Mecz Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Radomiak Radom

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu! Termalica odniosła arcyważne zwycięstwo w Radomiu i powiększyła przewagę na grupą pościgową!

• Kolejna żółta kartka. Sędzia upomniał Raphaela Rossiego.

• Tomasz Loska ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry.

• Pięć minut doliczył Paweł Raczkowski do drugiej części gry.

• Damian Gąska potężnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od słupka naciągającego siatkę.

• Vlastimir Jovanović został ukarany żółtą kartką.

• Patryk Mikita wszedł w miejsce Mateusza Cichockiego.

• Składna akcja Radomiaka na prawym skrzydle, ale Amancio Fortes przeciągnął dośrodkowanie.

• Amancio Fortes wszedł w miejsce Miłosza Kozaka.

• Dwie zmiany także w Radomiaku. Filipe Nascimento zastąpił Meika Karwota.

• Vlastimir Jovanović wszedł w miejsce Adama Radwańskiego.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Romana Gergela zastąpił Martin Zeman.

• Druga połowa toczy się pod dyktando Radomiaka. Gospodarze stwarzają groźne sytuacje, ale brakuje im skuteczności.

• Dominik Sokół został ukarany żółtą kartką.

• Po dograniu Miłosza Kozaka z lewego skrzydła wślizgiem sięgał piłki Dominik Sokół. Bardzo szczęśliwie broni Tomasz Loska!

• Michał Kaput zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Dominik Sokół.

• Kacper Śpiewak opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Marcin Wasielewski.

• Dawid Abramowicz wystawił piłkę Mateuszowi Radeckiemu. Huknął z pola karnego gracz Radomiaka, ale nad poprzeczką.

• Sebastian Bonecki wszedł w miejsce Samuela Stefanika.

• Mateusz Radecki został napomniany żółtą kartką.

• Potężny strzał Damiana Jakubika zza pola karnego! Odbił przed siebie Loska. Po chwili z czterech metrów główkował Mateusz Radecki i ponownie na posterunku golkiper gości.

• Michal Bezpalec został napomniany żółtą kartką.

• Raphael Rossi strzelił na bramkę z okolic narożnika pola karnego. Zbyt słabo, by zaskoczyć Loskę.

• Było groźnie! Mateusz Grzybek po rzucie rożnym wygarnął piłkę Abramowiczowi trzy metry od bramki.

• Damian Gąska stracił równowagę w polu karnym po kontakcie z rywalem. Sędzia nakazał grać dalej.

• Tomasz Loska wyłapał piłkę po dośrodkowaniu Miłosza Kozaka.

• Zmiana w drużynie gości. Michal Bezpalec zastąpił Pawła Żyrę.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Termalica prowadzi w Radomiu 1:0!

• Piłka z prawego skrzydła do niepilnowanego Damiana Gąski. Po strzale pomocnika gospodarzy był jeszcze rykoszet i futbolówka nieznacznie minęła cel.

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej części gry.

• Damian Gąska uderzył zza pola karnego. Piłka wyraźnie minęła cel.

• Długa piłka w pole karne w kierunku Mateusza Radeckiego. Nie przyjął futbolówki zawodnik Radomiaka.

• Paweł Żyra został napomniany żółtą kartką.

• Szybka akcja Termaliki po odbiorze na połowie Radomiaka. Piłka trafiła do Romana Gergela, który mocnym strzałem zaskoczył Mateusza Kochalskiego.

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA TERMALIKI! ROMAN GERGEL!

• Miłosz Kozak uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała między murem, ale nie sprawiła kłopotów Losce.

• Ostre wejście Artema Putiwcewa. Ukrainiec zobaczył żółtą kartkę.

• Kacper Śpiewak próbował strzelać z dość ostrego kąta, ale został zablokowany.

• Adam Radwański wpadł w pole karne po zagraniu Marcina Grabowskiego, ale uderzył wysoko ponad poprzeczką.

• Leandro uderzył głową z kilku metrów. Świetnie spisał się Tomasz Loska, który podbił piłkę.

• Roman Gergel nie opanował piłki po prostopadłym podaniu Samuela Stefanika.

• Rzut wolny dla Radomiaka z około 25 metra. Piłka po strzale Damiana Gąski trafiła w mur.

• Mateusz Radecki wychodził na pozycję "sam na sam". W ostatniej chwili piłkarza Radomiaka zatrzymał Wiktor Biedrzycki.

• Uderzał z linii pola karnego Leandro. Skuteczny blok Pawła Żyry.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Radomiaka udziela pomocy Rossiemu.

• Prostopadła piłka do Kacpra Śpiewaka. Odczytał to zagranie stoper Radomiaka.

• Adam Radwański uderzył z ponad 20 metrów. Bez problemów broni Mateusz Kochalski.

• Akcja Termaliki lewym skrzydłem. W porę zatrzymany został Paweł Żyra.

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Termalica w dalszym ciągu przewodzi stawce w Fortuna 1 Lidze, ale po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem zespół Mariusza Lewandowskiego gra w kratkę. W sobotę przegrał u siebie z Miedzią (0:2), ale już dokładnie tydzień temu rozbił Koronę (6:2). Słoniki mają 56 "oczek" i jeden mecz rozegrany mniej od Radomiaka.

• Radomiak złapał na finiszu sezonu świetną formę. Radomianie wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań i obecnie mają tyle samo punktów, co wicelider GKS Tychy - 53.

• Oto wyjściowy skład Termaliki:

• Radomiak rozpocznie w następującym zestawieniu:

• O godzinie 18 rozpocznie się zaległe spotkanie 24. kolejki Fortuna 1 Liga, w którym Radomiak Radom podejmie Bruk-Bet Termalikę. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Włodzimierz Łyżwa

Mecz Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W środę, 12 maja o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 rozpocznie się zaległe spotkanie 24. kolejki Fortuna 1 Liga, w którym Radomiak Radom podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Relacja na żywo z meczu Radomiak - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.

Mecz Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Radomiak złapał na finiszu sezonu świetną formę. Radomianie wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań i obecnie mają tyle samo punktów, co wicelider - 53. Bruk-Bet Termalica w dalszym ciągu przewodzi stawce w Fortuna 1 Lidze, ale po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem zespół Mariusza Lewandowskiego gra w kratkę. W sobotę przegrał u siebie z Miedzią Legnica (0:2), ale już dokładnie tydzień temu rozbił Koronę Kielce (6:2). Słoniki mają 56 "oczek" i jeden mecz rozegrany mniej od Radomiaka.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do tego hitowego starcia. Znamy swoją wartość i na pewno zagramy o zwycięstwo. Uczulam zawodników, ponieważ w drużynie z Niecieczy grają doświadczeni gracze, którzy potrafią "wymuszać" rzuty wolne czy rzuty karne, dlatego nasi piłkarze muszą na to uważać, ale i arbiter tego pojedynku, musi zwrócić na to baczną uwagę - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka.

W radomskim zespole nie zagra Karol Angielski z powodu kontuzji, w Bruk-Bet Termalice Piotr Wlazło, który pauzuje za żółte kartki.

Mecz Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Radomiak - Bruk-Bet Termalica na żywo w telewizji? Nie będzie transmisj tv z meczu Radomiak - Bruk-Bet Termalica na żywo w Polsacie Sport. Transmisja i stream online z meczu Radomiak - Bruk-Bet Termalica będzie dostępna na platformie IPLA, ale bez komentarza i z jednej kamery. Tekstowa relacja na żywo z meczu Radomiak - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.