Mecz Radomiak Radom - GKS Bełchatów ONLINE. Radomianie nie...

Mecz Radomiak Radom - GKS Bełchatów ONLINE. Radomianie nie przegrali od 4 października. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2020-11-28 19:10

Radomiak Radom

2

GKS Bełchatów

0

• Koniec spotkania! Radomiak pokonał u siebie GKS Bełchatów 2:0.

• Morimakan Diane za Podlińskiego.

• Za Leandro Alain Ebwelle.

• GOOOOOL!!! LEANDRO I JEST 2:0 DLA RADOMIAKA!!!

• I Bartłomiej Eizenchart za Wrońskiego.

• Za Patryka Makucha wchodzi Patryk Winsztal.

• Szymon Łapiński za Dawida Błanika.

• Bardzo mocne uderzenie Adama Banasiaka z rzutu wolnego, ale prosto do koszyczka Lenarcika.

• Seweryn Michalski z żółtą kartką za umyślne zagranie ręką.

• Maciej Mas w miejsce Zdybowicza.

• Zawodnik Radomiaka opatrywany przez medyków.

• GKS będzie kończył w osłabieniu! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Najemskiego! Bardzo ostry faul.

• Domagali się karnego bełchatowianie, nie sędzia pozostał niewzruszony.

• Athanasios Scheidt za Karola Angielskiego.

• Żółtą kartką upomniany Miłosz Kozak.

• Kartka dla Najemskiego.

• A także Dawid Flaszka w miejsce Jakuba Witka.

• Mateusz Radecki za Meika Karwota.

• Boczna siatka! Bliski szczęścia Damian Gąska.

• Bodzioch dalekim wykopem na aut zażegnuje niebezpieczeństwo. GKS cały czas naciska.

• Słupek! Znowu Radomiak ma masę szczęścia, tym razem po strzale wślizgiem z bliska.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Teraz głową Wroński i znowu gospodarze uratowani przez swojego bramkarza!

• Do strzału doszedł Arkadiusz Najemski, ale piłka pewnie wyłapana przez bramkarza Radomiaka.

• Z dość daleka próbował szczęścia Zdobowicz i ogromne kłopoty miał golkiper Radomiaka, który uratował się wybiciem na rzut rożny.

• Strzał Michała Pawlika przeszedł nad poprzeczką bramki Radomiaka.

• Odpowiedź Bełchatowa! Po wrzutce z rogu piłka trafiła jednego z graczy w polu bramkowym i przeszła tuż obok słupka!

• Blisko drugiego gola Radomiak! Strzelał w polu karnym Mateusz Cichocki, ale znakomicie obronił Paweł Lenarcik.

• Żółta kartka dla Jakuba Witka.

• Pokazał się na skrzydle Łukasz Wroński, ale powstrzymała go dwójka defensorów Radomiaka.

• Po rzucie rożnym znalazł się Podliński, który strzałem głową pokonał bramkarza bełchatowian!

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA RADOMIAKA!! KAROL PODLIŃSKI!!!

• Przemysław Zdybowicz w ostatniej chwili powstrzymany przez Mateusza Bodziocha.

• Początek spotkania.

• GKS Bełchatów też do niedawna mógł poszczycić się serią meczów bez porażki (dokładnie sześciu), ale ostatnio przegrał z Koroną Kielce 0:1. W klubie znów ogromne zamieszanie z finansami. Piłkarze i trenerzy czekają kolejny miesiąc na obiecane pieniądze z miasta.

• Zespół Dariusza Banasika ma dobry moment. W ośmiu ostatnich występach nie zaznał porażki, za to jako pierwszy pokonał głównego faworyta do awansu. To właśnie Radomiak zakończył serię ŁKS Łódź. Wygrał z nim 1:0 po golu Leandro z rzutu karnego.

• Witamy! W sobotnim meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom gra na własnym terenie z GKS Bełchatów. Zapraszamy na relację na żywo.

Radomiak - GKS Bełchatów LIVE! Radomianie nie przegrali od 4 października

Radomiak - GKS Bełchatów LIVE! Radomianie nie przegrali od 4 października ©Echo Dnia

Mecz Radomiak Radom - GKS Bełchatów ONLINE. Zespół Dariusza Banasika ma dobry moment. W ośmiu ostatnich występach nie zaznał porażki, za to jako pierwszy pokonał głównego faworyta do awansu. Dziś pójdzie równie gładko przeciw drużynie broniącej się przed spadkiem? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Radomiak Radom - GKS Bełchatów ONLINE

To właśnie Radomiak zakończył serię ŁKS Łódź. Wygrał z nim 1:0 po golu Leandro z rzutu karnego. Brazylijczyk w czwartek skończył 32 lata. W Polsce gra nieprzerwanie od dziesięciu lat. To także jego dziesiąty sezon w barwach Radomiaka, dla którego tylko w tej edycji zdobył 8 bramek z czego 5 w lidze.

Bez wątpienia Radomiak jest faworytem dzisiejszego meczu. GKS Bełchatów też do niedawna mógł poszczycić się serią meczów bez porażki (dokładnie sześciu), ale ostatnio przegrał z Koroną Kielce 0:1. W klubie znów ogromne zamieszanie z finansami. Piłkarze i trenerzy czekają kolejny miesiąc na obiecane pieniądze z Miasta. Mimo bardzo trudnego czasu na boisku wciąż prezentują się nadzwyczaj solidnie.

Mecz w Radomiu zakończy sobotę z Fortuną 1 Ligą. Ostatni mecz 14. kolejki odbędzie się jutro, a zagra w nim Widzew Łódź z Arką Gdynia.

Radomiak Radom - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10 - zapraszamy!