• Druga połowa potrwa jeszcze co najmniej trzy minuty!

• Grzegorz Baran napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Marcin Orłowski wszedł w miejsce Konrada Nowaka.

• Damian Chmiel pojawił się na boisku w miejsce Macieja Korzyma.

• GOOOOOOOL DLA PUSZCZY! JOSE EMBALO!

• Małkowski dośrodkował w pole karne, lecz poradził sobie z piłką Niemczycki i spokojnie ją złapał.

• Indywidualna akcja Kuna daje Sandecji kornera.

• Znów gramy!

• Sporo działo się w pierwszej połowie w Niepołomicach! Puszcza nieźle zaczęła, lecz pod koniec pierwszego kwadransa meczu prowadzenie Sandecji dał Maciej Korzym. Prowadzenie gości mogło być nawet wyższe, lecz Karol Niemczycki sparował na słupek uderzenie Mateusza Klichowicza. Przed szansą na wyrównanie stanął natomiast Michał Mikołajczyk który trafił w poprzeczkę. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie - wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Marcel Kotwica faulował Małkowskiego i ujrzał pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

• W ostatnich minutach Puszcza jest głównie w ataku pozycyjnym. Na razie nie może się przebić pod bramkę rywali.

• Blisko gola Puszcza! Znakomite uderzenie z dystansu oddał Michał Mikołajczyk, lecz trafił tylko w poprzeczkę!

• Embalo miał przed sobą tylko jednego obrońcę i bramkarza, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i ta wylądowała w rękach Bielicy.

• Groźnie pod bramką Sandecji! Bartków i Sitek zostali zablokowani, sytuacyjne uderzenie Konrada Nowaka obronił natomiast Daniel Bielica!

• Sitek próbował indywidualnej akcji, lecz poślizgnął się w polu karnym i nic z tego nie wyszło.

• Mogło być 2:0! Mocny strzał na bramkę na bramkę Puszczy oddał Mateusz Klichowicz, Karol Niemczycki sparował jednak piłkę na słupek!

• Sandecja wychodzi na prowadzenie! Adrian Danek dobrze dośrodkował w pole karne, a w szesnastce zaskoczył obrońców Maciej Korzym, który wyprzedził ich i trafił do siatki!

• GOOOOOOOOL DLA SANDECJI! MACIEJ KORZYM!

• Teraz to Sandecja mogła prowadzić! Gospodarze popełnili spory błąd i stracili piłkę na własnej połowie, Maciej Korzym zagrał do Macieja Małkowskiego, który w świetnej sytuacji nie trafił w bramkę!

• Kolejny raz bardzo groźnie pod bramką Sandecji! Z kilkunastu metrów strzelał Mateusz Bartków, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Embalo dobrze zagrał do Mikołajczyka, ten wpadł w pole karne i miał świetną okazję na gola, lecz Dominik Kun w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

• Niezłe dośrodkowanie Marcela Kotwicy z lewej strony boiska. Radzą sobie z nim jednak obrońcy gości.

• Maksymilian Sitek urwał się prawą stroną, ale zatrzymał go Marcin Flis. Od bramki zacznie golkiper Sandecji.

• Pierwsza akcja Sandecji. Małkowski dośrodkował w pole karne, nie zrozumieli się dam Michał Czarny oraz Karol Niemczycki i goście mają rzut rożny.

• Zaczynamy spotkanie!

• W zeszłym sezonie w Niepołomicach Puszcza zwyciężyła 1:0. W Nowym Sączu Sandecja wzięła rewanż, wygrywając 2:1.

• Początek sezonu był zdecydowanie lepszy dla Puszczy, która w dwóch meczach zdobyła cztery punkty, remisując z GKS-em Jastrzębie i pokonując Odrę Opole. Sandecja wciąż nie ma na koncie nawet punktu po porażkach Bruk-Betem Termaliką Nieciecza oraz Miedzią Legnica.

• Rezerwowi Sandecji: Krzysztof Baran, Dawid Szufryn, Adrian Basta, Michał Walski, Kamil Ogorzały, Tadeusz Socha, Miłosz Kałahur, Damian Chmiel, Bartłomiej Dudzic

• Rezerwowi Puszczy: Mateusz Górski, Łukasz Szczepaniak, Longinus Uwakwe, Jakub Bąk, Marcin Stefanik, Bartosz Żurek, Marcin Orłowski, Łukasz Furtak, Mykyta Wowczenko

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka Sandecji:

• W takim składzie zacznie mecz Puszcza:

• Czas na kolejny mecz Fortuna 1. Ligi! W Niepołomicach miejscowa Puszcza podejmie Sandecję Nowy Sącz - początek tego meczu o 19:00, zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

red

puszcza sandecja live

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz z pewnością nie będą miło wspominać początku obecnych rozgrywek. Sądeczanie w dwóch meczach nie zdobyli nawet punktu. Zawodnicy Puszczy są w o wiele lepszej sytuacji. Z czterema punktami na koncie są w czołówce Fortuna 1 Ligi.

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego są aktualnie jedną z czterech drużyn zaplecza ekstraklasy, które dotąd nie zdobyły „oczka”. W takiej samej sytuacji są również GKS Tychy, Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów. Pomimo dwóch przegranych opiekun nowosądeckiego pierwszoligowca jest dobrej myśli. - W sobotę czeka nas kolejny mecz i będziemy nadal podążać tą samą drogą, którą podążamy - mówi trener Kafarski.

W trzeciej serii gier Sandecja będzie gościć w Niepołomicach, gdzie zmierzy się z tamtejszą Puszczą, która jest obecnie piątą siłą rozgrywek. Niepołomiczanie o wiele lepiej niż „biało-czarni” rozpoczęli nową kampanię. Zawodnicy trenera Tomasza Tułacza najpierw u siebie bezbramkowo zremisowali z GKS 1962 Jastrzębiem, by w następnej kolejce pokonać w Opolu Odrę dowodzoną przez Mariusza Rumaka 1:0. Trafienie na wagę trzech punktów zanotował w 27 minucie Jose Embalo. 26-letni Portugalczyk urodzony w Lizbonie został graczem Puszczy początkiem lipca, przenosząc się z rodzimego trzecioligowca Casa Pia AC, w którym miał bilans: pięciu goli w 25 meczach.

- Czuje się bardzo dobrze. To fantastyczne uczucie, że udało nam się wygrać. Teraz jest chwila na radość, ale dla nas najważniejsze jest to, żeby w kolejnych meczach grać i zdobywać punkty tak jak dzisiaj - mówił po wygranej nad Odrą zadowolony Embalo.

Początek spotkania Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz w sobotę o godzinie 19:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej, lecz relację LIVE z meczu przeprowadzimy w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.