Radomiak Radom - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

Arka Gdynia

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Mecz praktycznie bez historii, a ten wynik nie zmienia praktycznie nic w ligowej tabeli. Oba zespoły wciąż zachowują kontakt z czołówką tabeli.

• Koniec meczu w Radomiu. Radomiak bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia.

• Karol Angielski powinien rozstrzygnąć rezultat tego spotkania! Napastnik Radomiaka otrzymał piłkę przed bramką Arki i oddał strzał, który świetnie obronił Daniel Kajzer!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Rafał Wolsztyński stanął przed znakomitą szansą na rozstrzygniecie wyniku tego meczu. Rezerwowy Arki wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, minął go ale nie zdołał już oddać strzału na bramkę.

• Rafał Wolsztyński pojawił się na murawie w miejsce Macieja Jankowskiego.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Mateusz Młyński.

• Natomiast Alain Ebwelle zmienił Leandro.

• Dwie zmiany w szeregach Radomiaka. Artur Bogusz zmienia Miłosza Kozaka

• Po dośrodkowaniu piłki Mateusza Młyńskiego w pole karne Radomiaka do strzału doszedł Maciej Jankowski, ale napastnik gości nie trafił dobrze w piłkę.

• Juliusz Letniowski oddał strzał z dalszej odległości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Trzecia zmiana w szeregach Radomiaka. Morimakan Diane zmienia Mateusza Radeckiego.

• Adam Marciniak dośrodkował po ziemi w pole karne Radomiaka, ale Mateusz Bodzioch wybił piłkę na rzut rożny.

• W odpowiedzi Adam Banasiak dośrodkował na pole karne Arki, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Adam Marciniak zagrał prostopadłą piłkę, ale jego partner był na pozycji spalonej.

• Natomiast w zespole Arki Marcus da Silva zastąpił Mateusza Żebrowskiego.

• Natomiast Meik Karwot zastąpił Damiana Gąskę.

• Dwie zmiany w szeregach Radomiaka. Karol Angielski zmienił Karola Podlińskiego

• Druga część meczu jak do tej pory również nie porywa swoją intensywnością i ciekawością. Oba zespoły wyglądają tak jakby czekały na ruch przeciwnika.

• Adam Marciniak dośrodkował piłkę w pole karne Radomiaka, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska do strzału głową doszedł Maciej Jankowski. Jego uderzenie na rzut rożny wybił Mateusz Kuchalski!

• Szymon Drewniak dośrodkował w pole karne Radomiaka gdzie zrobiło się duże zamieszanie. Jednak żaden z graczy Arki nie zdołał oddać czystego strzału na bramkę gospodarzy.

• Rozpoczynamy drugą część meczu.

• Natomiast Mateusz Młyński zmienił Mikołaja Łobojkę.

• W przerwie dwie zmiany w szeregach Arki Gdynia. Juliusz Letniowski zastępuje Artura Siemaszki

• Piłkarze obu drużyn wrócili już na plac gry, za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy w Radomiu. Pierwsza połowa praktycznie bez historii.

• Mikołaj Łobojko otrzymał piłkę w polu karnym Radomiaka i zdecydował się na szybki strzał. Jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

• Michał Kaput otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Po dośrodkowaniu piłki z lewej strony boiska w pole karne Radomiaka żaden z zawodników gości nie dopadł do piłki.

• Ostatnie minuty nie są najciekawszym widowiskiem dla kibiców, oba zespoły nie potrafią stworzyć składnej akcji by zagrozić bramce przeciwników.

• Arka próbowała zagrozić bramce rywalom, ale w decydującej fazie niedokładne podanie zmarnowało wysiłek całego zespołu.

• Michał Marcjanik faulował przeciwnika na własnej połowie, ale ponownie obyło się bez kartki.

• Teraz lepiej prezentują się gospodarze, którzy przejęli kontrolę nad meczem. Radomiak ładnie od defensywy rozgrywa swoje akcje i Arka ma duże problemy z powstrzymaniem tych ataków.

• Damian Jakubik próbował przelobować Daniela Kajzera z dalszej odległości, ale bramkarz Arki pewnie interweniował.

• Adam Banasiak potężnie uderzył z rzutu wolnego, ale Daniel Kajzer popisał się znakomitą interwencją!

• Mateusz Radecki zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale piłka minęła bramkę gości o znaczną odległość.

• Po dośrodkowaniu Adama Banasiaka z rzutu wolnego zakotłowało się w polu karnym Arki. Jednak ostatecznie żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału na bramkę Daniela Kajzera.

• Ostry faul Adama Marciniaka, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie pierwszej żółtej kartki w tym meczu.

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w pole karne Radomiaka żaden z graczy gości nie dopadł do piłki.

• Arka wraca do ofensywy, podopieczni Ireneusza Mamrota dzisiaj wyglądają na zdeterminowanych by wywieźć trzy punkty w Radomia.

• Dużo chaosu w środku pola, a murawa nie pomaga w rozgrywaniu piłki, bo wygląda na bardzo źle przygotowaną. A w kolejnych minutach będzie tylko gorzej.

• Teraz Radomiak zdecydował się na przejęcie inicjatywy. Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie próbując znaleźć dziurę w szeregach Arki.

• Pierwsza akcja gości i już na samym początku powinna paść bramka! Po strzale zza pola karnego jednego z graczy gości Mateusz Bodzioch próbując wybić piłkę, trafił w poprzeczkę własnej bramki!

• Rozpoczynamy pojedynek w Radomiu!

• Ławka rezerwowych Radomiaka Radom: Kryczka (Br.), Angielski, Bogusz, Diane, Ebwelle, Karwot, Scheidt, Stępień, Świdzikowski.

• Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz (Br.), Letniowski, Młyński, Ślesicki, Soboczyński, Soszyński, Marcus, Wawszczyk, Wolsztyński.

• Już za kilka minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

• Ostatni raz oba zespoły mierzyły się w sezonie 2004/05 również w 1. Lidze. Wtedy w Radomiu padł bezbramkowy remis, a w Gdyni gospodarze wygrali 1:0.

• Radomiak chce dzisiaj kontynuować znakomitą serię bez porażki. Zespół z Radomia nie przegrał od ośmiu meczów ligowych. Po raz ostatni Radomiak uległ na początku października z Termalicą 2:3.

• W poprzedniej kolejce ligowej oba zespoły wygrały swoje mecze. Radomiak wygrał z GKS-em Bełchatów 2:0, natomiast Arka pokonała Koronę Kielce 1:0.

• Dzisiejszy mecz będzie starciem sąsiadów w ligowej tabeli. Radomiak z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów zajmuje piątą pozycję w ligowej tabeli. Natomiast Arka z dwoma punktami więcej zajmuje jedno miejsce wyżej. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Arka może awansować na podium.

• W bardzo ważnym spotkaniu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi Radomiak Radom podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Radomiak Radom - Arka Gdynia ONLINE. To będzie jeden z trudniejszych meczów Radomiaka w obecnym. Ekipa Dariusza Banasika w niedzielę, 6 grudnia o godzinie 12:40 zmierzy się na własnym boisku ze spadkowiczem z ekstraklasy, Arką Gdynia. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom - Arka Gdynia ONLINE

Na takie pojedynki radomscy kibice czekają najbardziej. Arka Gdynia to zespół, który bez wątpienia zapisał się w historii polskiego futbolu, zwłaszcza w ostatnich latach. To dwukrotny zdobywca Pucharu Polski (1979, 2017 oraz finalista w 2018 roku), dwukrotnie Arka zdobyła też Superpuchar Polski (2017, 2018). W sumie na najwyższym polskim szczeblu ligowym spędziła 15 sezonów, grała też w europejskich pucharach.

Kiepska postawa w poprzednim sezonie spowodowała, że gdynianie znów występują na pierwszoligowym szczeblu. Po bardzo dobrym starcie, spadkowicz nieco stracił formę, co odbiło się na jego wynikach. Obecnie ma 27 punktów, dzięki czemu zajmuje czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając piątego Radomiaka o dwa oczka. W poprzedniej kolejce Arka pokonała Koronę 1:0, a Radomiak odpoczywał, gdyż jego wyjazdowe spotkanie z Resovią zostało przełożone.

To niewątpliwie będzie mecz o przysłowiowe „sześć punktów”, bowiem zwycięzca nie tylko odskoczy od reszty drużyn, ale przede wszystkim cały czas będzie liczył się w walce o awans.

Do tej pory obydwie ekipy w ligowych rozgrywkach mierzyły się ośmiokrotnie. Co ciekawe, aż w pięciu pojedynkach padał remis. Dwukrotnie zwyciężała Arka, raz komplet oczek wywalczył Radomiak. Po raz ostatni dwumecz między Radomiakiem, a Arką rozegrano w sezonie 2004/2005. Wtedy to w Gdyni górą byli gospodarze (zwycięstwo 1:0), natomiast w Radomiu padł bezbramkowy remis.

Niedzielne spotkanie będzie wyjątkowe dla trenera Radomiaka Dariusza Banasika, który już po raz 90. poprowadzi Radomiaka.

Radomiak Radom - Arka Gdynia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Spotkanie Radomiak - Arka rozpocznie się w niedzielę 6 grudnia o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (koszt jednorazowy 5 zł).

12:40 Radomiak Radom - Arka Gdynia Polsat Sport