0

FC Barcelona

2

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

• Następuje koniec spotkania. Barcelona pewnie pokonuje Racing Santander 2-0. Piłkarze Alvaro Cervera ani razu nie zagroźili ani razu Victorowi Valdesowi.

• Kapitalna piłki Keity do Tello, który mógł spokojnie strzelić bramkę. Rzut rożny do Barcelony. Po którym sędzia kończy spotkanie.

• Barcelona zachowa dystans do Realu, który po dzisiejszym wygranym spotkaniu wynosi aż dziesięć oczek.

• Sędzia do spotkania dolicza trzy minuty.

• Z boiska schodzi słabo spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Pedro a w jego miejsce Adriano.

• Zawodnicy Racingu Santander wyczekują już ostatniego gwizdka sędziego. Piłkarze Barcelony pewnie prowadzą grę i nie zagrożenie wyczekują końca dzisiejszego spotkania. Jak do tej pory gospodarze nie stworzyli ani jednej klarownej okazji.

• Świetne podanie do Pedro, który marnuje świetną sytuację. Dobrą interwencją popisuje się Mario Fernandez.

• Z boiska schodzi Xavi a w jego miejsce Keita.

• Rzut wolny dla Racingu Santander z którego nic nie wynika. Rzut rożny dla gospodarzy Diopa i bardzo nie pewnie piłkę piąstkuje Valdes.

• Świetna piłka do Lionela Messiego, który pogubił się. Była to groźna akcja do strzelenia gola.

• Barcelona pewnie prowadzi grę. Ich prowadzenie jest nie zagrożone. Piłkarze Racingu Santander nie potrafią stworzyć sytuacji bramkowej. Zawodnicy z Katalonii pewnie prowadzę grę.

• Złe dośrodkowanie wprost na nogę Sergio Busqueta i z kontrą drużyna Barcelony. Nadal piłkarze Racingu Santander nie oddali strzału. Jedynym pocieszeniem dla gospodarzy jest fakt, że mieli dwa rzutu rożne.

• Z boiska schodzi Cuenca a w jego miejsce Tello.

• Barcelona pewnie prowadzi grę. Goście po dwóch trafieniach Lionela Messiego prowadzą na El Sardinero. Racing jak na razie nic nie gra. Gospodarze nie stworzyli ani jednej sytuacji do zdobycia gola.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Munitis schodzi a w jego miejsce Jairo.

• Rzut rożny dla drużyny Racingu Santander. Diop mocno podkręcił piłkę aż piłka wyszła z boiska. Był to pierwszy rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

• Lionek Messi uderza po drużynowej akcji Barcelony i piłkę w bok odbija Mario Fernandez. Kapitalne podanie Xaviego. Nie wiele dzieliło Argentyńczyka do strzelenia trzeciej bramki.

• Barcelona gra już spokojnie. Drużyna Josepa Guardioli już jest w ogródku. Przed nimi tydzień odpoczynku. Zawodnicy z Katalonii w końcu odpoczną po ciężkich spotkaniach.

• Z boiska schodzi Gonzalo Colsa a w jego miejsce Adrian.

• Kapitalne podanie do Cuenci, który przegapił moment do strzelenia gola. Ta akcja mogła zakończyć się bramką.

• Kolejna żółta kartka tym razem dla Diopa.

• Z rzutu karnego Lionel Messi.Króciutki rozbieg i mamy 2 -0.

• Żółta kartka dla Cisma.

• Fabregas uderza i piłkę pewnie łapie Fernandez. Dobra akcja drużyny Barcelony.

• Rzut wolny dla Barcelony. Xavi strzela wprost w mur . To był źle wykonany rzut wolny.

• Messi do Pedro a ten dośrodkowuje wprost w bramkarza gospodarzy Mario Fernandeza. Była to bardzo łatwa piłka do interwencji dla bramkarza Racingu Santander.

• Z boiska schodzi słabo spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Babacar a w jego miejsce Christian Stuani.

• Następuje druga część spotkania

• Koniec pierwszej części spotkania. Barcelona jak na razie gra swoje następne gole są wydaje się kwestią czasu. Piłkarze Racingu Santander ani razu nie zagrozili bramce Victora Valdesa. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy kolejne bramki.

• Pierwsza część potkania zostaje przedłużona o minutę.

• Rzut rożny dla Barcelony. Dośrodkowanie Xaviego i piłkę piąśtkuje Mario Fernandez

• Po stracie bramki Racing Santander nie zmienił swojego stylu gry. Dalej oglądamy gigantyczną przewagę Barcelony. Piłkarze Alvaro Cervery jak na razie tylko się bronią. Gospodarze do tej pory ani razu nie zagrozili Victorowi Valdesowi, który w dzisiejszym meczu tylko raz dotknął piłkę.

• Jak na razie Barcelona pewnie wygrywa. Zespół Josepa Guardioli ma znaczną przewagę w posiadaniu piłki. Racing Santander do tej pory tylko się broni. Jeśli tak będzie się rozgrywać dzisiejsze spotkanie to kwestią czasu są tylko kolejne bramki Barcelony.

• Cesc Fabregas do Pedro i nie wiele brakowało a Alvaro sam wpakował by piłkę do bramki Mario Fernandela.

• Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie? Swoje typy piszcie w komentarzach.

• Piłkarze Barcelony zamknęli Racing Santander na własnej połowie. Po bramce piłkarze Alvaro Cervery nadal nie mogą wyjść z własnej połowy. Jak na razie gospodarze nie pokazali dziś nic ciekawego.

• Messi i gol!!!!! Dobre dośrodkowanie Fabregasa do Messiego i Argentyńczyk piłkarskim wślizgiem umieszcza piłkę do bramki Racingu Santander. Piłkarz strzelił gola obiema bramkami. Świetna akcja drużynowa i Barcelona prowadzi 1-0. Plan taktyczny drużyny Alvaro Cerveri spalił na panewce. Gospodarze będą musieli teraz zacząć grać odważnie

• Jak do tej pory Vitor Valdes może czytać gazetę, ponieważ piłkarze Racingu Santander nie oddali jeszcze żadnego strzału. Drużyna Alvaro Cervery głównie skupiła się na obronie wyniku. Barcelona jak na razie oddała pięć strzałów w światło bramki.

• Z rzutu rożnego Lionek Messi, który źle dośrodkowywał i piłkę odzyskuje Racine Santander. Jak na razie najlepszy piłkarz na świecie nie pokazał dziś nic ciekawego. Miejmy nadzieję, że geniusz Argentyńczyka jeszcze dzisiaj ujrzymy.

• Świetna interwencja Mario Fernandela po strzale Cesca Fabregasa. Dobra akcja drużynowa Barcelony po której mogliśmy być świadkami gola

• Żółta kartka dla Babacara. Ten kartonik był zasłużony przy tym zdarzeniu ucierpiał Busquets. Miejmy nadzieję, że Hiszpan będzie mógł grać dalej.

• Spokojnie od nogi do nogi Barcelona konstruuje swe akcje. Iniesta wspaniale bez zamachu i prawie pokonał bramkarza. Kapitalny strzał Hiszpana. Do szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

• Arana dośrodkowuje wprost na nogę jednego z zawodników Barcelony. Piłkarze z Katalonii znów utrzymują piłkę. Jak na razie jesteśmy świadkami kiepskiego widowiska. Obie drużyny jak na razie nie stworzyły sobie akcji po której moglibyśmy być świadkami bramki.

• Rzut rożny dla Barcelony. Xavi dośrodkowuje i znów dobre zachowanie Mario Fernandela, który pewnie piąstkuje piłkę.

• Zawodnicy Racingu Santander boją się wyżej podejść przeciwnika niż środek boiska. Ten mecz wygląda identycznie jak spotkanie Racingu Santander z Realu Madryt. Wtedy gospodarze też nie byli zainteresowani grą ofensywną. Drużyna Alvaro Cervery gra ultradefensywnie

• Rzut wolny dla drużyny Barcelony po faulu na Lionelu Messim. Delikatne pociągnięcie za rękę, któro wybiło z rytmu biegu Argentyńczyka. Ze stałego fragmentu gry sam poszkodowany i piłkę dobrze piąstkuje Mario Fernandez. Siła tego strzału nie była zbyt mocna.

• Iniesta na klepke z jednym z zawodników Barcelony i do piłki wychodzi bramkarz Mario Fernandez i pewnie łapie piłkę. Dobra akcja zespołu z Barcelony na jeden kontakt i dobre wyjście do piłki bramkarza Racingu Santander.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu dla Francisa po faulu na Cescu Fabregasie. Zawodnik Racingu Santander zasłużył na tą żółtą kartkę. Hiszpan opuszcza boisku i za moment pojawi się na boisku.

• Wysoko pressingiem gra Barcelona. Zespół Josepa Guardioli gra atakiem pozycyjnym. Piłkarze z Katalonii utrzymują się dłużej przy piłce niż Racing Santander. Zawodnicy Alvaro Cervera mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Jak na razie tylko jedną sytuację mieliśmy pod bramką Mario Fernandela.

• Pierwsza interwencja bramkarza Racingu nie pewna jednak skuteczna.

• Pedro technicznie uderza obok lewego słupka Mario Fernandeza. Dobry rajd zawodnika Barcelony i piłka mija minimalnie bramkę Racingu Santander. Dobra akcja drużynowa Fc Barcelony.

• Jak na razie mecz toczy się głównie w środku pola. Przewagę w posiadaniu piłki ma zespół Fc Barcelony. Drużyna Alvaro Cervera czeka na kontrę i grają agresywnym pressingiem. Drużyna Josepa Guardioli stara się narzucić swój styl gry.

• Barcelona na granatowo-czerwono. Racing w trykotach biało – czarno – zielonych.

• Od środka Racing Santander i rozpoczyna się pierwsza część spotkania. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Niech wygra lepszy.

• Najlepszy piłkarz świata bilans w spotkaniach z dzisiejszym rywalem Barcelony ma więc kapitalny. Zdobył pięć bramek w trzech meczach, a stoi przed kolejną szansą śrubowania swoich osiągnięć. Przed tygodniem odsiadywał karę za zebranie pięciu żółtych kartek. Czy po tym co pokazał na Camp Nou w Lidze Mistrzów będzie chciało mu się znów sobie postrzelać i zostanie królem polowania?

• Spotkanie z Racingiem będzie czwartym meczem z tym rywalem dla Pepa Guardioli. W swoim trenerskim debiucie na El Sardinero w sezonie 2008/09, prowadzona przez niego drużyna Barcelony wygrała 2:1. To jednak Santander pierwszy zdobył gola, którego autorem był Zigić, ale katem dla Racingu okazał się Lionel Messi, który dwoma bramkami zapewnił komplet punktów drużynie ze stolicy Katalonii. W sezonie 2009/2010 Duma Katalonii także zwyciężyła w Santander (4:1). Dla Katalończyków ponownie trafiał Messi, a po golu dołożyli Pique i Ibrahimović. Jeśli chodzi o dyspozycję strzelecką Argentyńczyka nie inaczej było w zeszłym sezonie. Już w pierwszej kolejce La Liga Barca pokonała Racing 3:0, po golach Messiego, Iniesty i Villi.

• W niedzielne popołudnie Barcelona stanie przed kolejną już próbą zmniejszenia przewagi Realu Madryt. Królewscy w sobotni wieczór pokonali Betis i podopieczni Guardioli muszą wygrać swoje spotkanie z Rancingiem, by utrzymać 10 punktów straty do piłkarzy z Madrytu.