebie z Koroną Kielce. W tym miejscu możesz śledzić najważniejsze wydarzenia z tego meczu.

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Gabriel Przybylski

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE. Na piątek zaplanowano cztery spotkania 3. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Niepołomicach Korona Kielce zmierzy się z Puszczą i spróbuje wygrać po raz pierwszy na wyjeździe. Początek meczu o godzinie 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE

Pierwszy w tym sezonie wyjazdowy mecz Korona Kielce zremisowała na wyjeździe 1:1. Był to pojedynek z Chrobrym Głogów, a sam podział punktów był dla zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego o tyle pechowy, że arbiter nie uznał mu prawidłowego gola zdobytego w ostatniej akcji meczu.

W drugiej kolejce kielczanie grali już przed własną publicznością i pokonali GKS 1962 Jastrzębie 3:2.
Podopieczni trenera Macieja Bartoszka w pewnym momencie prowadzili już 2:0, ale potem dali się dogonić swoim rywalom. Ostatecznie, w końcowej części meczu, strzałem z rzutu karnego zwycięstwo gospodarzom dał Emile Thiakane.

- Gol z rzutu karnego bardzo mnie ucieszył ze względu na to, że dał nam trzy punkty. Mam nadzieję, że w tym sezonie zdobędę dużo bramek. Mamy nowy zespół i jesteśmy świadomi, że przed nami jeszcze sporo pracy. Jednak z meczu na mecz powinno być coraz lepiej - powiedział później Senegalczyk podczas briefingu prasowego przed meczem z Puszczą Niepołomice.

Cztery zdobyte przez Koronę punkty pozwalają jej w tej chwili na zajmowanie czwartego miejsca w tabeli miejsca w tabeli. Dużo gorzej natomiast sezon rozpoczęła ekipa z Niepołomic.

W inauguracyjnej kolejce Puszcza przegrała na własnym obiekcie z beniaminkiem, Resovią Rzeszów, 0:3. W drugim swoim meczu mierzyła się dla odmiany ze spadkowiczem z PKO BP Ekstraklasy, Arką Gdynia. Jej potrafiła już strzelić dwa gole, ale ponownie straciła trzy i znów nie zdobyła ani jednego punktu.

Trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek, nie ma jednak zamiaru w żaden sposób lekceważyć rywala. - To zespół, który podobnie gra u siebie i na wyjeździe. Jest to specyficzny teren. Nigdy nie grało się tam łatwo. W zeszłym roku trochę namieszali. Na pewno czeka nas trudny mecz. Niezależnie z kim gramy, nie ma łatwych spotkań - powiedział przed tym meczem.

Piątkowe spotkanie poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina.

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce ONLINE

Nie będzie transmisji z meczu Puszcza - Korona. Stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!