Radomiak Radom

3

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec! Radomiak pokonał u siebie Chojniczankę 3:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Jeszcze kartka dla Sokoła, który chwilę wcześniej asystował przy bramce.

• GOOOOOL!! 3:1!! WEJŚCIE SMOKA BANASIAKA!!

• Ostatnia zmiana w meczu. Adam Banasiak za Mikitę.

• Miszta świetnie broni, ale nawet gdyby trafił gracz Chojniczanki, to był spalony.

• Udane piąstkowanie Cezarego Miszty w ważnym momencie.

• Mikita dostał podanie od Makowskiego, oszukał obrońcę i oddał groźny strzał. Jeszcze był rykoszet i będzie korner.

• Dominik Sokół wchodzi w miejsce Nowaka.

• Dwa faule Lewandowskiego niemalże jeden po drugim.

• Michał Sacharuk kończy występ. W jego miejsce Janusz Surdykowski.

• Kartka dla Tomasza Mikołajczaka.

• Klasyczna zmiana w Radomiaku w tej fazie gry, czyli Mateusz Lewandowski za Meika Karwota.

• Dobra interwencja Macieja Świdzikowskiego, który zablokował Aleksandra Jagiełłę.

• Sędzia niefortunnie oberwał piłką w twarz i mamy chwilę przerwy.

• Rehabilituje się częściowo za sprokurowanie rzutu karnego Klabnik. A przypomnijmy, że do niedawna był do zawodnik Radomiaka.

• GOOOOOOL!! KLABNIK GŁOWĄ PO RZUCIE ROŻNYM I JEST TYLKO 1:2!!

• Żółta kartka dla Nowaka.

• Ostry faul Kamila Wiktorskiego na Makowskim. Zasłużona żółta kartka.

• Oraz Łukasz Zejdler zastąpił Roberta Ziętarskiego.

• Mateusz Bartosiak zmienia Jacka Podgórskiego.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartką ukarany Krystian Wachowiak.

• Michalski idealnie wykończył głową dośrodkowanie Mikity z lewej strony.

• GOOOOOL!! MICHALSKI PODWYŻSZA NA 2:0!!

• To powinno być 2:0! Makowski przegrał jednak pojedynek oko w oko z Janukiewiczem!

• GOOOOOL!! PATRYK MIKITA BARDZO PEWNIE Z 11 METRÓW!!

• Chwalony do tej pory Klabnik sfaulował Damiana Jakubika w szesnastce. Rzut karny dla Radomiaka i kartka dla obrońcy gości!

• Po rzucie rożnym do strzału doszedł Tomasz Mikołajczak, ale uderzył obok słupka.

• Uderzenie Makowskiego, po kolejnej niezłej akcji gospodarzy.

• Mateusz Michalski przymierzył groźnie z prawej strony, ale bramkarz Chojny odbił piłkę na rzut rożny.

• Ależ miał sytuację Dawid Abramowicz! Lewy obrońca Radomiaka znalazł się polu karnym, ale uderzył nad bramką.

• Ponownie dobra interwencja Martina Klabnika, który przeciął prostopadłe podanie w kierunku napastnika gospodarzy.

• Radomiak wyraźnie stroną dominującą w pierwszym kwadransie tego spotkania.

• Świetnie broni Radosław Janukiewicz! Z bliska prosto w niego główkował Nowak.

• Damian Nowak już w polu karnym w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z obrońców Chojniczanki.

• Mateusz Kuzimski ogląda kartkę za faul.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Radomiak nie otrzymał licencji na rozgrywanie meczów Fortuna 1 Ligi. Chodzi o brak stadionu spełniającego wymogi. Obiekt Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga jest nadal w budowie, a na stadionie przy ul. Narutowicza 9 brakuje świateł o odpowiednim natężeniu. Wczoraj na posiedzeniu gościł między innymi prezydent Radomia, Radosław Witkowski. Radomiak ma kilka dni na wskazanie innego obiektu. Niewykluczone, że komisja jeszcze raz pochyli się nad prośbą i pozwoli Zielonym grać na Plantach.

• Radomiak jest w nieco lepszej dyspozycji. Drużyna wygrała z Sandecją i Chrobrym Głogów, oraz zremisowała w Sosnowcu z Zagłębiem i Odrą u siebie. Chojniczanka dopiero 7 czerwca przełamała się w lidze i wygrała z GKS-em Tychy. Poza tym jej punktowanie pozostawia wiele do życzenia.

• Dla Chojniczanki to kolejny mecz o życie. Drużyna z Chojnic powoli zaczyna tonąć, a do wydostania się na powierzchnie pozostało tylko osiem kolejek. W tej chwili zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż ośmiu oczek do barażowego miejsca, na którym znajduje się obecnie Chrobry Głogów. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, choć niemal na pewny spadek spisywane są Wigry Suwałki.

• Witamy! W sobotnim spotkaniu w ramach 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

DW

Radomiak chojniczanka online

Radomiak Radom - Chojniczanka ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Radomiak Radom - Chojniczanka ONLINE. Radomiak zmierzy się w sobotę z Chojniczanką na własnym stadionie. Dla zespołu gości to mecz o wszystko, tak jak zresztą każdy następny. Drużyna z Chojnic zajmuje miejsce zagrażające spadkiem. Aby się z niego wydostać, należy wygrać z Radomiakiem, który do niedawna miał aspiracje, by awansować. Plany radomskim piłkarzom pokrzyżował brak licencji.

Radomiak - Chojniczanka ONLINE

Radomiak Radom nie otrzymał licencji na grę w Fortuna 1 lidze. Jakby kłopotów było mało, na wniosek wojewody, kibice nie zostaną wpuszczeni na mecz z Chojniczanką. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na wczorajszym posiedzeniu rozpatrzyła wnioski licencyjne klubów występujących w Fortuna I lidze oraz II lidze.
Radomiak Radom nie otrzymał licencji na rozgrywanie meczów Fortuna 1 ligi. Chodzi o brak stadionu spełniającego wymogi. Obiekt Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga jest nadal w budowie, a na stadionie przy ul. Narutowicza 9 brakuje świateł o odpowiednim natężeniu. Wczoraj na posiedzeniu gościł między innymi prezydent Radomia, Radosław Witkowski. Radomiak ma kilka dni na wskazanie innego obiektu. Niewykluczone, że komisja jeszcze raz pochyli się nad prośbą i pozwoli zielonym grać na Plantach.

Jeśli zespół z Radomia nie otrzymał licencji na gre w Fortuna 1 Lidze, to tym bardziej nie otrzyma jej w Ekstraklasie. A przecież bardzo blisko jest Radomiak awansu do PKO Ekstraklasy. Zespół przez niemal całą jesień zajmował pierwsze miejsce w tabeli. Dopiero wiosenna edycja była podyktowana nieco słabszą formą. Radom wciąż może jednak liczyć na świetną pozycję, bo w tej chwili zespół Radomiaka jest czwarty z przewagą aż pięciu punktów nad piątą Termaliką.

Dla Chojniczanki to kolejny mecz o życie. Drużyna z Chojnic powoli zaczyna tonąć, a do wydostania się na powierzchnie pozostało tylko osiem kolejek. W tej chwili zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż ośmiu oczek do barażowego miejsca, na którym znajduje się obecnie Chrobry Głogów. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, choć niemal na pewny spadek spisywane są Wigry Suwałki. Chojniczanie chcą tego uniknąć za wszelką cenę.

Radomiak jest w nieco lepszej dyspozycji. Drużyna wygrała z Sandecją i Chrobrym Głogów, oraz zremisowała w Sosnowcu z Zagłębiem i Odrą u siebie. Chojniczanka dopiero 7 czerwca przełamała się w lidze i wygrała z GKS-em Tychy. Poza tym jej punktowanie pozostawia wiele do życzenia. W tym sezonie Radomiak grał z Chojniczanką 21 września 2019 roku. Padł wówczas wynik 3:1 dla radomskiego zespołu. Bramki zdobył Maciej Górski, Leandro i Dawid Abramowicz. Honorową bramkę zdobył natomiast Emil Drozdowicz.

Radomiak - Chojniczanka TRANSMISJA

Mecz Radomiak - Chojniczanka rozpocznie się w sobotę 20 czerwca o godz. 17:40. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest także pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.