• GOOOOOOOOOOOOOL! PIOTR STAWARCZYK Z RZUTU KARNEGO!

• Marcin Orłowski wszedł na boisko w miejsce Marcina Stefanika.

• Michał Czarny uderzył głową tuż obok bramki Radomiaka.

• GOOOOOOOOOOOOL! JAKUB SERAFIN! 3:0 DLA PUSZCZY!

• Leandro wszedł na boisko w miejsce Fundambu.

• GOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA PUSZCZY! MAKSYMILIAN SITEK!

• Piotr Stawarczyk wszedł w miejsce Jewhena Radionowa.

• Maciej Górski przestrzelił w doskonałej sytuacji po podaniu Dominika Sokola!

• Dawid Abramowicz zameldował się na boisku w miejsce Damiana Jakubika.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Puszcza do przerwy prowadzi z Radomiakiem, a Bruk-Bet bezbramkowo remisuje z z Odrą Opole, podobnie jak Chrobry z Podbeskidziem. Niepołomiczanie mogą przesunąć się na szóstą, barażową lokatę jeśli odniosą zwycięstwo, a Termalica przegra swój mecz i Chrobry nie pokona Podbeskidzia.

• Koniec pierwszej połowy! Puszcza prowadzi z Radomiakiem 1:0!

• Maciej Górski został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Dominik Sokół przymierzył z dystansu. Niewiele brakowało. Piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Puszczy.

• Mateusz Lewandowski został ukarany żółtą kartką.

• Maksymilian Sitek rozpędził się na prawej stronie, ale jego centra była niedokładna.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 DLA PUSZCZY! JEWHEN RADIONOW!

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi sędzia Marcin Szrek z Kielc.

• Ostatnie pięć spotkań Puszczy to porażka, dwa zwycięstwa z rzędu i dwa remisy. Radomiak spisał się ostatnio jeszcze lepiej, bo ma na koncie trzy zwycięstwa, w tym ostatnio bardzo okazałe, z Miedzią Legnica 3:0.

• Puszcza miała szanse na udział w barażach, ale ograniczyła je niemal do zera, remisując w poprzedniej kolejce z GKS-em Bełchatów. Teraz ma o dwa punkty mniej od szóstej Termaliki i o punkt mniej od Chrobrego. Radomiak na pewno zajmie czwarte miejsce. W pierwszym barażu, radomska drużyna będzie gospodarzem. Rywal jeszcze nie jest znany. Może być to ktoś z dwójki Miedź Legnica i Bruk-Bet Termalica.

• W sobotę o godz. 17:40 rozpoczną się wszystkie mecze ostatniej 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. Puszcza ma już tylko iluzoryczne szanse na baraże. Z kolei Radomiak na pewno zagra w barażach z czwartego miejsca w tabeli. Obecnie ma siedem punktów przewagi nad niżej uplasowaną Miedzią. Witamy w relacji LIVE z meczu Puszcza - Radomiak!

DW

puszcza radomiak transmisja

Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Puszcza - Radomiak ONLINE. W ostatniej kolejce Fortuna 1 Ligi niepołomiczanie podejmą pewny udziału w barażach Radomiak. Gospodarze mieli jeszcze przed tym spotkaniem szanse na udział w nich, ale ich nie podtrzymali, remisując wcześniej z GKS-em Bełchatów. Radomiak wie już, na czym stoi. Beniaminek zagra w barażach z czwartego miejsca w tabeli, mając aż siedem punktów przewagi nad niżej uplasowaną Miedzią. Puszcza - Radomiak NA ŻYWO.

Puszcza - Radomiak ONLINE

Chociaż przed Radomiakiem do rozegrania ostatni mecz rundy zasadniczej Fortuna 1 Liga z Puszczą w Niepołomicach, w radomskim klubie już wszyscy są myślami przy wtorkowym pierwszym meczu barażowym o awans do PKO Ekstraklasy.

Puszcza - Radomiak LIVE. Wszystko wyjaśni się w najbliższą sobotę, kiedy rozegrana zostanie 34, ostatnia kolejka Fortuna 1 Liga. Jedno jest pewne, nie zależnie od tego z kim zagra Radomiak w pierwszym barażu, radomska drużyna będzie gospodarzem tego meczu. Rywal jeszcze nieznany, bo może być to ktoś z dwójki Miedź Legnica i Bruk-Bet Termalica. Bliżej jednak do starcia z legniczanami, gdyż wystarczy im remis, by zapewnić sobie piąte miejsce na koniec sezonu.

Puszcza miała jeszcze szanse na udział w barażach, ale ich nie podtrzymała, nie wygrywając. Z kolei GKS broni się przed spadkiem i szanuje każdą zdobycz. Trener Tomasz Tułacz pozmieniał skład, choćby w bramce, Karola Niemczyckiego zastąpił Mateusz Górski. W meczu z GKS-em tempo gry było bardzo słabe. Wyglądało, jakby obu zespołom pasował remis.

Ostatnie pięć spotkań Puszczy to porażka, dwa zwycięstwa z rzędu i dwa remisy. Radomiak spisał się ostatnio jeszcze lepiej, bo ma na koncie trzy zwycięstwa, w tym ostatnio bardzo okazałe, z Miedzią Legnica 3:0. Goście sobotniego meczu nie zagrają w ostatniej kolecje o wynik, gdyż czeka ich dużo zmian w wyjściowym składzie. Sytuacja kadrowa Radomiaka przed meczem z Puszczą nie jest kolorowa. Aż pięciu zawodników nie zagra. Wszyscy pauzują za żółte kartki, są to: Michał Kaput, Rafał Makowski, Mateusz Cichocki, Mateusz Michalski i Patryk Mikita. Puszcza - Radomiak STREAM

Radomscy piłkarze wezmą udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Co ciekawe, otrzymali licencję na nowy sezon, choć ich obiekt nie spełnia wymogów. Jeśli awansują, zagrają na stadionie zastępczym, a konkretniej na stadionie Legii Warszawa. Niepołomiczanie znajdują się po przeciwnej stronie. Komisja licencyjna stwierdziła, że zarówno Puszcza jak i Chrobry nie spełniają głównych kryteriów finansowych oraz infrastrukturalnych, dlatego nawet, jeśli dostałyby się na miejsce barażowe, nie mogłyby w nich zagrać.

Puszcza - Radomiak TRANSMISJA

Mecz Puszcza - Radomiak odbędzie się w sobotę 25 lipca o godz. 17:40. Na tę godzinę zaplanowane są WSZYSTKIE mecze ostatniej kolejki Fortuna 1 Ligi. Kibice z Niepołomic i Radomia nie mają tyle szczęścia, bo stacja Polsat postanowiła nie transmitować tego starcia. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.