Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Będzie tak jak...

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Będzie tak jak jesienią? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 25. kolejka
2020-06-13 12:40

Radomiak Radom

2

Chrobry Głogów

0

• Koniec spotkania. To pierwsza porażka Chrobrego w tym roku. Radomiak umacnia się na czwartym miejscu.

• Minęły trzy spośród czterech doliczonych minut.

• Miszta znów szybciej dopadł do piłki od gracza Chrobrego. Atakował Piotrowski.

• Grudniewski za Mikitę.

• Blisko! Banaszewski nie trafił do pustej bramki. Wcześniej uderzali Drewniak (zablokowany) i Benedyczak.

• Zasłużona kartka dla Michalskiego. Drewniak spróbuje zmniejszyć straty z rzutu wolnego.

• Kubica w miejsce Mandrysza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mikita na 2:0. Uderzył w lewy róg, bramkarz rzucił się w prawy.

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Michalec dostaje kartkę za faul.

• Radomiak dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Tradycyjnie trener Banasik z żółtą kartką.

• Drewniak wrzuca z wolnego, ale nie ma ani gola, ani rożnego. Benedyczak sfaulował przy składaniu się do nożyc.

• Druga żółta i czerwona kartka dla Kaputa! Radomiak kończy bez strzelca gola.

• Miszta łapie piłkę. Benedyczak niebezpiecznie się do niej zbliżał.

• Czas na drugą przerwę w czasie meczu. Znów celem jest uzupełnienie płynów.

• Wolej Ziemanna kończy się na nogach jednego z obrońców Radomiaka.

• Chrobry szuka okazji do wyrównania. Na razie ma kłopot ze znalezieniem sobie wolnej przestrzeni. A czas ucieka.

• Makowski zza pola karnego. Uderzył z prawej nogi obok słupka. Słaby strzał.

• Kolejna zmiana w Radomiaku. Wchodzi Sokół, schodzi Fundambu.

• Lewandowski w miejsce Karwota.

• Nieee... Praznovsky źle uderza po wrzutce Piotrowskiego z rzutu rożnego.

• Akcja jeden na jeden przed bramką. Świdzikowski dobrze interweniuje, atakował Benedyczak.

• I piłka w rękach Miszty. Za słaby strzał po centrze.

• Akcja przyjezdnych. Będzie rzut rożny, bo dośrodkowanie zostało zablokowane.

• W miejsce Kowalczyka pojawił się Piotrowski.

• Banasiak miękko wrzuca w pole karne, ale Stolc wyjaśnia sytuację.

• Michalski sfaulował Mandrysza. Chwila przerwy.

• Chrobry zmienił nastawienie. Gra odważniej. Strzał Ziemanna został jednak zablokowany.

• Karwot trafił do notesu. Żółta kartka. Znowu za faul na Benedyczaku.

• Szromnik dopadł do piłki przed nabiegającym Fundambu.

• Gramy dalej. Od środka zaczęli goście.

• Banaszewski w miejsce Kozaka. To pierwsza zmiana w Chrobrym.

• Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi i jest to wynik zasłużony. Wracamy za kwadrans.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Długo trwała ta akcja. Ostatecznie Kaput dostał piłkę przed polem karnym i kropnął bardzo precyzyjnie. Piłka odbiła się od prawego słupka, po czym wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Radomiaka!

• Kiks Praznovskiego. Z powietrza uderza Makowski, ale też nieczysto. Korner dla Radomiaka.

• Kaput z kartką. Za koszulkę pociągnął Benedyczaka.

• Zła decyzja Kozaka. Wrzucił do bramkarza.

• Karwot lewą nogą z rzutu wolnego. Niecelna próba.

• Chrobry bez strzału. Radomiak próbował pięć razy. Tylko raz (Fundambu) trafił w bramkę.

• Mamy przerwę w meczu. Piłkarze uzupełniają płyny. Aura daje się dziś szczególnie we znaki.

• Kozak wjechał w pole karne, jednak podał do rywala. Za nisko, za słabo.

• Chrobry rzadko opuszcza własną połowę. Jest wierny defensywnej taktyce na ten mecz.

• Seria rzutów rożnych dla Radomiaka. Na razie nie przynosi spodziewanych efektów.

• Michalec zablokował strzał Makowskiego.

• Najlepsza okazja Radomiaka? Wrzutka Jakubika, główka Fundambu, lecz w sam środek. Szromnik broni.

• Karwot traci futbolówkę tuż przed szesnastkę. Duży tłok na połowie Chrobrego. Goście nie kwapią się do ataków.

• Ilków-Gołąb nie pozwolił Banasiakowi dośrodkować w pole karne.

• Mimo upału przepisy się nie zmieniły - piłkarze i trenerzy siedzą na ławce w maseczkach.

• I ciekawie w drugim polu karnym. Benedyczak świetnie wybiegł z piłką, ale przegrał pojedynek z Misztą.

• Wpadka Radomiaka! Zepsuł kontratak dwa na jednego. Fundambu zagrał piłkę Makowskiemu, który mu ją oddał, ale niecelnie.

• Chrobry ma szansę z rożnego. To pierwszy stały fragment meczu.

• Ziemann zatrzymany na lewej stronie.

• Piłka krąży między obrońcami Radomiaka.

• Pierwsza akcja Mikity została przerwana. W ataku dalej Radomiak.

• Pierwszy gwizdek w Radomiu. Od środka rozpoczęli mecz gospodarze.

• Radomiak na zielono-biało, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

• W przypadku zwycięstwa Radomiak umocni się na czwartym miejscu - barażowym. Chrobry jeśli wygra to będzie w środku tabeli.

• Różnica w dorobku to 10 punktów - na korzyść Radomiaka. Ten zespół wygrał też bezpośredni mecz jesienią (2:0).

• Formę Fundambu sprawdzi obrona Chrobrego, którą kieruje Praznovsky. Po przerwie nikt na nią nie znalazł sposobu.

• W ataku Radomiaka niespodzianka: trener Banasik stawia na Fundambu, czyli środkowego pomocnika.

• W porze obiadowej kierujemy wzrok w stronę Radomia. Walczący o awans Radomiak zagra z Chrobrym, który broni się przed spadkiem. Jest bardzo ciepło, zobaczymy jak to odbije się na tempie i rytmie akcji.

Radomiak - Chrobry LIVE! Będzie tak jak jesienią?

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Upalną sobotę rozpoczniemy na jednym ze stadionów w Fortuna 1 Lidze. Czwarty zespół zagra z trzynastym, który tak samo wznowił rozgrywki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE

Te zespoły dzieli dystans dziesięciu punktów. Po długiej przerwie oba zgarnęły jednak po cztery punkty. Radomiak zremisował z Odrą Opole (0:0) i pokonał Sandecję Nowy Sącz (2:1). Natomiast Chrobry zremisował ze Stomilem Olsztyn (0:0), by następnie pokonać GKS Bełchatów (1:0).

Radomiak do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do ekstraklasy traci dziewięć punktów. Z kolei Chrobry posiada sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

W rundzie jesiennej górą był Radomiak. Na stadionie w Głogowie pokonał Chrobrego 2:0. Po golu strzelili Mateusz Lewandowski i Rafał Makowski.

Mecz w Radomiu poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak (Płock). Początek o godzinie 12:40. Na termometrach spodziewanych jest wtedy nawet 27 kresek powyżej zera.

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny za 5 złotych w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40. Zapraszamy!