Mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Gospodarze szukają trzeciego gola, ale pomylił się teraz jeden z zawodników. Zamiast schodzić do lewej nogi, szukał dryblingu do prawej strony i w efekcie stracił piłkę.

• Maciej Górski zmienił Karwota.

• "Jedenastkę" arbiter podyktował po interwencji Kulawiaka ręką we własnym polu karnym. Słuszna decyzja sędziego i znowu mamy remis.

• GOOOOOOL! PATRYK MIKITA z rzutu karnego!

• Tront dopada do piłki przed polem karnym, wystawia na lepszą nogę i z kilkunastu metrów precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza! GKS prowadzi!

• GOOOOOOL! DAMIAN TRONT!

• Jadach opuszcza plac gry. W jego miejsce pojawia się Szczęch.

• Kulawiak nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Kartka.

• Mróz zmieniony przez Norkowskiego.

• Leandro prawdopodobnie nabawił się urazu. Jego miejsce zajmuje Michalski.

• Teraz świetna akcja gospodarzy! Zawieszona piłka przez Leandro, próbował ją z woleja uderzyć Mikita. Uderzył jednak wprost w golkipera.

• Dlaczego tak kiepsko wykończył to Adamek? Znakomicie poradził sobie na lewym skrzydle Wróbel i zagrał do niepilnowanego kolegi. Napastnik gości miał bardzo dużo czasu w polu karnym, ale uderzył z pierwszej piłki, wysoko nad bramką.

• Niecelne podanie zawodnika Radomiaka. Piłkę przejmują goście, po czym znakomicie uruchamiają na prawej stronie Adamka. Napastnik uniknął pułapki ofsajdowej i wyszedł sam na sam z Kochalskim. Uderzył mądrze, bo delikatnie, tuż przy bliższym słupku. Mamy remis!

• GOOOOOOOOL! KAMIL ADAMEK!

• Mróz uderzył tuż obok bramki Kochalskiego. Nieco żywsi są teraz goście

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy po przerwie do Radomia. Czy goście doprowadzą do wyrównania? Czy może Radomiak przerwie kiepską passę?

• Koniec pierwszej połowy.

• Kartką ukarany Kochalski za dyskusje z arbitrem.

• Świetna akcja Radomiaka! Rozpoczęli z prawej strony boiska, zrobili przerzut na lewą stronę. Tam na jeden kontakt zagrało ze sobą dwóch piłkarzy, Karwot delikatnie wrzucił w pole karne i przed obrońców wbiegł Nowak, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza.

Duża w tym zasługa stanu murawy. Nawierzchnia spowodowała, że futbolówka nieco zwolniła, ale gratulacje dla napastnika, który wykorzystał warunki i dał drużynie prowadzenie.

• GOOOOOOOL! DAMIAN NOWAK!

• Leandro intuicyjnie uderzył na bramkę Drazika, ale czujnie bramkarz GKS-u.

• Żółtą kartką ukarany Mikita.

• Diagonalne podanie do ustawionego na prawej stronie Tronta, ten zagrał do Adamka, który wywalczył rzut rożny.

• Rzut rożny wywalczony przez gości. Do piłki w rogu podchodzi Ali.

• Najlepsza okazja w tym meczu! Dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało przecięte przez pierwszego obrońcę GKS-u. Futbolówka szczęśliwie spadła pod nogi Leandro, który uderzał z pierwszej piłki. Miał odsłonięty cały prawy róg bramkarza, lecz uderzył w zupełnie inną stronę, w dodatku niecelnie.

• Ali znalazł "uliczkę", którą zagrał do Adamka, lecz ten znajdował się na wyraźnym spalonym.

• Jedna z nielicznych akcji gości przed polem karnym Radomiaka. Tront mógł zgrać kąśliwą piłkę w pole karne, ale trafił nieczysto i szybko została ona mu odebrana.

• Kochalski pewnie chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu. Chciał szybko wznowić grę, ale zablokowali go piłkarze w polu karnym.

• Leandro miał kawałek wolnej przestrzeni, zdecydował się zagrać na środek do Makowskiego, który bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

• Dalekie, górne zagranie w stronę Mikity, zawodnik Radomiaka za wysoko dośrodkował w pole karne i żaden z kolegów nie przeciął tego zagrania.

• Bardzo spokojny, leniwy wręcz, początek spotkania dla obu drużyn. Chyba jeszcze nie mieliśmy strzału

• Gospodarze domagali się rzutu wolnego przed polem karnym Drazika. Widzieli bowiem zagranie ręką jednego z defensorów. Gwizdek arbitra Damiana Kosa milczy

• Zamieszanie w polu karnym GKS-u, ale żaden z piłkarzy Radomiaka nie mógł oddać strzału. Zagrożenie oddalił jeden z obrońców.

• Rozpoczęli!

• Zawodnicy wyszli na murawę, przywitanie trenerów z sędziami. Za chwilę zaczynamy.

• Ławka rezerwowych gości: Pawełek – Mazurkiewicz, Jaroszek, Norkowski, Skórecki, Żak, Szczęch, Gajda, Liszka

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Haluch, Górski, Klabnik, Lewandowski, Luiz, Michalski, Pietrzyk, Sokół, Winsztal

• Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą jeszcze w II lidze. W sezonie 2017/2018 u siebie Jastrzębie przegrało 1:2, w rewanżu był remis 1:1, tracąc gola w doliczonym czasie rzutu karnego.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali dwa ostatnie mecze - z GKS Bełchatów (0:3) i Warta Poznań (0:2). Teraz zapowiadają, że czas na przełamanie się w meczu z Jastrzębiem.

• Drazik wraca jednak do pierwszego składu jastrzębian, a więc uraz nie okazał się bardzo groźny.

• W ostatnim meczu piłkarze z Jastrzębia zremisowali u siebie z GKS Bełchatów 1:1. Gospodarze żałowali straty punktów na swoim stadionie, ale sztab szkoleniowy bardziej zmartwiła kontuzja Grzegorza Drazika. Bramkarz GKS Jastrzębie został trafiony w głowę i musiał opuścić boisko. Jego miejsce, zaliczając debiut, zajął Mariusz Pawełek.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Radomiak Radom - GKS Jastrzębie!

Leszek Jaźwiecki

1/3
przejdź do galerii
Mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie ONLINE. Piłkarzy GKS Jastrzębie czekają dwa ligowe mecze wyjazdowe. Pierwszy z nich rozegrają już dzisiaj w Radomiu. Przeciwnikiem podopiecznych Jarosława Skrobacza będzie beniaminek Fortuna 1 Liga Radomiak. Początek spotkania, którego arbitrem będzie Damian Kos z Gdańska, o godzinie 17.30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie ONLINE

Badania lekarskie wykluczyły złamanie nosa i bramkarz następnego dnia pojawił się na treningu wyrównawczym. Wszystko wskazuje na to, że stanie między bramkami w Radomiu. - Grzesiek w poprzednim sezonie bronił znakomicie, miał serię 10 meczów bez starty bramki - tłumaczy asystent trenera Skrobacza, Jan Woś. - Mamy dwóch równorzędnych bramkarzy, ale Drazik jest numerem jeden.

Radomiak jest beniaminkiem, na zaplecze Ekstraklasy awansował z pierwszego miejsca. Duża w tym zasługa Brazylijczyka Leandro, który dla swojej drużny strzelił 16 bramek, ale aż 11 król strzelców II ligi zdobył z rzutów karnych. Podopieczni Dariusza Banasika przegrali dwa ostatnie mecze z GKS Bełchatów (0:3) i Warta Poznań (0:2) zapowiadają, że czas na przełamanie się w meczu z Jastrzębiem. Ostatnie raz oba zespoły grały ze sobą jeszcze w II lidze. W sezonie 2017/2018 u siebie Jastrzębie przegrało 1:2, w rewanżu był remis 1:1, tracąc gola w doliczonym czasie rzutu karnego. Dwa gole w tych meczach zdobył nie kto inny tylko Leandro. W tym sezonie Brazylijczyk jeszcze nie trafił.

Trener Skrobacz ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy, gotowy do gry jest też Adam Wolniewicz, ale czy zagra w Radomiu zależy od szkoleniowca. Po meczu piłkarz z Jastrzębia wrócą do domu, a w piątek czeka ich kolejny wyjazd. Tym klubowy autobus obierze kurs na Grodzisk Wielkopolski, gdzie GKS Jastrzębie zmierzy się w niedzielę z Wartą Poznań.

Mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Spotkanie Radomiak - GKS Jastrzębie będzie transmitowane przez Polsat Sport. Początek meczu o godz. 17:30.

17:30 mecz Radomiak Radom - GKS Jastrzębie live