Puszcza Niepołomice - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Beniaminek zapunktuje na wyjeździe?

• Koniec meczu! Warta wygrywa z Puszczą 1:0!

• Krystian Janocki zastępuje Krzysztofa Biegańskiego.

• Żółta kartka dla Pawła Piceluka.

• Puszcza rusza do ataku, Dawid Ryndak wywalczył korner!

• Co za błąd Miłosza Mleczki! Młody golkiper wypuścił piłkę z rąk, ta trafiła pod nogi Krzysztofa Biegańskiego, który umieścił ją w siatce!

• Gol, Krzysztof Biegański, 1:0 dla Warty, impas przełamany!

• Michał Grobelny z żółtą kartką za faul na Dawidzie Ryndaku.

• Kamil Poźniak faulowany w okolicach linii pola karnego Warty.

• Robert Janicki zmienia Adriana Cierpkę w zespole Warty.

• Kamil Poźniak zmienia Marcina Stefanika.

• I jeszcze jedna kartka, ukarany Martin Stefanik. Nie oszczędzają się zawodnicy po przerwie.

• Adrian Lis wybija piłkę spod nóg Dawida Ryndaka, dobra interwencja bramkarza Warty.

• Adrian Cierpka z żółtą kartką.

• Druga zmiana w zespole Puszczy. Dawid Ryndak zastępuje Krzysztofa Drzazgę.

• Marek Kuzma zmienia Marcina Orłowskiego w zespole Puszczy.

• Kartka także dla Radosława Jasińskiego. Posypały się kartki w ostatnich minutach.

• Marcin Orłowski z żółtą kartką za nierozważne używanie łokci.

• Druga połowa wygląda póki co podobnie do pierwszej. Trwają zmasowane ataki gospodarzy.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu dla Nikodema Fiedosiewicza za faul na Hubercie Tomalskim.

• Szybki faul Artura Marciniaka na Marcinie Orłowskim po starcie drugiej części spotkania.

• Ruszamy z drugą połową!

• Koniec pierwszej połowy w Niepołomicach. Do przerwy remis.

• Za moment rzut rożny dla Puszczy, po którym sędzia powinien zakończyć pierwszą połowę.

• Wciąż bez bramek, choć znaczną przewagę na placu gry mieli zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Tułacza.

• Hubert Tomalski uderza groźnie z pierwszej piłki, futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką!

• Świetna interwencja Mateusza Bartkowa ratuje Puszczę przed utratą gola, od bramki grę wznowi Miłosz Mleczko.

• Od kilku minut gospodarze mają przewagę na placu gry.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Warty, grę wznowi Adrian Lis.

• Marcin Orłowski wywalczył rzut wolny pod bramką Warty, ale zawodnicy gospodarzy nie potrafili zamienić go na korzystną sytuację strzelecką.

• Goście wychodzili z obiecującą kontrą, mieli przewagę liczebną, lecz dobrą interwencją na własnej połowie popisał się Michał Czarny.

• Marcin Stefanik ostro faulowany w środku pola.

• Za mocne podanie od Longinusa Ukakwe do Marcina Orłowskiego, raz jeszcze piłkę przejmuje Adrian Lis.

• Prostopadłe podanie Artura Marciniaka trafia w rękawice Miłosza Mleczki.

• Trwa walka w środkowej strefie boiska.

• Z dystansu strzela Krzysztof Drzazga, piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Warty.

• Mocne podanie do Mateusza Bartkówa nie dało Puszczy korzyści, grę wznowi Mateusz Lis.

• Pierwszy gwizdek arbitra z Żywca i gramy!

• Za moment zawodnicy powinni pojawić się na murawie.

• Rezerwowi Warty: Tomasz Laskowski, Wojciech Onsorge, Niklas Zulciak, Paweł Piceluk, Krystian Sanocki, Robert Janicki i Mateusz Wypych.

• Rezerwowi Puszczy: Damian Smoleń, Konrad Stępień, Dawid Ryndak, Kamil Poźniak, Łukasz Furtak, Marek Kuzma i Michał Mikołajczyk.

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Daniel Kruczyński z Żywca.

• Zapraszamy na relację live z meczu Puszcza Niepołomice – Warta Poznań!

red

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań ONLINE. W Niepołomicach zajmującą trzecią lokatę Puszcza zmierzy się z beniaminkiem Wartą Poznań, dla której będzie to pierwszy mecz na wyjeździe. Początek spotkania o godz. 19. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Puszcza Niepołomice - Warta Poznań ONLINE

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

Ekipa Warty do Niepołomic udała się już w piątek. Trener Petr Nemec w sobotę będzie miał do dyspozycji tych samych 18 piłkarzy, co przed poprzednim spotkaniem.

– Niestety powrót do pełnej dyspozycji takich zawodników jak Adrian Laskowski czy Michał Przybyła przedłuża się, musimy więc korzystać z tych, którzy są w pełni gotowi do gry – wyjaśnia Karol Majewski, kierownik Warty.

– Cztery punkty zdobyte w meczach z Garbarnią i Stalą Mielec, a zwłaszcza ostatnie zwycięstwo z uważaną za faworyta drużyną z Mielca sprawiły, że do Niepołomic jedziemy w dobrych nastrojach, z zamiarem powalczenia o kolejne punkty - dodaje Majewski.

Drużyna Puszczy rozpoczęła sezon od wysokiej porażki 0:3 w Częstochowie z Rakowem, w kolejnych meczach wygrała jednak 1:0 u siebie ze Stalą Mielec (tyle samo, co w poprzednią sobotę Warta), a w trzeciej kolejce pokonała na wyjeździe 2:0 innego beniaminka GKS 1962 Jastrzębie.

Zieloni wyjechali do Niepołomic w dobrych nastrojach także dlatego, że dobrze wspominają dotychczasowe dwa spotkania z zespołem Puszczy. W sezonie 2016/2017, kiedy jeszcze oba zespoły występowały w II lidze, w sezonie, który dla drużyny Puszczy zakończył się awansem, w Poznaniu był bezbramkowy remis, a w maju 2017 r. Warta wygrała w Niepołomicach 2;1, choć kończyła mecz w osłabieniu. – Oczywiście bardzo chcielibyśmy ponownie wrócić z Niepołomic z kompletem punktów – nie ukrywa kierownik drużyny Warty.

Sędzią głównym meczu będzie Daniel Kuczyński z Żywca. Pierwszy gwizdek o godzinie 19.

Mecz Puszcza Niepołomice - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Spotkania Puszczy z Wartą nie pokaże telewizji. Polsat Sport w sobotę przeprowadzi transmisję z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!