Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Puszcza Niepołomice

0

Zagłębie Sosnowiec

2

• Koniec meczu. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec przyjechali do Niepołomic jak po swoje i zagrali bez kompleksów. Wygrali to spotkanie 2:0.

• Kontra gości. Pawłowski ze środka zagrał do Tomasza Nawotki, który bez zastanowienia uderzył mocno na bramkę. Ostry kąt przeszkodził w ocenie strzału bramkarzowi, który wyraźnie zaskoczony wyciągał po chwili futbolówkę z siatki.

• GOOOOOL! TOMASZ NAWOTKA!

• Jakub Sinior w miejsce Carla Stewarta.

• Wiktor Żytek wszedł na boisko za Mykytę Wowczenkę.

• Druga zmiana w Puszczy - Jose Embalo za Marcela Kotwicę.

• Druga żółta kartka dla Radkowskiego. Zawodnik gości faulował Żurka. Zagłębie będzie kończyło w osłabieniu.

• Druga zmiana w Zagłębiu - Wojciech Słomka za Patryka Małeckiego.

• Bąk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Czarny próbował zamknąć stały fragment gry na dalszym słupku, lecz ubiegł go Nawotka.

• Tomalski wszedł na plac gry za Sitka.

• Znów w roli głównej Małecki. Jego indywidualna akcja zatrzymana przez Furtaka.

• Małecki dośrodkował z lewego skrzydła, ale piłka nie znalazła adresata.

• Pierwsza zmiana w Zagłębiu: Biłeńkyj za Mularczyka.

• Żurek wstrzelił piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Radkowski wybił na aut bramkowy.

• Piasecki przegrał pojedynek główkowy z obrońcą. W pole karne wrzucał Seedorf.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nieporozumienie między Mularczykiem i Piaseckim. Piłka trafia do gospodarzy.

• Uwakwe nieprzepisowo zatrzymał Pawłowskiego. Mamy kartkę

• Haydary oddał strzał z dystansu. Prosto w bramkarza Wigier.

• Aftyka znów próbował pokonać bramkarza z rzutu rożnego. Tym razem do piłki doszedł Najemski, ale nad bramką.

• Kąkolewski pewnie broni strzał jednego z piłkarzy Olimpii.

• Podanie z lewej strony do ustawionego w środku pola Piaseckiego. Zawodnik gości minął rywala doskonałym przyjęciem piłki i ruszył do przodu na bramkę. Tuż przed linią pola karnego oddał strzał, a po chwili cieszył się z gola! Futbolówka wpadła do bramki tuż przy słupku.

• GOOOOOOOL! FABIAN PIASECKI!

• Polczak głową oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Radkowski ukarany kartką za faul na Wowczence.

• Małecki świetnie przejął piłkę na własnej połowie i rozpoczął kontrę swojej drużyny. W równie widowiskowy sposób również ją zatrzymał złym zagraniem do Pawłowskiego.

• Wowczenko zszedł do boku boiska i dośrodkował w stronę Jakuba Bąka. Tego uprzedził jednak Polczak, który w powietrzu wygrał dotychczas wszystkie pojedynki.

• Pawłowski próbuje, raz prawą, raz lewą stroną. Tym razem nie dał jednak ograć Michała Czarnego, choć zawodnik był ostatnim obrońcą.

• Żółta kartka dla Piotra Polczaka za faul na Marcelu Kotwicy.

• Perdijić wypiąstkował futbolówkę zagraną do Wowczenki.

• Małecki dośrodkował ze stałego fragmentu gry. Minimalnie pomylił się Polczak.

• Szymon Pawłowski zagrał do Mularczyka, który próbował z pierwszej piłki odegrać do Nawotki. Piłka wyszła za boisko.

• Zaczynamy spotkanie!

• Rezerwowi gospodarzy: Górski, Bartków, Embalo, Mikołajczyk, Nowak, Serafin, Stefanik, Tomalski, Żytek

• Rezerwowi gości: Stępniowski, Biłeńkyj, Kieca, Radwanek, Ryndak, Sinior, Szwed, Słomka

• Puszcza w tym sezonie jeszcze u siebie nie wygrała. Zespół Tomasza Tułacza na inaugurację zremisował u siebie z GKS Jastrzębie 0:0, a później przegrał z Sandecją Nowy Sącz 1:2. Tutaj możesz śledzić na żywo mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec.

• Sosnowiczanie po kiepskim początku sezonu w sobotę wreszcie dostarczyli swoim kibicom trochę radości. W sobotę spadkowicz z Ekstraklasy odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując u siebie Miedź Legnica 1:0. Teraz podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego chcą pójść za ciosem i zdobyć kolejne punkty.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec!

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Piłkarze Zagłębia w 5. kolejce Fortuna 1. Ligi zmierzą się na wyjeździe z Puszczą. Sosnowiczanie po wygranej z Miedzą chcą pójść za ciosem i powalczyć w Niepołomicach o kolejne punkty. Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec rozpocznie się o godz. 19. Relacja na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec w GOL24.pl!

Mecz Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Sosnowiczanie na pewno nie są faworytem meczu z Puszczą. Nie dość, że jeszcze nigdy w Niepołomicach nie wygrali to jeszcze muszą zmagać się z prawdziwą plagą kontuzji, która dopadła zespół na początku rozgrywek. W dzisiejszym meczu na pewno nie zagrają Babiarz, Kraczunow, Góral, Karbowy, Miszta i Grzelak, a pod znakiem zapytania stoi występ Ryndaka.

Występy na obcych boiskach to generalnie ie jest mocna strona sosnowiczan. W tym sezonie ulegli już Niecieczy, a w ostatnich 20 wyjazdowych spotkaniach wygrali tylko raz. Tutaj możesz śledzić wynik meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec.

Puszcza i Zagłębie grały do tej pory ze sobą cztery razy. Bilans tych spotkań jest idealnie remisowy. Obydwie drużyny odniosły po jednym skromnym zwycięstwie, a dwa razy padał w tych pojedynkach remis.

Sędzią meczu w Niepołomicach będzie Daniel Kruszczyński z Żywca. W ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj kontuzjowanych Stawarczyka i Tomalskiego.

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.