Mecz Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź ONLINE. Jedni i drudzy...

Mecz Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź ONLINE. Jedni i drudzy bez formy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 30. kolejka
2021-05-16 19:30

Puszcza Niepołomice

2

ŁKS Łódź

3

• Koniec meczu! ŁKS po emocjonującym spotkaniu pokonał Puszczę Niepołomice! Bramki dla łodzian zdobyli Ricardinho, Łukasz Sekulski i Maciej Wolski.

• Wolak miał piłkę meczową, ale fatalnie skiksował! Wychodził już do niego Arndt, ale to nie zmienia faktu, że powinniśmy właśnie mieć tu remis!

• Żółta kartka dla Marciniaka.

• Jakub Belski w miejsce Longinusa Uwakwe.

• Wolak i Stokłosa zmieniają Rakoczego i Knapa.

• Trąbka nie opanował piłki po dalekim zagraniu od Wolskiego.

• Srnić w miejsce Brazylijczyka.

• Ricardinho skarży się na problem z mięśniem. To chyba będzie zmiana.

• Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, ale Marciniak był faulowany przez rywala i w końcu mamy chwilę spokoju na boisku.

• GOL DLA ŁKS-U! MACIEJ WOLSKI!

• Krótko wykonany rzut rożny przez gospodarzy. Dankowski trafił piłką w Wyjadłowskiego, choć próbował wybić futbolówkę jak najdalej z własnego pola karnego. Rezerwowy Puszczy znalazł się w wybornej sytuacji i pięknym strzałem na dalszy słupek zapewnił wyrównanie.

• Pirulo ruszył z piłką środkiem boiska, znalazł w polu karnym Sekulskiego, który z około 14 metrów uderzył na dalszy słupek bramki Puszczy. Mamy prowadzenie łodzian!

• GOOOOL! MATEUSZ WYJADŁOWSKI!

• Wyjadłowski zmienia Muchę

• GOOOOOOL! ŁUKASZ SEKULSKI!

• Żółta kartka dla Sajdaka za faul taktyczny.

• Górski czujny po płaskim strzale Nawotki z ok. 17 metrów

• Sekulski zmienia Domingueza.

• Niecelny strzał Cichonia z dystansu.

• Radionow został zablokowany na 14. metrze od bramki Arndta. Piłkę po dobitce Ukraińca niemal z linii bramkowej wybił Wolski!

• Pudło Radionowa z kilku metrów po dograniu piłki z lewego skrzydła!

• Ricardinho przyjął piłkę bokiem do bramki w polu karnym Puszczy, i strzelił lewą nogą przy krótkim słupku. Asysta Pirulo.

• GOOOOOOOL! RICARDINHO!

• Zaczęliśmy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wolski otrzymał kartkę za faul na rywalu.

• Marciniak ze skrzydła w pole karne, ale Trąbka nie zdołał opanować piłki.

• Piłka trafiła do Pirulo w polu karnym, który uderzył z okolicy 12. metra na bramkę. Świetnie obronił to Górski!

• Rzut rożny dla gospodarzy, wykreowana szansa po dośrodkowaniu i Michał Czarny wygrał pojedynek główkowy. Obrońca Puszczy uderzył na bramkę i zanotował ładne trafienie. Puszcza prowadzi po 33 minutach.

• GOOOOOOOL! MICHAŁ CZARNY!

• Dużo fauli z jednej i drugiej strony, wynik bez zmian.

• Zdecydowanie za mocne zagranie Wolskiego ze skrzydła. Żaden z zawodników ŁKS-u nie był w stanie przeciąć tego podania.

• Dominguez dorzuca w pole karne, ale niedokładnie.

• Rakoczy do Radionowa w polu karnym, który w ostatniej chwili został zablokowany.

• Wrzutka w szesnastkę Puszczy, ale tym razem nie było żadnego zagrożenia.

• Uderzenie Dąbrowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zablokowane.

• Dośrodkowanie w pole karne gości i pewnie wychodzi do piłki Arndt, który wyłapuje ją bez problemów.

• Trąbka z rzutu wolnego w pole karne rywali, ale niewiele z tego wynika.

• Ricardinho upadł w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony i nie dyktuje jedenastki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodzili także łodzianie, którzy nie wygrali od trzech kolejek, zdobył w nich zdobył tylko 2 punkty. Zespół z al. Unii wygrał w 2021 roku tylko cztery ligowe mecze, ostatnie zwycięstwo odniósł pod koniec kwietnia. Nie ma się zatem co dziwić, że drużyna prowadzona przez trenera Ireneusza Mamrota zajmuje w tej chwili ostatnie miejsce premiowane grą w barażach o ekstraklasę. Łodzianie zdobyli do tej pory 48 punktów i do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem tracą aż 8 punktów.

• Zespół z Niepołomic przegrał w trzech minionych spotkaniach, a ostatnie zwycięstwo na boiskach pierwszej ligi odniósł 3 kwietnia. A to oznacza sześć meczów bez wygranej. Co więcej, w żadnym z tych pojedynków podopieczni trenera Tomasza Tułacza nie byli w stanie zdobyć nawet jednego gola!

• Zapewne w szeregach obydwu drużyn jest wielka nadzieja, że ten mecz będzie dla nich przełomowy, a wynik dzisiejszej konfrontacji da wreszcie fanom powody do zadowolenia. Tak Puszcza, jak i ŁKS, nie osiągają ostatnio wyników, którymi można by się szczycić.

• Dokończenie 30. kolejki Fortuna 1 Ligi nastąpi w Małopolsce. Drużyna Tomasza Tułacza spróbuje przerwać złą passę. To samo jednak chce zrobić zespół Ireneusza Mamrota, który zamierza zachować szanse na bezpośredni awans do ekstraklasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź!

Puszcza - ŁKS LIVE! Jedni i drudzy bez formy

Puszcza - ŁKS LIVE! Jedni i drudzy bez formy ©Krzysztof Szymczak

Mecz Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź ONLINE. Dokończenie 30. kolejki Fortuna 1 Ligi nastąpi w Małopolsce. Drużyna Tomasza Tułacza spróbuje przerwać złą passę. To samo jednak chce zrobić zespół Ireneusza Mamrota, który zamierza zachować szanse na bezpośredni awans do ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:30.

Mecz Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź ONLINE

Zapewne w szeregach obydwu drużyn jest wielka nadzieja, że ten mecz będzie dla nich przełomowy, a wynik dzisiejszej konfrontacji da wreszcie fanom powody do zadowolenia.

Tak Puszcza, jak i ŁKS, nie osiągają ostatnio wyników, którymi można by się szczycić.

W ŁKS muszą sobie jednak zdawać sprawę, że pokonanie przeciwnika, znajdującego się w tak poważnym kryzysie, jest obowiązkiem drużyny. W innym przypadku...

Ostatnie mecze bezpośrednie:
ŁKS - Radomiak 4:4 (1 liga, 22.11.2020)

Mecz Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Mecz wyłącznie w internecie na stronie i w aplikacji IPLA TV (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:30 - zapraszamy!