Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Radomiak Radom

2

Puszcza Niepołomice

0

• Radomiak wykorzystał swoje okazje w meczu z Puszczą, natomiast goście mieli ogólny problem z kreowaniem akcji w ofensywie. Wygrała dziś drużyna lepsza i skuteczniejsza pod bramką.

• Koniec meczu!

• Zmiana w doliczonym czasie gry. Świdzikowski zastąpił Leandro.

• Banasiak w miejsce Gąski.

• Kochalski uprzedził rywala i przytomnie wyskoczył do wysokiej piłki posłanej w pole karne.

• Teraz odpowiedzieli kontratakiem gospodarze. Składna akcja, trzy podania między zawodnikami i uderzenie na bramkę Kobylaka. Ten pewnie złapał futbolówkę.

• Uderzenie zza pola karnego na bramkę Radomiaka. Niecelnie i Kochalski nawet nie musiał reagować.

• Uderzenie głową zawodnika Puszczy, ale niecelne. Kochalski jeszcze skoczył do piłki w razie czego.

• Lucjan Klisiewicz zastąpił Spławskiego.

• Mateusz Bartków ukarany kartką za przewinienie taktyczne.

• Knap zastąpił Żytka.

• Kontratak Radomiaka zakończony dwoma strzałami. Pierwszy był zablokowany przez obrońców, druga próba okazała się już niecelna.

• Dalekie zagranie do Bartosza. Piłka minęła aż dwie linie obrony, ale zawodnik Puszczy nie miał już siły, by oddać groźny strzał na bramkę.

• Dwójkowa akcja Bartkowa i Rakoczego zakończona prostą stratą w okolicach pola karnego Radomiaka.

• Kochalski uprzedził napastnika, który miał dostać dość niespodziewaną piłkę "na chaos".

• Odchodzące dośrodkowanie z rzutu rożnego Serafina, Spławski doskoczył do futbolówki, ale pogubił się z nią w szesnastce i ostatecznie ją stracił.

• I druga zmiana w ekipie Puszczy. Bartosz za Żurka.

• W przerwie doszło do zmiany w zespole gości. Rakoczy zastąpił Skrzypczaka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Efektownie trafienie piłkarza Radomiaka! Jakubik miał dużo miejsca przed polem karnym, przygotował sobie pozycję do strzału i huknął lewą nogą po dalszym słupku. Bramkarz Puszczy tym razem już rzucił się do futbolówki, ale strzał był na tyle precyzyjny, że nie miał on szans.

• GOOOOOOOL! DAMIAN JAKUBIK!

• Gąska znalazł się między dwoma obrońcami, dostał podanie górą z prawego skrzydła i głową pokonał bramkarza! Kobylak był bez szans, nie miał takiego refleksu i nawet nie zareagował na uderzenie.

• GOOOOOOOOOL! DAMIAN GĄSKA!

• Odważna próba z dystansu Serafina! Niewiele zabrakło, a Puszcza cieszyłaby się gola. Podkręcony strzał i piłka uderzyła niewłaściwą stronę siatki.

• Niewiele w ostatnich minutach działo się na boisku. Sporo niedokładnych zagrań, dużo walki w środku i brak składnych akcji. Kibice nas nie rozpieszczają.

• Lewandowski fauluje rywala w środku pola i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Dziwna zmiana w ekipie Puszczy. Stefanik zastąpił Czarnego już w 21. minucie.

• Żurek faulowany blisko pola karnego. To szansa na uderzenie na bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

• Dośrodkowanie Mikołajczyka w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zamykał akcji w szesnastce.

• Kozak przyspieszył grę dryblingiem, ale jego płaskie dośrodkowanie padło łupem obrońców.

• Quaresma czy Spławski? Uderzenie zewnętrzną częścią stopy zza pola karnego i centymetrów zabrakło, by zawodnik Puszczy cieszył się z gola.

• Wrzutka Serafina mogła okazać się groźna, lecz napastnik Puszczy faulował w ofensywie podczas walki o górną piłkę.

• Niecelne zagranie do Leandro na prawe skrzydło.

• Zaczynamy spotkanie!

• Puszcza trwający sezon rozpoczęła od dwóch porażek. W Niepołomicach nikt już jednak nie pamięta o kiepskim starcie. Zespół z województwa małopolskiego może pochwalić się serią pięciu meczów bez porażki. Silnym punktem Puszczy stała się defensywa, która w pięciu ostatnich potyczkach dała sobie wbić zaledwie dwa gole.

• Wyjazdowy remis z Odrą Opole poprzedziły porażki z Górnikiem Łęczna, Miedzią Legnica i Bruk-Bet Termalicą. Po raz ostatni radomianie z wygranej cieszyli się 11 września, kiedy na wyjeździe okazali się lepsi od GKS-u Jastrzębie.

• Radomiak zgromadził punkt mniej od ósmej w tabeli Puszczy, ale powodów do radości ma ostatnio niewiele. Drużyna Dariusza Banasika w czterech ostatnich spotkaniach wywalczyła ledwie jedno "oczko".

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice!

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. W środę na stadionie Znicza w Pruszkowie zostanie rozegrany zaległy mecz 4. kolejki Fortuna 1 Liga, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE

W środę dojdzie do dziewiątej konfrontacji obu drużyn. Bilans przemawia zdecydowanie na korzyść gości. Puszcza wygrała pięć pojedynków z Radomiakiem, a w trzech padł remis.

Spotkanie Radomiak - Puszcza poprowadzi sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Radomiaka z Puszczą nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online będzie dostępny w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00!